Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dzekson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dzekson

  1. Miałem to samo w swojej B6, postanowiłem zaryzykować i nie kupować nowej pomy vacuum tylko ją zakleić. Sprawdziłem podcisnienie to faktycznie było słabe jak króciec był luźny. Musisz wyciągnąć pompę, wyczyścić ją dobrze. Króciec jest szczelny tylko w jednym położeniu, mianowicie kiedy ta końcówka latająca jest docisnięta do pompy. Ja zrobiłem to tak, że pompę w imadło i majzlem w 6 miejscach na około zagiąłem kołnierzyk tego króćca tak żeby go docisnąć, następnie klejem do metali ją skleiłem Jeżdżę już tak parę miesięcy i problem twardego hamulca zniknął. powodzenia !
  2. no i zapalić tego grilla
  3. dzięki a spoty na świeżym powietrzu jak najbardziej !
  4. Pasuje Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  5. O której i gdzie? Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  6. Ja bym chętnie podjechal Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  7. Myślę, że na pewno zrobią ja płatna. Niestety. Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
  8. ktoś w okolicy ma dokładnie taką B5, odpicowana, zawsze czysta kolor na pewno ciekawy, ale wiem, że auto może dobrze wyglądać w tym kolorze powodzenia w modach
  9. Panowie, mam praktyki w auto-specialu, jak by ktoś chciał sprawdzić historie po VINie to pisać
  10. Żyjemy, żyjemy w niedziele może? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  11. gdzie dorwałeś bixy usa ? bo też na takie poluje...
  12. Czemu płaciliście dopiero jak wyszliście z auta:question: Pewnie przez to, że wracaliśmy z kawalerskiego Tzn pan młody był jedną nogą w aucie jak on zaczal odjezdzac i go troche pozamiatało
  13. Qwa, ale nas gościu wczoraj wy***ał :/ Wracaliśmy z rynku taksówką niecałe 5km na mieszkanie, kumpel dał gościowi 100zł a on przyjebał po gazie, odjechał i nie wydał reszty A najgorsze, że nawet niewiemy jaka korporacja bo wzieliśmy jakąś takse z postoju
  14. nie tarło nic, ale wszystko na milimetry chodziło tyle że ja mam kapcia strasznie szerokiego bo na 8j mam 225/40...
  15. ja ostatnio krucho z czasem, cały czas poza brzeskiem siedzę
  16. haha, nie śmiej się, też mam z tym problem ale tak to na pewno ten sam ziomek jeszcze jak by wrzucił tam jakieś ładne fele to byłby
  17. nie, nie nie wiem do końca czyj on jest, ale cały czas się kręcił w okolicach grupy vagmalopolska to pewnie ktoś od nich
  18. trzeba przyznać, że na zlotach robi robotę
  19. Nie, nie mam Najlepsze jest to że tył jest w połowie regulacji a przód by jeszcze coś opuścił Co prawda od soboty już jeżdżę na serii i jest koza straszna Ale muszę to przeboleć, żeby było jeszcze niżej
  20. Panowie jakiej firmy kupić tarcze i klocki do mojej B6?
  21. Nowke raczej, faktura by się przydała no chyba ze w idealnym stanie by była i gwarancja Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  22. Pablo, szukam note 10.1, nie masz jakiegoś? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  23. BNS niestety padł i czekam aż spec coś z nim wyczaruje lub nie Opony szerokie, za szerokie 225/40 Jutro wlatuje seryjna zawiecha najprawdopodobniej Aktualnie wygląda tak:
  24. OGr, wczoraj widziany z familią w okolicach factory outlet koło godziny 19 Bardzo czysta ta b5 ! ---------- Post dopisany 19-04-2013 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 19:10 ---------- Fantowski widziany właśnie przy stadionie Wisły Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.