Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dzekson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dzekson

  1. Pany, chce ktoś ? Za 500zł. Nówki.
  2. No Maciek na wiosnę air'a będziemy rezac mam nadzieje
  3. Również dzięki Czekamy na zdjęcia od paparazzi którzy się tam krecili
  4. to jest tylko przymiarka. jak bede cos kupowal to na pewno 10j na tył, ale ostatnio mnie wydatki zjadają jeszcze mi wczoraj telefon za***ali
  5. Mała przymiarka 19x8.5 opona zdecydowanie za szeroka 255/40
  6. Pozdrowiłem kolegów jak przejeżdżałem na moto !
  7. Kupie gdzieś w Krakowie dolny grill zderzaka? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk now Free
  8. Kolega z szarego b5? Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  9. no i już praktycznie zrobione działa wszystko, zostały poprawki które wyszły już na końcu na zdjęciach bez listew drzwiowych bo moje były odstające strasznie a w poniedziałek ma przyjść paczka z dobrymi na tył jeszcze wpadną dystanse delikatne i negatyw jutro ustawie cykniete na szybkości No i do garazu jeszcze wpadł jeden pojazd. Ale chętnie sprzedam bo brakuje mi na mody do A4
  10. Dzekson odpowiedział(a) na grubcio1980 temat w Audi A4 B6
    2 tyg temu na węgrzech...
  11. Koło 22 będzie ktoś jeszcze? Bo ja wcześniej nie dam rady Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  12. Dzekson odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    :slina::slina::slina: Nie mogłem się doczekać, aż ją na żywo zobaczę Posłałem Ci pozdrowienia w rzezawie na skrzyżowaniu, mogłeś nie wiedzieć od kogo
  13. Suzuki GSX-R GSXR 1000 K6 (3446092609) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Nie chce ktoś ?
  14. Musze się pochwalić Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  15. O której i gdzie dzisiaj? Ja do 22 siedzę w robocie ale może podjadę na chwile po jak jeszcze ktoś będzie Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  16. Czarne B7 KR 339PS które mnie właśnie miało na autostradzie na wysokości szarowa Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  17. Peknieta tez :/ wie ktoś jak z odszkodowaniem z zikit'u? Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  18. Z dziura na opolskiej.. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  19. k**wa... Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  20. Grafitowe B6 avant, KR 373FA godzinę temu pod autospecialem Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  21. Dystanse wpadną odpowiednie jak już będzie air, żeby wszystko było ładnie spasowane ---------- Post dopisany 29-06-2013 at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2013 at 23:28 ---------- W końcu coś więcej się ruszyło Brakuje jeszcze tylko kompresora Ale powinienem coś wybrać w najbliższym czasie
  22. Dobrze masz, przedemna jeszcze 4 w tym tygodniu... Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.