Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysieksza

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysieksza

  1. Na KNSie kupiony;) co tu pokazywać gwint jest AFN też jest i to po programie wymaga lekkiego wkładu finansowego ale pany za te pieniądze;D
  2. ---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ---------- Nowy nabytek;D
  3. Kurde no mnie nie było troche szkoda ale w wieliczce też konkret i dostałem zniżkę na wjazd do krk na zlot samochód tuningowych;D
  4. Ja mam dysk 500gb wystarczy??
  5. Moze w tęgoborzy bo to moje okolice;D
  6. Chyba zderzak:D Kermit widziany, na trssie sącz brzesko w niedziela;) Byłem w brzesku ale passatem b5 fl;)
  7. Zemis na świdniku masz niby nie g40 ale jest;D
  8. Jefzie ktoś na ten rajd w sobote??
  9. Ja na 99% się wybieram na to rozpoczęcie sezonu do krk
  10. Nooo zemis były dwie bo ta czarna i czerwona taka sama;D i obie w jednej rodzinie
  11. Mam kamere może wezme to zmontujemy coś;p ---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ---------- http://www.limanowa.in/wydarzenia,16961.html
  12. Siemano wybiera się ktoś w tą sobote na to http://www.automobilklub.krakow.pl/#_ ja jade na bank bo jest nie daleko a i kumpel lanserem 420 konnym startuje więc będzie ciekawie
  13. Kamil ktoś Ci ukradł pomysł;p Volkswagen Vento;D
  14. Pisze sie ktoś na ten zlot bo ja jestem chętny;D
  15. http://m.nowysacz.naszemiasto.pl/artykul/oswiadczyny-na-studniowce,2180520,t,id.html
  16. I na internecie też jest nic tylko pogratulować i powodzenia życzyć
  17. To jest chyba była audi laskosza;D ---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ---------- http://tablica.pl/oferta/audi-a4-CID5-ID546nH.html Ryba o tą ci chodziło??
  18. Za te pieniądze efekt konkretny;D Pomaluj obydwa znaczki w ten sam kolor bedzie robiło robote
  19. Źle to napisałem;D sam oderwałem znaczek bo poprzedni właściciel przyczepił go opaskami;D ---------- Post dopisany 22-02-2014 at 07:03 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2014 at 08:28 ---------- Troche brudny ale już ze znaczkiem;D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.