Treść opublikowana przez Dzekson
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Czemu by nie jak będzie nas 4 to i tak coś Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja będę na 100% Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja dam rade piątek/sobota i niedziela do wieczora
-
Drzwi - sedan a avant
Witam, drzwi w B8 tylne i przednie różnią się jakoś w avancie i sedanie ?
-
Lampy przednie bi-xenon
Witam, muszę kupić lampy przednie do B8 Bi-xenon tylko mam problem bo niewiem czy one są skrętne czy nie skrętne etc. Numer lampy to 8K0 941 004 P, możecie mi pomóc i podać nr lamp które będą pasowały, ew. jakie to są dokładnie lampy żebym wiedział co szukać ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie pozdrowienia z Zakopanego Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja fure będę miał już raczej wyklepana wiec chętnie Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Do domu wracałes? często tam nieoznakowani jeżdżą?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też dzisiaj odpadam.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Witam Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko uważaj by Ci po zimie nie zszedł ten chrom Na a3 Clubie dużo osób miało in pro lusterka i je polecali Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Srebrna b5 KR 561FY przed chwila na opolskiej b6 KR 188N* sline na młyńskim Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zastanawia mnie tylko jak to jest, że jak jeździłem A3 1.9TDI na sprężynach -30 to urwałem mise 3 razy i co chwilę gdzieś przycierałem a teraz A4 siedzi dużo niżej i nie zawadzam nigdzie. Silnik jest trochę wyżej zamocowany czy jak to jest ? Tak w ogóle to będę malował przedni zderzak, myślicie żeby zrobić go na gładko od razu ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Im więcej będziesz jeździł tym szybciej się przyzwyczaisz szkoda tylko, że taką mogilska to 40km/h to max Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki panowie za spota Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja również się dzisiaj pojawię na chwilke Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
2013 Audi RS 4 Avant :: 'Ultimate Paintball Duel' [HD] - YouTube- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale ja mam Q i 2 rurki tylko zastanawiam się czy dokładka pasuje właśnie od B7 p&p Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wydech na 2 rurki w B6 i B7 są takie same? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
SM do miasta ? Ideał. Ale wyjechać tym gdzieś dalej... Wybrałem się kiedyś w trasę 300km, ostatnie 70 jechałem na stojąco bo moje pośladki tego nie znosiły, dużo za wąskie siedzenie. Nie mówiąc o ochronie przed wiatrem, powyżej 140 chce wyrwać ręce bo opór powietrza skupia się cały na korpusie. Ale jeżeli chodzi o miasto to na prawdę, nie jeździłem lepszym motorem. Wszędzie się zmieści, wyczucie motocykla jest genialne, promień skrętu, wyjechanie na krawężnik też żaden problem. W Tmax jak dla mnie jest czymś co może zadowolić jedynie faceta po 50 dojeżdżającego do pracy. Dolne osłony skutecznie uniemożliwiają zaparkowanie na chodniku z wyższym krawężnikem (przynajmniej to są moje doświadczenia po tygodniowej jeździe znajomego Tmaxem którego miałem możliwość przez tydzień użytkować). No i te małe kółka jak dla mnie zero przyjemności z jazdy w zakrętach. Wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem jak ktoś chce się sprawnie poruszać po mieście i czasami zrobić wypad weekendowy to jest motocykl pokroju Suzuki GSR albo Hondy CBF. Nie mają aż takiej sportowej pozycji jak w Hornecie przez co w mieście można spokojnie manewrować, a wygodna kanapa umożliwia komfortowe poruszanie.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Luxus 1JZ - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum jak by kogoś interesował temat lexa- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ten lex z projektuXS przy którym miałem przyjemność robić ? Jak go ostatnio widziałem to bez silnika stał bo chłopaki zmieniali skrzynie na tą z 350z No i wydech Blitz'a, darł się nie miłosiernie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widze, ze Ty jestes moim agentem jak sobie B8 nie poradzi, to mam jeszcze "troszke" szybka 6stke ... takze PABLO - mozesz przyjmowac zaklady Moment diesla na pewno na plus, waga troszkę wieksza. Mogło by być ciekawie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niby dlaczego? Poza tym pochwal się co to za moto masz na foto bo wygląda spoko Nic co by miało kopa, Honda FMX650, 45koni ale do zabawy wystarcza I taki mały movie - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!