Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wolantt

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wolantt

  1. Ja mam o 12 a przyjade koło 11 to może sie stykniemy gdzieś daj znać jak będziesz po egz Sent from my iPhone using Tapatalk 2
  2. Lepiej zacznij od przodu... Jak obczaisz kolejność odkrecania to w 3 godz zrobisz przód a tył spokojnie w 1,5 godziny Sent from my iPhone using Tapatalk 2
  3. No jest trochę zabawy, ja to znam na pamięć tyle razy robiłem... Tył jest łatwy z przodu będziesz miał zamotka, obczaj sobie manuala lepiej Sent from my iPhone using Tapatalk 2
  4. Wkladaj zawias Sent from my iPhone using Tapatalk 2
  5. Michał masz w sobotę jakieś egzaminy ?? Sent from my iPhone using Tapatalk 2
  6. Nie ma sprawy, tym bardziej ze taka pogoda można było sie chwile dotlenic Sent from my iPhone using Tapatalk 2
  7. To będzie coś albo poczekaj może jeszcze trafi się jakieś koło Sent from my iPhone using Tapatalk 2
  8. Jarek z całym szacunkiem ale pomysł o innym wzorze Sent from my iPhone using Tapatalk 2
  9. Ten wzór do mnie nie przemawia, kolarzy mi się z trzetrzewiną hehe Sent from my iPhone using Tapatalk 2
  10. Szału nie ma ... Ślepy chciał takie opchnac Sent from my iPhone using Tapatalk 2
  11. Raczej nie wrócę się do androida a tym bardziej do HTC ... Niestety mam nie miłe wspomnienia Sent from my iPhone using Tapatalk 2
  12. Ja zrobiłem upgrade 6.1.2 i JB 1.5 i wszystko smiga elegancko Sent from my iPhone using Tapatalk 2
  13. 16 przy mojej głębie daje radę bo czarna felga i gubi się opona na srebrnych była by lipa Sent from my iPhone using Tapatalk 2
  14. dołączam się do szacownego grona 16-stkowców bo póki co planów na większe koło nie mam chyba że stanie się cud
  15. no zajmuje się tym na codzień, podam Ci numer to sobie pogadasz z nim koleś nazywa się Trzajna i ma siedzibę na dunajcowej :695595707
  16. chłopaki piękne felgi Młody jest na helenie firma TiArt mam numer do kolesia okleja nam w firmie auta
  17. no właśnie taki mi się marzy
  18. jeśli by się trafiły ja mam właśnie iOS 5.1.1 i JB 1.1.8 i śmiga spoko więc zastanawiam się nad 6.1.2 a apki ściągasz z appcake ??
  19. nie chciałem wracać z pustymi rękami a teraz cziki przynajmniej nie będzie koza ---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ---------- a tak na marginesie, Jarek siedzisz w temacie jailbreaka??
  20. przynajmniej nic nie czuł ...
  21. spoko nie ma problemu, ale nie w tym tygodniu co będzie tylko następnym bo sesja się zbliża
  22. tak także pisz jak coś to się dogadamy
  23. Springi możesz brać w każdej chwili tylko pisz gdzie i kiedy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.