Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dzekson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dzekson

  1. Ja również dziękuje, trochę się jeszcze nie swojo czułem ale myślę, że popracuje się nad tym na następnych spotach
  2. ja też się pojawię na chwile, mój dziewiczy spot tylko trochę wstyd przyjechać moją audicą
  3. Mandat wtedy tak czy tak był, tylko za prędkość
  4. Sam malowałem. Raz się tylko doczepili, ale to jak nagrali mnie na video-rejestrator ale powiedzieli jedynie, żebym je zmienił i mogłem jechać dalej:wink:
  5. Bo tam studiuje Która jest Twoja B6 ? Bo stoi ich tam kilka
  6. Kur..., kobiety za kierownicą Uploaded with ImageShack.us
  7. Pany, ma ktoś płytkę do BNS'a 5.0 ? Potrzebuje język zmienić
  8. Na A4 przesiadlem się już jakiś czas temu Latam latam jak tylko mam czas W piątek zawitała do mnie kolejna paczka: Panel i radio już zamontowane, pozostało mi podłączyć bns'a Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  9. Witam, kupiłem radio BNS 5.0 do mojej Audi, problem w tym, że wcześniej miałem nie ori radio sony i mam tylko 2 wtyczki. Istnieją jakieś przejściówki żeby to działało ? Znalałem tylko taką przejściówkę: ZŁACZE ISO QUADLOCK ADAPTER Plug Play AUDI RNS-E (2970859844) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale ja mam tylko 2 wtyczki No i do tego to: Adapter antenowy Audi RNS-E - Audi - Adaptery Antenowe - e-shop - Naviservice.com.pl - okablowania do systemów nawigacji satelitarnej Co ewentualnie musze zrobic zeby to działało ?
  10. Wiem, że nie są potrzebne ale kupiłem całą ramkę z klimatronikiem i ramkami za 150zł to się nawet nie zastanawiałem
  11. Zmiana panelu nic nie da. Skąd ta pewność ? Jakieś inne pomysły ?
  12. Dzekson odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No panie, felga podobna do mojej zapomniałem sobie na śmierć o tych ramkach weź je do siebie to sie zgadamy w którąś niedziele i polecimy na sącz
  13. Mam jeszcze takie zdjęcie jeszcze ( przymiarka na szybko ) : Grill dolny i górny są oczywiscie w czarnym macie W weekend postaram się zrobic jakieś lepsze jakościowo zdjęcia ---------- Post dopisany at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:14 ---------- Małe graty -wymiana urwanego uchwytu podnoszenia maski -podświetlenie deski z podsufitki -wymiana wytartego przełącznika podnoszenia szyb pasażera
  14. Dawno nic nie pisałem a między czasie trochę się pozmieniało: Najprawdopodobniej za nie długo wleca ksenony z soczewkami b8 Następnie kolejne części do air'a Musiałem załóżyc Wiem wiem, listwa odstaje ale na razie mam inne wydatki a jak bym zmieniał to tylko na s-line I przymierzyć letnie koła Plus kupiłem juz BNS 5.0 bo nie ori radio mnie juz denerwowało Przedni grill plastidipem Jeszcze podłokietnik obszyłem w skórze a kierownica dalej plastikowa
  15. U mnie występuje ten sam problem i to jest bardzo denerwujące :/ W przyszłym tygodniu zmieniam panel na 2DIN zobaczę czy będzie jakaś różnica.
  16. napisz mi swojego maila na PW:wink: Poszło:naughty: Też poproszę tatatatalka 4shared.com - darmowe udostępnianie i przechowywanie plików wystarczy wpisac co sie potrzebuje z koncowka .apk
  17. Ja też brałem z OEM+ Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  18. Coś się dzieje od czasu do czasu Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  19. Az taki głupi nie jestem, żeby nie wymieszać dobrze Mieszałem dość długo, widocznie trafiłem na jakąś felerną puszkę. Trudno, bywa Dysze wymieniałem 2 razy i było to samo. Produkt ori Zamówiłem następną puszkę, zobaczymy.
  20. puszka leżała w pokoju cały czas przed malowaniem, malowałem w garażu gdzie było ok 12stopni tak wyglądał grill po nałożeniu 7 cienkich warstw w temperaturze ok 20stopni:
  21. co jest nie tak z moim plastiDipem ? troche sie zawiodłem, chyba że trafiłem na felerną puszkę.
  22. Panowie potrzebuje poznać historię A4 B8 po VIN'ie. Znacie kogoś kto się zajmuje takimi sprawami? Ile kosztuje taka przyjemność? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  23. Kiedy się wybieracie na tą hamownie? Też bym się wybrał. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  24. Luzy poprzeczne. Sciągnąłem wąż przy IC i w środku z ICka aż kapało. No właśnie chodzi mi tylko o koszt FMIC, bo jak bym musiał wykosztowac sie na BRD to za duży koszt by był tego jak na jeden raz. W przyszłości oczywiście bym o nim pomyślał ale musiał bym sie podbudowac finansowo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.