Treść opublikowana przez Dzekson
-
Przetwornica skrętna B7
Jestem w trakcie zmiany standardowych lamp na bixenony skrętne. Obecnie kompletuje przetwornice i tutaj nasuwa się pytanie: czy muszę skompletować przetwornice o numerze 8E0 941 329 i 8E0 941 329 A, czy też mogę kupić dwie o tym samym numerze. Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Mam pytanie odnośnie przetwornic. Czy muszę kupić przetwornice 8E0 941 329 oraz 8E0 941 329 A, czy podejdą dwie o takim samym numerze? Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Tylko przod, dalej na sprzedaż fotele mega głębokie i podobno najlepsze do daily koła tak samo zawieszenie sprzedane ktos chce ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Taaa, kanapy by nie szło zaadaptować :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
http://allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-quattro-airride-recaro-schmidt-3tlg-i5481902852.html Może ktoś ?
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Dzieki panowie za pozytywne opinie ! A teraz petarda ! Na smaczek jedno zdjęcie, reszta w linku poniżej Galeria od photocichy (https://www.facebook.com/photocichy?fref=ts): https://www.flickr.com/photos/photo_cichy/sets/72157652276455543/
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Listwy nie sa ori niestety, a kolor miałem dobierany i wszystko jest lakierowane ale ogólnie to traciłem zasranego kota ostatnio i mi popękał lakier na dokładce Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Zapowiedź sesji z photocichy ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Ty byłeś srebrna b6 w kombi ? Trzeba było podbić Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Wrzucałem je wczoraj Gdzies tu na tle Lowered Mazda 3 w worthersee Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Dwie fotki z herkules tour Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Nie ma zdjeć bo z przodu brak spasu jak widac poskladam do konca to jestem umówiony na sesje i wtedy zaprezentuje jak to finalnie wyglada Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Tak to siadło dalej nie ogarnalem sesji żadnej ale z wczorajszego spota mam jakies foto Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie nie ma ktos dystansów koło 30mm ? Potrzebuje przymierzyć, ew kupić Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam 2x17mm. ze srubami puszcze za 100 pln. 17 troche za duzo, podejzewam ze i tak koło 11mm będę potrzebował wiec bardziej mi sie opłaca mniejsze kupić i toczyć Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Bedzieszna Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać ekipe :-) Co do dystansów to jak coś to ja mam komplecik przód 13mm i tył 17mm do pogonienia ze śrubami itd jak coś Będziesz na spocie dzisiaj ? Ew sam przod bys pchnął ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam spocik dzisiaj standardowo o 20? Nie ma któryś na zbyciu jakis dystansów 5x112? Potrzebuje jakieś w granicach 10-15mm i koło 30mm Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Jakieś spy foto Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
18 a koła letnie w przygotowaniu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Samochód aktualnie juz od ponad miesiąca stoi w garażu. Do poprawki ida przednie błotniki i zderzak który bedzie gładki a przy okazji jutro bedzie robiony rozrząd Na ukończeniu tez jest zabudowa bagażnika. Miedz bedzie zmieniona, na razie musiałem poskładać na tym co jest zeby tylko posprawdzać szczelność butli oraz przejechać autem. Dodatkowo w kole bedzie drugi kompresor od e39 nivo. Wszystkie zawory i osprzęt jest pochowany w boczkach wiec jest w pełni funkcjonalna wnęka na koło. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[ALL B5] Audi a4 b5 1.9 oem+ | 19" air-ride | LY1T
Yup, auto lata jako całkowita seria. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie a moich kółek ktoś nie przygarnie ? http://allegro.pl/felgi-porsche-cayenne-19-x-9j-adaptery-5x112-i5000033553.html
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Na razie bez żadnego update Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Jeździłem i 150 i vmax Żyje do tej pory wiec nie widze problemu. Latałem bokiem nie raz i żyje wiec nie taki zły air jak piszą Zimowy setup Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Tak, jedna z kolekcji prawie 150 motocykli znajomego [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Zdjęcie to tylko VT Koło to Schmidt VN-line. Jeszcze niedawno uważałem ze koło jest okropne ale na żywo wyglada całkiem przyjemnie. Juz zacząłem prace nad nimi zeby na wiosnę wyglądały prefekt Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk