Treść opublikowana przez Dzekson
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Trochę się zmieniło ostatnio Kolejny filmik promocyjny od film-montaz.pl Dzekson's bagged Audi A4 on Vimeo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki Panowie za życzenia na spocie niestety tez mnie nie będzie bo auto u elektryka, probuje nawiewy ogarnąć Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ruks a przypadkiem nie padają w zmodzonych GT-R'ach?? We wszystkich padają, seria też Tylko z początku produkcji
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kup sobie oryginalny taki jak ten UCHWYT SAMOCHODOWY SAMSUNG GALAXY S4 I9505 NOTE3 (4276702222) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. moze znajdziesz 30 pln tansza podrobke ale bedzie Ci sie odklejala od szyby albo cos innego sie wysypie. ja mam ten od ponad roku, uzywalem z S3, pozniej z S4 i jestem bardzo zadowolony. Przecież ja takie sprzedaje u siebie ori jak i te zamienniki które tak prawie tak samo wyglądają I po grillu a teraz czas na GP Kanady Pablo, PW
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A piekarnik masz? bo u mnie ma teściowa więc wiesz Szkoda piekarnika wrzucić lampe do kartonu, tylko ja dać na czymś żeby nie leżała na samym dole i otwór na opalarke 13 min i lampa mi się rozeszła w rękach
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- [Małopolska] Widziany, widziana
Jechałem z uczelni, ale dla niepoznaki czerwonym peugeotem- [Małopolska] Widziany, widziana
OGr właśnie na rondzie 308 dywizjonu- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak tam Skaryszew ?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
6-8 jest Nysa!- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No posłuchałeś i się pochwaliłeś zapraszamy częściej Ja śledzę na bieżąco temat, ale raczej nie mam czasu się udzielać nawet w temacie swoim upów żadnych nie daje ostatnio koła się malują, zaciski wypiaskowane i wymalowane, zwrotnice tak samo. Nowe przeguby i gumy bo stare od gleby padły- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Łap Kamil- [Małopolska] Widziany, widziana
To nie mogłem byc ja Byłem w okolicach Wieliczki ale B8 nie B6- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A nawet nie mów, u mnie jest straszny problem z piaskowaniem :/ miało być szybko no i wyszło jak wyszło- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podobno aira w zimie ro***erdoli jak trzymasz auto na mrozie, czy to prawda? Jeżeli tak to powodzonka Cala zimę przejezdzilem na airze i pękł mi tylko plastikowy osuszacz bo chciałem przyoszczedzic ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- Kur*a zawiozlem dzisiaj zaciski do piaskowania to mi facet z cylinderkami z przodu wypiaskowal... i zastanawiam się czy składac je tak tylko cylinderki przeszlifowac na gładko... Teoretycznie tloczek chodzi tylko na uszczelce... Poradźcie coś bo chce się na Nysę wyrobić- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kur*a zawiozlem dzisiaj zaciski do piaskowania to mi facet z cylinderkami z przodu wypiaskowal... i zastanawiam się czy składac je tak tylko cylinderki przeszlifowac na gładko... Teoretycznie tloczek chodzi tylko na uszczelce... Poradźcie coś bo chce się na Nysę wyrobić- Wymiana czujnika ABS
To u mnie została pod poszyciem :/ będzie problem żeby się do niej dostać..- Wymiana czujnika ABS
Wiem gdzie jest wtyczka, tylko niewiem jak do niej się dostać, widzę ja od spodu przez otwór w podwoziu w który wchodzi przewód...- Wymiana czujnika ABS
Witam, może mi ktoś pomóc i powiedzieć jak się dostać do wtyczki czujnika ABS na tylnej osi?- [B5 1Z] A4 TDi
No dokładnie:D Jeszcze raz wielka dziekowka:hi: podoba mi się będziesz w piątek czy w sobote? Nie wiem czy się uda ugrać, wolny piątek:rolleyes:, w przyszłym tygodniu będę wiedział co i jak;) Ugrywaj bo moje auto stoi od tygodnia na klockach i mam zamiar je do środy poskładać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niestety nie miałem dzisiaj czasu bo bym się pojawił b8 3.0TDI- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moja ori b6 z poduszka tez sprzedam, 4 ramiona, plastik, stan bdb Bartek ostatnio chyba kolegi nie poznałeś Poznałem poznałem, tylko zanim ogarnąłem to już uciekles- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moja ori b6 z poduszka tez sprzedam, 4 ramiona, plastik, stan bdb- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Faaak, ale mam konkurencję- [B5 1Z] A4 TDi
Lampy na żywo Zwłaszcza jak jechałeś za mną, to w lusterku mega bandyta - [Małopolska] Widziany, widziana