Treść opublikowana przez maurycy
-
[ALL B5] Audi S4
To było jakoś oczyszczane w ogóle z rdzy i odtłuszczane, czy po prostu tak, jak było tak pomazane konserwacją?
-
[S4 AZB+] Takie tam następne, zwykłe S4
To nie jest tak źle z moim wzrokiem jeszcze z tego, co widzę . Ahh te "laminaty" ! Udanego użytkowania.
-
[S4 AZB+] Takie tam następne, zwykłe S4
Ładna . Przedni zderzak z przedlifta w polifcie? Z ciekawości jakie masz hamulce z przodu złożone (tarcze, klocki)?
-
Wycena szkody z AC po gradobiciu Tychy 10-06-2013
Cena się wydaje bardzo OK. .
-
Wycena szkody z AC po gradobiciu Tychy 10-06-2013
No to git, dobra decyzja! Z ciekawości, jeśli nie chcesz publicznie to może być na PW, jak możesz podać oczywiście, jaki koszt wyciągania wgnieceń wyjdzie u Ciebie?
-
Wycena szkody z AC po gradobiciu Tychy 10-06-2013
Będziesz naprawiać tradycyjnie, czy bez lakierowania?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
PW
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Czytałem wątek, dzięki za link, ale nie ma tam słowa o możliwości sterowania tunerem DVB-T z poziomu radia/nawigacji.
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Jest może możliwość wykonania takich płytek do RNS-D?
-
Navigation Plus RNS-D Tuner TV
Mam do Was małe pytanie, a mianowicie jestem posiadaczem A4 B5 z radiem Navigation Plus RNS-D, posiadam oryginalny Tuner TV, ale niestety jest już brak odbioru z powodu wyłączenia sygnału analogowego, miałbym pytanie, co do podłączenia Tunera DVB-T, czy mogę dać przejściówkę Euro-Composite do Tunera DVB-T i kablami Composite wpiąć się do oryginalnego Tunera TV Audi, czy to zadziała? Wtedy zostałoby tylko zasilanie i podłączenie anteny, czy tak? Czy ktoś może przerabiał już podobny temat? Poglądowe zdjęcie, jak wygląda mój Tuner TV:
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Haha. Pytam poważnie i akurat nie Ciebie .
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Skąd wyrwałeś klapę US?
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Ło masakra...
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Tył trzeba wymieniać całą klapę, czy może tylko blenda US wystarczy?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A4 B5 polift gdzie założyć turbo timer w Lublinie do tego auta? Jakieś namiary? Dobry elektryk? Z góry dzieki
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Buba oglądałem film z przyspieszenia eSy ze str. 48 i miałbym małe pytanko, jaki masz wydech, jeśli to nie tajemnica ?
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Powiedzcie mi "krzykacze", czy obraziłem któregoś z Was, czy kląłem lub przemieniałem Wasze nicki/pseudonimy? Z tego, co wiem to nie, więc prosiłbym o to samo. To moja opinia, którą mogę wyrazić, bo od tego jest Forum, jakbyście nie wiedzieli, a nie tylko dla ochów i achów... I opinię podtrzymuję, bo dla mnie to trochę dziwne, że auto od Pasjonata, za moim zdaniem, jak na ten model na prawdę duże pieniążki i zostawiło sprężarkę/sprężarki, może inni mają inne zdanie ich sprawa. Ja ich za to nie ganię. Nie mam na myśli, że komuś się zepsuło auto, bo to normalna sprawa, ale jeśli płacisz za samochód cenę sporo wyższą niż rynkowa to chyba nic dziwnego, że można oczekiwać, że przez najbliższy czas nie powinno się z nim nic niepokojącego dziać? Co do Waszych aut i życia, jeśli nie zauważyliście nie zachodzę w nie i nie interesuje mnie to, więc nie bardzo rozumiem Waszą chęć oceniania mnie po tym, czym jeżdżę... Mogę jeździć zarówno CC Sportingiem, jak i RS6 C6 i generalnie nic Wam do tego. Chyba wielu z Was nie zna tych słów, a myślę że warto, co poniektórym byłoby sobie je wziąć do serducha "Nie ważne jakie masz auto, ważne jak nim jeździsz." i tak chciałbym zakończyć tą wiadomość. Co do ostatniej wiadomości McCoob'a Kolego mam więcej lat niż Ty, więc takie wycieczki możesz zostawić sobie dla siebie lub swojego otoczenia. Co do auta, jakim jeżdżę podtrzymuję to co napisałem wyżej (tyczy się to McCoob'a oraz Buba'y), ale jeśli Was tak bardzo to interesuje to jeżdżę na, co dzień S4 B5 (soft, Recaro, Navigation Plus z Tv (generalnie od opisanego egzemplarza różni mnie kilka elementów, których u mnie brakuje, tj. czujniki parkowania, wielofunkcyjna kierownica)). Na koniec jeszcze z mojej strony małe przeprosiny do kowal0077'a za bałagan w temacie i może źle sformułowane początkowe wiadomości, mam nadzieję, że teraz będzie widać o co mi chodziło wcześniej. Generalnie autko bardzo mi się podoba, jedynie poza malowaniem felg (osobiście kojarzy mi się z przechodzonym trendem JDM i takie malowanie utknęło mi w głowie, czy to z Nissanów, czy z Hond, ale to tylko malowanie to raz, a dwa to tylko moje zdanie). Powodzenia w użytkowaniu i przy dalszych pracach. Pozdrawiam.
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Proszę .
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Rób, co chcesz...
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Towarzystwo wzajemnej adoracji... Taki morał, ze zapłaciłeś chorą cenę i w 2 miesiące sprężarki popłynęły, odpowiedz sobie sam, czy to normalne i czy Twoje auto to "igła".
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Miała być taka igła z Niemiec, a sprężarki padły...
-
[B5 AGB] VIAGRA
Dlaczego skrzywdziliście tak tą kierownicę... ;| ?
-
Klapa A4 B5 Avant, z centralnego jest zamknięta, odpalając silnik otwiera się sama.
Hej, Znajomy ma problem z klapą bagażnika w A4 B5 Avant. Może ktoś miałby jakiś pomysł, co z tym zrobić, ewentualnie gdzie się udać, ale do rzeczy otwierając auto z centralnego klapa się nie otwiera, tzn. chcąc ją otworzyć jest zamknięta, jakby auto było zamknięte, drzwi otwierają się bez problemu. Można ją otworzyć z przycisku do otwierania klapy, wtedy odpuści i się otworzy. Natomiast podczas odpalania auta klapa sama się otwiera, tzn. tak jakby odpuszcza zamek i wybija do góry, jak podczas otwierania z przycisku z centralnego do klapy i mamy na zegarach informacje, że klapa jest otwarta/nie domknięta, więc po odpaleniu trzeba wyjść i ją ręcznie domknąć... Trochę to denerwujące i niepraktyczne na co dzień, dlatego byłbym wdzięczny za sugestie.
-
Temperatura od razu po odpalniu - 100 stop., czujnik?
Winowajcą był czujnik, wymieniony na nowy i wszystko gra i buczy .
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Szybkie, wściekłe 1.9 TDI : DD .