Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dzekson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dzekson

  1. Trochę się zmieniło ostatnio Kolejny filmik promocyjny od film-montaz.pl Dzekson's bagged Audi A4 on Vimeo
  2. Dzięki Panowie za życzenia na spocie niestety tez mnie nie będzie bo auto u elektryka, probuje nawiewy ogarnąć Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
  3. ruks a przypadkiem nie padają w zmodzonych GT-R'ach?? We wszystkich padają, seria też Tylko z początku produkcji
  4. kup sobie oryginalny taki jak ten UCHWYT SAMOCHODOWY SAMSUNG GALAXY S4 I9505 NOTE3 (4276702222) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. moze znajdziesz 30 pln tansza podrobke ale bedzie Ci sie odklejala od szyby albo cos innego sie wysypie. ja mam ten od ponad roku, uzywalem z S3, pozniej z S4 i jestem bardzo zadowolony. Przecież ja takie sprzedaje u siebie ori jak i te zamienniki które tak prawie tak samo wyglądają I po grillu a teraz czas na GP Kanady Pablo, PW
  5. A piekarnik masz? bo u mnie ma teściowa więc wiesz Szkoda piekarnika wrzucić lampe do kartonu, tylko ja dać na czymś żeby nie leżała na samym dole i otwór na opalarke 13 min i lampa mi się rozeszła w rękach
  6. Jechałem z uczelni, ale dla niepoznaki czerwonym peugeotem
  7. OGr właśnie na rondzie 308 dywizjonu
  8. No posłuchałeś i się pochwaliłeś zapraszamy częściej Ja śledzę na bieżąco temat, ale raczej nie mam czasu się udzielać nawet w temacie swoim upów żadnych nie daje ostatnio koła się malują, zaciski wypiaskowane i wymalowane, zwrotnice tak samo. Nowe przeguby i gumy bo stare od gleby padły
  9. To nie mogłem byc ja Byłem w okolicach Wieliczki ale B8 nie B6
  10. A nawet nie mów, u mnie jest straszny problem z piaskowaniem :/ miało być szybko no i wyszło jak wyszło
  11. podobno aira w zimie ro***erdoli jak trzymasz auto na mrozie, czy to prawda? Jeżeli tak to powodzonka Cala zimę przejezdzilem na airze i pękł mi tylko plastikowy osuszacz bo chciałem przyoszczedzic ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- Kur*a zawiozlem dzisiaj zaciski do piaskowania to mi facet z cylinderkami z przodu wypiaskowal... i zastanawiam się czy składac je tak tylko cylinderki przeszlifowac na gładko... Teoretycznie tloczek chodzi tylko na uszczelce... Poradźcie coś bo chce się na Nysę wyrobić
  12. Kur*a zawiozlem dzisiaj zaciski do piaskowania to mi facet z cylinderkami z przodu wypiaskowal... i zastanawiam się czy składac je tak tylko cylinderki przeszlifowac na gładko... Teoretycznie tloczek chodzi tylko na uszczelce... Poradźcie coś bo chce się na Nysę wyrobić
  13. To u mnie została pod poszyciem :/ będzie problem żeby się do niej dostać..
  14. Wiem gdzie jest wtyczka, tylko niewiem jak do niej się dostać, widzę ja od spodu przez otwór w podwoziu w który wchodzi przewód...
  15. Witam, może mi ktoś pomóc i powiedzieć jak się dostać do wtyczki czujnika ABS na tylnej osi?
  16. Dzekson odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No dokładnie:D Jeszcze raz wielka dziekowka:hi: podoba mi się będziesz w piątek czy w sobote? Nie wiem czy się uda ugrać, wolny piątek:rolleyes:, w przyszłym tygodniu będę wiedział co i jak;) Ugrywaj bo moje auto stoi od tygodnia na klockach i mam zamiar je do środy poskładać
  17. Niestety nie miałem dzisiaj czasu bo bym się pojawił b8 3.0TDI
  18. Moja ori b6 z poduszka tez sprzedam, 4 ramiona, plastik, stan bdb Bartek ostatnio chyba kolegi nie poznałeś Poznałem poznałem, tylko zanim ogarnąłem to już uciekles
  19. Moja ori b6 z poduszka tez sprzedam, 4 ramiona, plastik, stan bdb
  20. Faaak, ale mam konkurencję
  21. Dzekson odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Lampy na żywo Zwłaszcza jak jechałeś za mną, to w lusterku mega bandyta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.