Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafis

  1. niedziele tez mam wolna i wkoncu moze udam mi sie podjechac na jakis spot. :>
  2. mnie sie osobiscie podobaja, sam mam zamiar cos podobnego kupic.
  3. w sumie 17fajana sprawa napewno bym sie nie zastanawial gdybym mial wiekszy silnik.A przy pojemnosci 1,6 to moze juz byc strasznie zamulony.
  4. Witam, wiosna zbliza sie i trzeba pomysles o nowym felunku :th: Narazie sie tak rozgladam, ale mysle o 16cali. Co sadzicie o tych felgach, beda ladnie sie prezentowac na B5? Moze ktos podobna ma? http://moto.allegro.pl/item295051887_alusy_z_oponami_audi_vw_seat_mecedes_ford.html
  5. to ja cos zle przeczytałem, bo myslalem, ze chodzi o sobote.
  6. no ja w sobote ide do pracy, jak mi sie uda wyrwac wczesniej to napewno sie zjawie. :th:
  7. WESOŁYCH ŚWIAT dla wszystkich!!!! i do zobaczenia na spocie
  8. no ja tym razem tez bym chcial zaliczyc wkoncu jakis spot audi :th:
  9. rafis odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    no mi wyszlo w 1,6 ok 11-12l i tez mysle to to troche za duzo, male odcinki robie , moze tez to ma cos wspolnego, jak tak dalej bedzie pil to pomysle o lpg sekwencji.
  10. JAK bedzie mi pasowalo to tez wpadne. :th:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2007, 17:07 _________________________________________________ wyglada normalnie czyli palenie gumy, jazda na czas, wyscigi na1/4mila,no i zrecznosciowka itp. oczywiscie to jest zart ogolnie jeszcze nie mialem okazji byc na spocie Audi bo mam dopiero od tygodnia, ale bywalem na wielu spotach meganecoupe i bylo mysle ze tu bedzie podobnie
  11. Czesc na imie mam Rafal mieszkam w Bydgoszczy, od tygodnia posiadam audi A4 1,6 101PS, 98rok, ktory sprowadzilem z Niemiec. Zarejestrowalem sie tutaj bo chcialbym uczestniczys w zyciu klubowym, jestem juz klubowiczem na www.meganecoupe.pl, gdyz to jest moj drugi samochod. Bywalem na bardzo wielu spotach, i mam nadzieje,ze tutaj bedzie podobnie. pozdrawiam :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.