Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wolantt

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wolantt

  1. Tomek a może dawno nie upuszczałeś z krzyża i to przez to
  2. No ja sie troche zasiedziałem z Michałem i chyba sie rozjechaliśmy o 20, a A Trójkowy chyba o 19... A Czikity nie było...
  3. To jak Panowie Tesco czy MM ??
  4. Ja się też pojawie... złożyłem dziś auto, tzn zderzak pospawałem ale jeszcze nie pomalowałem bo mi auto potrzebne...
  5. Faktycznie dobra cena, ale zdecydowałem się na spawanie, byłem dziś u kolesia i za 100 mi to zrobi więc jeszcze dojdzie malowanie, ale mam znajomego co mi to zrobi po kosztach i tak miałem malować także niema tego złego...
  6. raczej szukam czegoś w rozsądnej senie... allegro już przeszukałem... ---------- Post added at 19:11 ---------- Previous post was at 19:10 ---------- ale w drodze, czy gdzie? bo jak to było specialnie coś włozone, to mogłeś dzwonić na policje:naughty: spoko, z mojej winy...
  7. nadziałem się na jakiś badziew wystający i masakra... jednym słowem nie fart
  8. Siema Panowie, trzeba mi zderzak przedni może być przed liftem ale najlepiej srebrny i może być goły, właśnie przed chwilą rozwaliłem...
  9. no chyba raczej nie z grupowego
  10. Jak będzie ciepło to na 2 dni nad Czorsztyn i na pole namiotowe... Ja co roku jeżdżę na Węgry na zlot i jest pole namiotowe i jest wypas, dla chcącego nic trudnego, chyba że ktoś woli pokoje to też może być ja się dostosuję
  11. Ja też się piszę, oczywiście
  12. Możesz tylko żałować...
  13. Również ---------- Post added at 19:59 ---------- Previous post was at 19:58 ---------- Tomek dzieki za foty
  14. Crisu dzięki ale jak będziesz miał czas to możesz więcej nie tylko 2...
  15. Musimy to powtórzyć to mi się podoba... Dzieki Panowie ---------- Post added at 18:42 ---------- Previous post was at 18:39 ---------- acha jeszcze jedno, proszę o fotki na maila i z góry dziękuje... [email protected]
  16. Siara to będziecie na nas czekać w Zabrzeży ??
  17. Jarek dogadajmy sie w końcu jakoś, o 9 na Orlenie i zobaczymy mi jest obojętne mogę jechac swoim możemy jechac dwoma albo jednym, to zależy od Ciebie i Tomka ja sie dostosuje Wysłano z HTC Wildfire z użyciem Tapatalk
  18. Tomek daj mi numer tel ja Ci zadzonie jutro, ale myślę ze o 9 będzie ok:) Wysłano z HTC Wildfire z użyciem Tapatalk
  19. jak wiesz gdzie jest Chełmiec to możemy się styknąć na Orlenie około 9 ja się tam spotkam z Jarkiem a reszta będzie w Zabrzeży czekała... ja tak to widzę.
  20. Jarek i co wymyśliłeś ??
  21. Jarek, to jak jedziesz to spotkajmy sie w Chełmcu i śmigniemy w konwoju aż do Zabrzeży i reszta chłopaków dołączy Spoko. Wieczorem ci napiszę, bo jak coś to możemy jechać moim? Możemy jechać na dwa jak coś... mi to nie robi różnicy... jak coś to daj znać na kom. 662101414
  22. Jarek, to jak jedziesz to spotkajmy sie w Chełmcu i śmigniemy w konwoju aż do Zabrzeży i reszta chłopaków dołączy
  23. no to kolego prawie jesteśmy po sąsiedzku... ja Marcinkowice

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.