Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dzekson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dzekson

  1. Czikita juz ogłosił, że będę a żyd w aucie się świeci Ale będzie przód sline, z nielakierowana dokladka zobaczymy jak to będzie wyglądało wie ktoś jak to jest z tym grillem środkowym od a6?
  2. Wybacz ale zakrętu nie mogę złapać jutro postaram się to zrobić :ok:
  3. Ten kurczak na dole to chyba moja a4 bo jakos tak nisko zapraszam na fanpage btw: https://www.facebook.com/a4bagged ---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ---------- Klapa tylna audi a4 sedan Tuczna hahahah
  4. orientujesz się w jakiej cenie hamownia 4x4 ?
  5. Gadałem z Mackiem i mówił, że ma dużo pracy ze składaniem filmików i doszedł mu jeszcze film z koncertu który musi zrobic jak najszybciej więc to jest dla niego priorytet. Ale nic się nie bójcie, będzie filmik na pewno Postaram się wysłac kosztorys w tym tygodniu
  6. Ja tylko wlece na chwilę bo tym ulepem to szkoda sie pokazywać, z przodu w zderzaku dziura, bez progów i tylni zderzak w innym kolorze, do tego 18" i seria zawias, wygląda jak ostatnie nieszczęście:facepalm: Chyba tez na chwile wpadnę
  7. Między 17 a 18 nie ma takiej różnicy w komforcie jak między 16 a 17, jak dla mnie 17 czy 19 juz tak czy tak nie ma komfortu
  8. Nie leży mi to koło na a4, kolorystyka mi przypominają chinczyki strasznie..
  9. Obrysowki juz chwile temu wyleciały z przednich lamp, zdecydowanie lepiej jest bez Sesja nie sejsa... 3 zdjęcia i moja zabawa suwakami oczywiście nie jest to końcowy spas, ale najpierw muszę zrolować ranty przednich błotników bo boję się, że potnie mi opony przy skręcaniu :roll: Dzisiaj auto zostało potraktowane glinką ValetPro + Meguiar's QD, następnie mleczkiem sciernym AutoGlym SRP, jutro zostanie wosk ale efekty widać od razu ! W przyszłym tyg jestem umówiony na lepsza sesje wiec przedstawie efekty
  10. A próbowałeś nagrywać z najniższą prędkością nagrywania?
  11. Gdzie Ty chcesz dać dystans jak fela jest równo z błotnikiem:decayed: Przy 225/35 na 9.5j będzie mały naciąg wiec lepiej żeby wypchnal ja trochę żeby nie sklepac rantow blotnika Et40 jeżeli się nie mylę
  12. Delikatny dystans na tył i będzie malina
  13. Możesz wstawić zdjęcie swojego zestawu? Ile czasu Ci nabija butle do pełna?
  14. Ja Ci mogę polecić klawiaturę SwiftKey, w 100% warta swojej ceny
  15. http://photocichy.tumblr.com/post/80568572207/a4-klub-polska-nowy-sacz-23-03-2014
  16. Tak skladaj ta furmanke i kbry zawstydza gleba cały Sącz
  17. My również dziękujemy PS. Link do tematu mojego auta w podpisie bo ktoś się pytał
  18. To będzie ktoś dzisiaj na spocie, bo niewiem czy się wybierać
  19. O której się spotkacie? Może bym w końcu podjechał EDIT: Ok, już znalazłem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.