Treść opublikowana przez Dzekson
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja również dziękuje, trochę się jeszcze nie swojo czułem ale myślę, że popracuje się nad tym na następnych spotach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja też się pojawię na chwile, mój dziewiczy spot tylko trochę wstyd przyjechać moją audicą
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Mandat wtedy tak czy tak był, tylko za prędkość
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Sam malowałem. Raz się tylko doczepili, ale to jak nagrali mnie na video-rejestrator ale powiedzieli jedynie, żebym je zmienił i mogłem jechać dalej:wink:
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Bo tam studiuje Która jest Twoja B6 ? Bo stoi ich tam kilka
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Kur..., kobiety za kierownicą Uploaded with ImageShack.us
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Sugerujesz, że coś z nim nie tak ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany, ma ktoś płytkę do BNS'a 5.0 ? Potrzebuje język zmienić
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Na A4 przesiadlem się już jakiś czas temu Latam latam jak tylko mam czas W piątek zawitała do mnie kolejna paczka: Panel i radio już zamontowane, pozostało mi podłączyć bns'a Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Zmiana nie ori radia na BNS 5.0
Witam, kupiłem radio BNS 5.0 do mojej Audi, problem w tym, że wcześniej miałem nie ori radio sony i mam tylko 2 wtyczki. Istnieją jakieś przejściówki żeby to działało ? Znalałem tylko taką przejściówkę: ZŁACZE ISO QUADLOCK ADAPTER Plug Play AUDI RNS-E (2970859844) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale ja mam tylko 2 wtyczki No i do tego to: Adapter antenowy Audi RNS-E - Audi - Adaptery Antenowe - e-shop - Naviservice.com.pl - okablowania do systemów nawigacji satelitarnej Co ewentualnie musze zrobic zeby to działało ?
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Wiem, że nie są potrzebne ale kupiłem całą ramkę z klimatronikiem i ramkami za 150zł to się nawet nie zastanawiałem
-
Klima albo grzeje na maxa, albo chłodzi na maxa.
Zmiana panelu nic nie da. Skąd ta pewność ? Jakieś inne pomysły ?
-
[B5 1Z] A4 TDi
No panie, felga podobna do mojej zapomniałem sobie na śmierć o tych ramkach weź je do siebie to sie zgadamy w którąś niedziele i polecimy na sącz
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Mam jeszcze takie zdjęcie jeszcze ( przymiarka na szybko ) : Grill dolny i górny są oczywiscie w czarnym macie W weekend postaram się zrobic jakieś lepsze jakościowo zdjęcia ---------- Post dopisany at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:14 ---------- Małe graty -wymiana urwanego uchwytu podnoszenia maski -podświetlenie deski z podsufitki -wymiana wytartego przełącznika podnoszenia szyb pasażera
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Dawno nic nie pisałem a między czasie trochę się pozmieniało: Najprawdopodobniej za nie długo wleca ksenony z soczewkami b8 Następnie kolejne części do air'a Musiałem załóżyc Wiem wiem, listwa odstaje ale na razie mam inne wydatki a jak bym zmieniał to tylko na s-line I przymierzyć letnie koła Plus kupiłem juz BNS 5.0 bo nie ori radio mnie juz denerwowało Przedni grill plastidipem Jeszcze podłokietnik obszyłem w skórze a kierownica dalej plastikowa
-
Klima albo grzeje na maxa, albo chłodzi na maxa.
U mnie występuje ten sam problem i to jest bardzo denerwujące :/ W przyszłym tygodniu zmieniam panel na 2DIN zobaczę czy będzie jakaś różnica.
-
System operacyjny Android
napisz mi swojego maila na PW:wink: Poszło:naughty: Też poproszę tatatatalka 4shared.com - darmowe udostępnianie i przechowywanie plików wystarczy wpisac co sie potrzebuje z koncowka .apk
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Ja też brałem z OEM+ Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Coś się dzieje od czasu do czasu Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Az taki głupi nie jestem, żeby nie wymieszać dobrze Mieszałem dość długo, widocznie trafiłem na jakąś felerną puszkę. Trudno, bywa Dysze wymieniałem 2 razy i było to samo. Produkt ori Zamówiłem następną puszkę, zobaczymy.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
puszka leżała w pokoju cały czas przed malowaniem, malowałem w garażu gdzie było ok 12stopni tak wyglądał grill po nałożeniu 7 cienkich warstw w temperaturze ok 20stopni:
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
co jest nie tak z moim plastiDipem ? troche sie zawiodłem, chyba że trafiłem na felerną puszkę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie potrzebuje poznać historię A4 B8 po VIN'ie. Znacie kogoś kto się zajmuje takimi sprawami? Ile kosztuje taka przyjemność? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kiedy się wybieracie na tą hamownie? Też bym się wybrał. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Luzy poprzeczne. Sciągnąłem wąż przy IC i w środku z ICka aż kapało. No właśnie chodzi mi tylko o koszt FMIC, bo jak bym musiał wykosztowac sie na BRD to za duży koszt by był tego jak na jeden raz. W przyszłości oczywiście bym o nim pomyślał ale musiał bym sie podbudowac finansowo