Treść opublikowana przez Dzekson
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Dlaczego tak twierdzisz ? Jak podniosę to wszędzie wjadę druga sprawa wyglada tak, ze mamy polowe grudnia i 12 stopni na polu wiec równie dobrze można by było jeździć na letnich kołach.
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Latam na airze cały czas a co do foteli to właśnie zrobiłem 600km ciągiem i duzo lepiej sie czuje niż na ori sportach co miałem wczesniej 2k15
-
B6 DIVISION
Czekam cierpliwie w takim razie [emoji5]️
-
B6 DIVISION
Panowie jakieś 2tyg temu wysłałem kandydaturę, kiedy mogę liczyć na rozpatrzenie ? [emoji5]️
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie potrzebuje b6 sedan w quattro do pomiarów drogowych na pasie lotniska koniecznie na seryjnym zawieszeniu byłby ktoś skłonny udostępnić auto na jeden dzień? Oczywiście za odpowiednia odpłata
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Widzę, że nie tylko u mnie musze je co sezon wymieniac Super to wygląda ! Dużo jest roboty z rozebraniem zegarów ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam kolege z Krakowa ktory ma A4 B6 ale kombii 1.8T Quattro moze byc ? Też mam własnie kolegów w kombii z quattro, a koniecznie musi być sedan :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie potrzebuje b6 sedan w quattro do pomiarów drogowych na pasie lotniska koniecznie na seryjnym zawieszeniu byłby ktoś skłonny udostępnić auto na jeden dzień? Oczywiście za odpowiednia odpłata
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Koła 4sale ! http://olx.pl/oferta/felgi-porsche-cayenne-19-9j-adaptery-5x112-audi-vw-mercedes-CID5-ID71crW.html
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Elektryki nie ma żadnej, regulacja przód-tył i oparcia. Ale za to dwa fotele warzą mniej niż jeden ori [emoji6] przerabiał ktoś może temat podnoszenia drzwi na zawiasach? Bo pasuje mi sie w końcu za to zabrać a nie chce ich całkiem przestawić [emoji2]
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Wydaje mi sie, że nie jakaś przesadna bo z montażem koło 1400
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Montaż zleciłem Klema Custom Garage, bo spawacz ze mnie kiepski. Ale ogolnie chciałem zachować stare fotele w całości więc szyny są z peugeota 306 sedan ( z racji na rozstaw i sposób regulacji fotela ) a przykręcone są na customowych mocowaniach
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Po oglądnięciu kilku coupe gt, bmw e28 odpuszczam temat... każda w jakiś nie chorych pieniądzach nie miała podłogi i progów.. ...więc dłubie coś dalej przy B6 wpadły nowe stołki z Lancera Evo IX MR Recaro z audi się nie umywa Aktualnie odnawiane są felgi na zimę Chętnie przygarnę opony zimowe w dobrym stanie 225(215)/40 r18
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
Właśnie się zastanawiałem czy tylko ja mam takie wysokie ciśnienie, bo przód 6 (3 bałwanki) a tył 8.5(3 bałwanki ale ta mała poduszka). Golfiarze na 3 barach jeżdżą
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Lecialem do DE pozdrawiam
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
Na jakich cisnienach w poduszkach jezdzicie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rodzice maja taka 3.0TDI + S-Tronic z 2011r. Wiadomo, zalezy jaką kto ma nogę, ale spalanie średnie w trasie na mazury mieli ostatnio 6.7l/100km, w trybie mieszanym ok 8l. Co prawda jak ja jeździłem tym autem to spalanie było o około 1.5 większe ale po samym krakowie jak jezdziłem to 9.3-9.5 więc bardzo znośnie Ogólnie kultura pracy tego silnika mnie zachwyca
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Audi coupé gt quattro 136cv Voitures Bouches-du-Rhône - leboncoin.fr :slina:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Goniło mnie kiedyś pod limanowa, ja na moto i uciec nie mogłem [emoji54]
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czarne na czarnych kołach?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kur... Zajezdzam dzisiaj do mechanika odebrać auto a tam 2 ranty zjebane...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kompromis między gwintem a seria, prowadzi się lepiej od serii, gorzej od gwintu ale jest prawie tak komfortowo jak na serii wszystko oczywiście zależy też od tego ile ciśnienia jest w poduszkach, ale mówię o takim ustawieniu jak jeżdżę po Krakowie czyli błotniki na wysokości 61cm od ziemi o sprezynach nie wspominam bo miałem raz w życiu i nigdy już tego gówna nie założę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co?? Chciałbyś?? :-P ABG Potrzebował bym pożyczyć takie do testów prowadzenia na seryjnym zawieszeniu i porównać do aira ale to za 2 miesiące gdzieś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie posiada ktoś tutaj B6/B7 1.9TDI w Quattro?
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Hamulce są całe nowe, zregenerowane i wymalowane zaciski, nowe tarcze, klocki przewody i wężyki wiec nie zmienię puki co na razie myślę nad zakończeniem projektu rozglądam się powoli za audi coupe GT najlepiej w quattro i raczej na pewno quattro... Doprowadzić je do stanu idealnego, gleba i jakis szeroki bbs B6 jest super samochodem, ale koszty mnie dobijaja.. Nie mogę powiedzieć bo nigdy mnie nie zawiodło ale jednak chcąc zrobić projekt na skalę chociażby polska trzeba mieć duży worek pieniędzy a ono ciągle traci na wartości