Treść opublikowana przez Dzekson
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Ja założyłem tymczasowo te, bo po 1 zmieściły mi się idealnie - popielara się zamyka no i kosztowały 22zł/szt. Crystal Blue
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
ogólnie jest pomysł, żeby wyciąć mocowanie na zegary w miejsce popielniczki na CNC
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
trzeba będzie pomyślec nad customami 3tlg z biedroną tak, zostają srebrne na przyszyły sezon planuje oklejenie całego samochodu, więc malował dokładek nie będę
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
dzisiejsza przymiarka na dystansie 20mm:
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
to są felgi no name 18 cali ale szerokości Ci nie powiem dokładnie teraz, 7 albo 7.5j leżą u mnie w garażu, jedna jest lekko skrzywiona i będę ją prostował a pozniej na sell no zimowy setup, przynajmniej gumy tanie
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
A wiec tak.. W aucie poza delikatnymi zmianami nic się ostatnio nie działo, wypadły odblaki usa, znaczek wrócił na klapę, schowałem końcówki bardziej w zderzak, wpadło radio concert 2din. Nie mam żadnych zdjęc poza robionymi kotletem więc wrzucę później. Najbardziej się pozmieniało jeżeli chodzi o koło. Były plany, wizje.. ale wczoraj znalazłem koła od Porsche Cayenne w bardzo okazyjnej cenie i dzisiaj już są u mnie 19x9j będzie okute w 215/35 no i znajomy skleił mi taki filmik, na zimowym setupie jak auto sie prezentuje B6AIRRIDE on Vimeo sugestie co do auta mile widziane
-
[ALL B5] Audi a4 b5 1.9 oem+ | 19" air-ride | LY1T
a to Ty ogarniasz? czy masz kogoś od tego? Odpowiem za Maćka bo i tak pasuje mi zabrać głos w temacie Tak, Maciek zajmuje się kręceniem i składaniem m.in. takich filmów film-montaz.pl <-- Polecam zobaczyć jego twórczość. Koło siadło idealnie, jak stoi wygląda ładnie, ale jak się toczy to dopiero coś ! Prace nad AR są na etapie kompletowania częsci. Wiadomo jak jest, są rzeczy ważne i ważniejsze. Ty ogarniasz powietrze? Tak, tak
-
[B5 1Z] A4 TDi
No Paweł, grubo grubo lecisz... Czerwone dekielki to jest wiśienka na torcie przy tych felgach, inne nie maja prawa bytu. Może jak już sie uzbroimy każdy w letnie koło, to weźmiemy Tomka, Maćka z aparatem i pokażemy światu nasze A4
-
[ALL B5] Audi a4 b5 1.9 oem+ | 19" air-ride | LY1T
a to Ty ogarniasz? czy masz kogoś od tego? Odpowiem za Maćka bo i tak pasuje mi zabrać głos w temacie Tak, Maciek zajmuje się kręceniem i składaniem m.in. takich filmów film-montaz.pl <-- Polecam zobaczyć jego twórczość. Koło siadło idealnie, jak stoi wygląda ładnie, ale jak się toczy to dopiero coś ! Prace nad AR są na etapie kompletowania częsci. Wiadomo jak jest, są rzeczy ważne i ważniejsze.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ilu ramienna i skóra czy plastik?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Niestety jest wielki problem z parkingiem w mojej okolicy i trzeba stawać gdzie tylko jest miejsce...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Błękitne pozdrawiam
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja chętnie
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Aaa to inna sprawa.. Z bagaznikiem to powoli bo głośno i pali więcej... nie widziałem Cię ale gorączkę miałem to skupialem się na drodze i Cię nie widziałem
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Manetke?
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
No i o męskich szerokościach żebyś nie zapomniał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.airstal.com/index/main/ Nie w Krakowie, ale wysylkowo działa i polecam w 100%. Sam u nich robiłem.
-
Klima albo grzeje na maxa, albo chłodzi na maxa.
Nie jest to normalne ale wina na pewno nie leży po stronie sterownika, wymieniałem 3 razy u siebie i dalej to samo.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
chłopaki chyba się wyrozjeżdżały już ale ja w weekendy zawsze chętny
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
ja będę o 14
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
spot jest jutro o 14 na parkingu pod biblioteką (stary rynek) event na fb: https://www.facebook.com/events/611966745519609/
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
nie ustalona jeszcze dokladnie ale jak bede cos wiedzial to bede pisal !
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie gdzie naciagne gumy w okolicy?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
W niedziele bedzie spot fanatykow aut z brzeska. Moze sie dolaczymy?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Napisałem, że raczej nie dam rady przyjechac.. w nastepnym tyg bede na pewno