Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dzekson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dzekson

  1. Samochód już stoi u lakiernika i przy okazji poprawki lakiernicze będą zrobione Dawcy bixów już u mnie ---------- Post dopisany 14-04-2013 at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 23:17 ---------- W temacie nic nowego się nie dzieje, audi dostało w końcu lato i gwint poszedł ostro na dół. Ale nie ma się co cieszyć bo w przyszły weekend najprawdopodobniej już wpadnie seryjna zawiecha i prace nad airem ruszą ostro do przodu bo jest mały zastrzyk gotówki Więcej fot nie mam akutalnego stanu, może w tygodniu coś porobię Zdjęcie z dzisiejszego zlotu integracyjnego w borku:
  2. Ja dzisiaj trochę jeszcze pokręciłem i przedni błotnik 60.5 cm a tył 61 Przód już raczej wiele nie zejdzie ale tył mam w połowie nakrętki Zobaczymy jak jutro wyjadę na miasto Możecie polecić jakiegoś tokarza w krk ? Musze dystanse troche przetoczyc
  3. przecież na pochyłości stoję na równym jest tak jak wcześniej... niczego nie ruszałem i raczej ruszać nie będę... jedynie może przód skręcę do max 1cm Wywal tą gumę, ja jej u siebie nie mam
  4. Ja mam problem w drugą stronę, ja mam tył podniesiony na maksa ---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ---------- Najlepszego Wąski
  5. Dżekson, wydawało mi się czy kiedyś miałeś lampy z tyłu zrobione folią na czerwono? Miałem ale mi się znudziły PS. wydech to nie specjalnie, siatka mi się w końcówce poluzowala Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  6. Krumak, a gdzie konkretnie i o której to ma być? http://img145.imageshack.us/img145/4607/plakatfinal.jpg To kto się na to wybiera? bo się zaczynam intensywnie zastanawiać czy się nie wybrać Ja się wybieram z chłopakami z vagmalopolska.pl
  7. Krumak, a gdzie konkretnie i o której to ma być? Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku koło Bochni (dobry dojazd z A4) - 14.04.2013 - start od 12 Znająz życie to w większości będzie to wiejski "tjuning" ---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ---------- 18x8j no name na razie nie mam kasy na nic lepszego Wizualnie gelga kozak Uporałeś się już z BNS-em?? zawiozłem go dzisiaj do naprawy, chłopaki mi jakiegoś chłopaka polecili ma mi dać znać do przyszłego tygodnia co z nim
  8. Krumak, a gdzie konkretnie i o której to ma być?
  9. 18x8j no name na razie nie mam kasy na nic lepszego
  10. Get low fantowski, zauważyłem Cie w ostatniej chwili
  11. Pojedziemy trochę i w razie czego jak by się coś działo będę pisał, zobaczymy jak się sprawują oba rozwiązania Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  12. Panowie, kolejnym elementem twardego hamulca jest króciec pompy vacuum. Cały czas byłem przekonany, że to iż on ma pewien luz jest poprawne, żeby nie przenosił drgań. Jednak jak sie okazało po podpięciu wakuometru, podciśnienie jakie było w układzie zależało od położenia króćca (-0.2 : -0.9 bar) Stwierdziłem, że zanim wymienię pompę vacuum postaram się to jakoś naprawić. No i udało się. Wystarczy wymontować pompę, wyczyscic dobrze ten króciec i docisnać go maksymalnie do środka. Następnie zaklepałem w 3 miejscach obudowę aby go zablokować i skleiłem klejem do metalu. Wszystko działa, podaje stałe podciśnienie -0.9 bara ( obstawiam, że takie być powinno bo nigdzie nie mogłem tego wyczytać ), serwo działa prawidłowo. W końcu pozbyłem się twardego hamulca
  13. Kabel niebieski KKL + win7 i VC 409.1 Może to być spowodowane że auto jest po virusie? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  14. z grillem od rs4
  15. Ja się pytam gdzie to globalne ocieplenie
  16. Odpinalem przewód ale przy pompie ABS i tam już nie ma ciśnienia. Podpialem Vaga, później kanał 3-ABS i grupa 002 w Basic settings ale wyskakuje mi napis not supported...
  17. Tez myślałem nad osłoną, dopóki nie zobaczyłem jak nisko ona jest u Ciebie. Przejeździlem całą zimę bez osłony i nie miałem ani razu problemu
  18. Z zaworka do odpowietrzania. Wspomagania hamowania już nie mam wcale. A masz jakieś pomysły?
  19. Dostaje już kur**cy powoli, nie dość że straciłem całą jedną sekcje hamulców ( hamuje mi tylko lewy przód i prawy tył ) i wspomaganie to jeszcze nie mogę za wiele zdziałać z VAG-COM'em. Wyczytałem gdzieś o tym, że odpowietrza się pompę ABS za pomocą VC. Wszystko jest pięknie opisane, ale jak wchodzę w Basic Settings to kanały 001, 002 są not supported :| Czasami tylko mignie tak jak by już załapało, ale zaraz zmienia się spowrotem na not supported. To samo mam jak chce zrobić nastawy podstawowe nawiewów, not supported. Problem mam z autem czy z VC ? Używałem jeszcze oprócz VC takiego urządzenia diagnostycznego jak autel maxidas ds708 i sytuacja się powtarza
  20. Pany, jest tu jakiś znawca VAG-COM'a ? Dostaje już kur**cy powoli, nie dość że straciłem całą jedną sekcje hamulców ( hamuje mi tylko lewy przód i prawy tył ) i wspomaganie to jeszcze nie mogę za wiele zdziałać z VAG-COM'em. Wyczytałem gdzieś o tym, że odpowietrza się pompę ABS za pomocą VC. Wszystko jest pięknie opisane, ale jak wchodzę w Basic Settings to kanały 001, 002 są not supported :| Czasami tylko mignie tak jak by już załapało, ale zaraz zmienia się spowrotem na not supported. To samo mam jak chce zrobić nastawy podstawowe nawiewów, not supported. Problem mam z autem czy z VC ? Używałem jeszcze oprócz VC takiego urządzenia diagnostycznego jak autel maxidas ds708 i sytuacja się powtarza
  21. Witam mam problem z moją a4 miałem problem z twardym hamulcem w mojej audi więc postanowiłem wylać domniemaną wodę z serwa. Jak się okazało wody w serwie nie miałem no ale żeby je wyciągnąć musiałem odkręcić pompę hamulcową i zapowietrzyć układ. Przy odpowietrzaniu układu okazało się, że hamuje mi tylko jedna sekcja. Mianowicie prawy przód i lewy tył. Przy pozostałych kołach gdy podpompuje hamulcem i chce zaworkiem odpowietrzyć, hamulec pozostaje twardy a z zaworka tylko kapie lekko płyn. Zauważyłem, że od pompy hamulcowej idą dwa przewody do pompy ABS, i jeden wytwarza dużo większe ciśnienie, a drugi własnie po odkręceniu przewodu, pedał nie wraca i jest twardy. Wina leży po stronie pompy hamulcowej czy pompy ABS ? Po odczytaniu błędów ABS z VAG'a wyskoczyły mi 2 błędy: 65535 - No Errors OR Control Module Malfunction 01435 - Breake pressure Sensor jednak po skasowaniu błędy nie powróciły Jakieś pomysły ?
  22. Na forum już siedzę z półtora roku, tylko że na spoty nie uczęszczałem bo w Brzesku był trochę przestuj a jak się coś działo to w terminie kiedy mi nie odpowiadał A drugiej częsci Twojego posta trochę nie rozumiem
  23. Ja będę, najwyżej się wrócę Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.