Treść opublikowana przez Dzekson
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Samochód już stoi u lakiernika i przy okazji poprawki lakiernicze będą zrobione Dawcy bixów już u mnie ---------- Post dopisany 14-04-2013 at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 23:17 ---------- W temacie nic nowego się nie dzieje, audi dostało w końcu lato i gwint poszedł ostro na dół. Ale nie ma się co cieszyć bo w przyszły weekend najprawdopodobniej już wpadnie seryjna zawiecha i prace nad airem ruszą ostro do przodu bo jest mały zastrzyk gotówki Więcej fot nie mam akutalnego stanu, może w tygodniu coś porobię Zdjęcie z dzisiejszego zlotu integracyjnego w borku:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja dzisiaj trochę jeszcze pokręciłem i przedni błotnik 60.5 cm a tył 61 Przód już raczej wiele nie zejdzie ale tył mam w połowie nakrętki Zobaczymy jak jutro wyjadę na miasto Możecie polecić jakiegoś tokarza w krk ? Musze dystanse troche przetoczyc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przecież na pochyłości stoję na równym jest tak jak wcześniej... niczego nie ruszałem i raczej ruszać nie będę... jedynie może przód skręcę do max 1cm Wywal tą gumę, ja jej u siebie nie mam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam problem w drugą stronę, ja mam tył podniesiony na maksa ---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ---------- Najlepszego Wąski
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dżekson, wydawało mi się czy kiedyś miałeś lampy z tyłu zrobione folią na czerwono? Miałem ale mi się znudziły PS. wydech to nie specjalnie, siatka mi się w końcówce poluzowala Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Krumak, a gdzie konkretnie i o której to ma być? http://img145.imageshack.us/img145/4607/plakatfinal.jpg To kto się na to wybiera? bo się zaczynam intensywnie zastanawiać czy się nie wybrać Ja się wybieram z chłopakami z vagmalopolska.pl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Krumak, a gdzie konkretnie i o której to ma być? Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku koło Bochni (dobry dojazd z A4) - 14.04.2013 - start od 12 Znająz życie to w większości będzie to wiejski "tjuning" ---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ---------- 18x8j no name na razie nie mam kasy na nic lepszego Wizualnie gelga kozak Uporałeś się już z BNS-em?? zawiozłem go dzisiaj do naprawy, chłopaki mi jakiegoś chłopaka polecili ma mi dać znać do przyszłego tygodnia co z nim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Krumak, a gdzie konkretnie i o której to ma być?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
18x8j no name na razie nie mam kasy na nic lepszego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Get low fantowski, zauważyłem Cie w ostatniej chwili
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
wybiera się ktoś ?
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
Pojedziemy trochę i w razie czego jak by się coś działo będę pisał, zobaczymy jak się sprawują oba rozwiązania Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
Panowie, kolejnym elementem twardego hamulca jest króciec pompy vacuum. Cały czas byłem przekonany, że to iż on ma pewien luz jest poprawne, żeby nie przenosił drgań. Jednak jak sie okazało po podpięciu wakuometru, podciśnienie jakie było w układzie zależało od położenia króćca (-0.2 : -0.9 bar) Stwierdziłem, że zanim wymienię pompę vacuum postaram się to jakoś naprawić. No i udało się. Wystarczy wymontować pompę, wyczyscic dobrze ten króciec i docisnać go maksymalnie do środka. Następnie zaklepałem w 3 miejscach obudowę aby go zablokować i skleiłem klejem do metalu. Wszystko działa, podaje stałe podciśnienie -0.9 bara ( obstawiam, że takie być powinno bo nigdzie nie mogłem tego wyczytać ), serwo działa prawidłowo. W końcu pozbyłem się twardego hamulca
-
Problem z Basic Settings - grupy not supported.
Kabel niebieski KKL + win7 i VC 409.1 Może to być spowodowane że auto jest po virusie? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[Małopolska] Widziany, widziana
z grillem od rs4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja się pytam gdzie to globalne ocieplenie
-
Hamuje tylko jedna sekcja
Odpinalem przewód ale przy pompie ABS i tam już nie ma ciśnienia. Podpialem Vaga, później kanał 3-ABS i grupa 002 w Basic settings ale wyskakuje mi napis not supported...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tez myślałem nad osłoną, dopóki nie zobaczyłem jak nisko ona jest u Ciebie. Przejeździlem całą zimę bez osłony i nie miałem ani razu problemu
-
Hamuje tylko jedna sekcja
Z zaworka do odpowietrzania. Wspomagania hamowania już nie mam wcale. A masz jakieś pomysły?
-
Problem z Basic Settings - grupy not supported.
Dostaje już kur**cy powoli, nie dość że straciłem całą jedną sekcje hamulców ( hamuje mi tylko lewy przód i prawy tył ) i wspomaganie to jeszcze nie mogę za wiele zdziałać z VAG-COM'em. Wyczytałem gdzieś o tym, że odpowietrza się pompę ABS za pomocą VC. Wszystko jest pięknie opisane, ale jak wchodzę w Basic Settings to kanały 001, 002 są not supported :| Czasami tylko mignie tak jak by już załapało, ale zaraz zmienia się spowrotem na not supported. To samo mam jak chce zrobić nastawy podstawowe nawiewów, not supported. Problem mam z autem czy z VC ? Używałem jeszcze oprócz VC takiego urządzenia diagnostycznego jak autel maxidas ds708 i sytuacja się powtarza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany, jest tu jakiś znawca VAG-COM'a ? Dostaje już kur**cy powoli, nie dość że straciłem całą jedną sekcje hamulców ( hamuje mi tylko lewy przód i prawy tył ) i wspomaganie to jeszcze nie mogę za wiele zdziałać z VAG-COM'em. Wyczytałem gdzieś o tym, że odpowietrza się pompę ABS za pomocą VC. Wszystko jest pięknie opisane, ale jak wchodzę w Basic Settings to kanały 001, 002 są not supported :| Czasami tylko mignie tak jak by już załapało, ale zaraz zmienia się spowrotem na not supported. To samo mam jak chce zrobić nastawy podstawowe nawiewów, not supported. Problem mam z autem czy z VC ? Używałem jeszcze oprócz VC takiego urządzenia diagnostycznego jak autel maxidas ds708 i sytuacja się powtarza
-
Hamuje tylko jedna sekcja
Witam mam problem z moją a4 miałem problem z twardym hamulcem w mojej audi więc postanowiłem wylać domniemaną wodę z serwa. Jak się okazało wody w serwie nie miałem no ale żeby je wyciągnąć musiałem odkręcić pompę hamulcową i zapowietrzyć układ. Przy odpowietrzaniu układu okazało się, że hamuje mi tylko jedna sekcja. Mianowicie prawy przód i lewy tył. Przy pozostałych kołach gdy podpompuje hamulcem i chce zaworkiem odpowietrzyć, hamulec pozostaje twardy a z zaworka tylko kapie lekko płyn. Zauważyłem, że od pompy hamulcowej idą dwa przewody do pompy ABS, i jeden wytwarza dużo większe ciśnienie, a drugi własnie po odkręceniu przewodu, pedał nie wraca i jest twardy. Wina leży po stronie pompy hamulcowej czy pompy ABS ? Po odczytaniu błędów ABS z VAG'a wyskoczyły mi 2 błędy: 65535 - No Errors OR Control Module Malfunction 01435 - Breake pressure Sensor jednak po skasowaniu błędy nie powróciły Jakieś pomysły ?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Na forum już siedzę z półtora roku, tylko że na spoty nie uczęszczałem bo w Brzesku był trochę przestuj a jak się coś działo to w terminie kiedy mi nie odpowiadał A drugiej częsci Twojego posta trochę nie rozumiem
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja będę, najwyżej się wrócę Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 - [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!