Treść opublikowana przez maurycy
-
[ALL B5] Audi S4
Dymi!
-
Temperatura od razu po odpalniu - 100 stop., czujnik?
Dzięki. Postaram się dzisiaj podpiąć pod komputer jeszcze, żeby mieć pewność, ale wstępnie chyba można już szukać czujnika .
-
Temperatura od razu po odpalniu - 100 stop., czujnik?
Dzięki. Jeszcze mam pytanie, czy po wymianie trzeba jakoś odpowietrzać układ, czy po prostu wykręcić stary czujnik, wkręcić nowy i tyle?
-
Temperatura od razu po odpalniu - 100 stop., czujnik?
Mam następujący problem w moim aucie od razu po odpaleniu temperatura płynu chłodzącego oscyluje w granicach 100 stop., więc wydaje mi się, że coś jest nie tak. Jeszcze nie sprawdzane były błędy w komputerze. Co można obstawiać tak na sucho? Czujnik?
-
RNS-D spolszczenie i mapa
Dzięki kolo za dobrą radę, dlatego pytam żeby nie sp***dolić przy wgrywaniu, czy takie dziwne podać np. źródło skąd się wgrywało pl menu?! Widać tak... Dalej trzymaj informacje dla siebie pojebie i nie dziel się niczym z kimkolwiek!
-
RNS-D spolszczenie i mapa
Mógłby ktoś podać link, nawet na PW? Widziałem, że niektóre pliki mają od 2.5 MB, a niektóre nawet 8 MB, dlatego pytam, bo nie wiem, która wersja będzie odpowiednia... ---------- Post dopisany 13-05-2012 at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2012 at 15:54 ---------- Podbijam . ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- Podbijam . ---------- Post dopisany 15-05-2012 at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany 13-05-2012 at 14:46 ---------- Nikt nie pomoże? ---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ---------- Nikt nie pomoże?
-
RNS-D spolszczenie i mapa
Pozwolę sobie podpiąć się pod temat, spolszczenie płatne - OK., ale gdzie takie znaleźć? Czy można procedurę spolszczenia menu wykonać we własnym zakresie? Z góry dzięki za odpowiedź.
-
Szyba czołowa S4.
Nie wiem, pytam ; ) . Lepiej się upewnić .
-
Szyba czołowa S4.
Jak w temacie, potrzebuję zmienić przednią szybę w S4 2000 r., czy bez problemu taką dostanę? Wiecie może jakie koszty w ASO? Podpasuje od A4?
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
LCQ dobre graty. Pompa 044, planujesz coś "większego" ? Gwint będzie może na sprzedaż?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej