Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dzekson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dzekson

  1. Ja założyłem tymczasowo te, bo po 1 zmieściły mi się idealnie - popielara się zamyka no i kosztowały 22zł/szt. Crystal Blue
  2. ogólnie jest pomysł, żeby wyciąć mocowanie na zegary w miejsce popielniczki na CNC
  3. trzeba będzie pomyślec nad customami 3tlg z biedroną tak, zostają srebrne na przyszyły sezon planuje oklejenie całego samochodu, więc malował dokładek nie będę
  4. dzisiejsza przymiarka na dystansie 20mm:
  5. to są felgi no name 18 cali ale szerokości Ci nie powiem dokładnie teraz, 7 albo 7.5j leżą u mnie w garażu, jedna jest lekko skrzywiona i będę ją prostował a pozniej na sell no zimowy setup, przynajmniej gumy tanie
  6. A wiec tak.. W aucie poza delikatnymi zmianami nic się ostatnio nie działo, wypadły odblaki usa, znaczek wrócił na klapę, schowałem końcówki bardziej w zderzak, wpadło radio concert 2din. Nie mam żadnych zdjęc poza robionymi kotletem więc wrzucę później. Najbardziej się pozmieniało jeżeli chodzi o koło. Były plany, wizje.. ale wczoraj znalazłem koła od Porsche Cayenne w bardzo okazyjnej cenie i dzisiaj już są u mnie 19x9j będzie okute w 215/35 no i znajomy skleił mi taki filmik, na zimowym setupie jak auto sie prezentuje B6AIRRIDE on Vimeo sugestie co do auta mile widziane
  7. a to Ty ogarniasz? czy masz kogoś od tego? Odpowiem za Maćka bo i tak pasuje mi zabrać głos w temacie Tak, Maciek zajmuje się kręceniem i składaniem m.in. takich filmów film-montaz.pl <-- Polecam zobaczyć jego twórczość. Koło siadło idealnie, jak stoi wygląda ładnie, ale jak się toczy to dopiero coś ! Prace nad AR są na etapie kompletowania częsci. Wiadomo jak jest, są rzeczy ważne i ważniejsze. Ty ogarniasz powietrze? Tak, tak
  8. Dzekson odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No Paweł, grubo grubo lecisz... Czerwone dekielki to jest wiśienka na torcie przy tych felgach, inne nie maja prawa bytu. Może jak już sie uzbroimy każdy w letnie koło, to weźmiemy Tomka, Maćka z aparatem i pokażemy światu nasze A4
  9. a to Ty ogarniasz? czy masz kogoś od tego? Odpowiem za Maćka bo i tak pasuje mi zabrać głos w temacie Tak, Maciek zajmuje się kręceniem i składaniem m.in. takich filmów film-montaz.pl <-- Polecam zobaczyć jego twórczość. Koło siadło idealnie, jak stoi wygląda ładnie, ale jak się toczy to dopiero coś ! Prace nad AR są na etapie kompletowania częsci. Wiadomo jak jest, są rzeczy ważne i ważniejsze.
  10. Ilu ramienna i skóra czy plastik?
  11. Niestety jest wielki problem z parkingiem w mojej okolicy i trzeba stawać gdzie tylko jest miejsce...
  12. Błękitne pozdrawiam
  13. Aaa to inna sprawa.. Z bagaznikiem to powoli bo głośno i pali więcej... nie widziałem Cię ale gorączkę miałem to skupialem się na drodze i Cię nie widziałem
  14. No i o męskich szerokościach żebyś nie zapomniał
  15. http://www.airstal.com/index/main/ Nie w Krakowie, ale wysylkowo działa i polecam w 100%. Sam u nich robiłem.
  16. Nie jest to normalne ale wina na pewno nie leży po stronie sterownika, wymieniałem 3 razy u siebie i dalej to samo.
  17. chłopaki chyba się wyrozjeżdżały już ale ja w weekendy zawsze chętny
  18. spot jest jutro o 14 na parkingu pod biblioteką (stary rynek) event na fb: https://www.facebook.com/events/611966745519609/
  19. nie ustalona jeszcze dokladnie ale jak bede cos wiedzial to bede pisal !
  20. Panowie gdzie naciagne gumy w okolicy?
  21. W niedziele bedzie spot fanatykow aut z brzeska. Moze sie dolaczymy?
  22. Napisałem, że raczej nie dam rady przyjechac.. w nastepnym tyg bede na pewno

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.