Treść opublikowana przez rafis
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
niedziele tez mam wolna i wkoncu moze udam mi sie podjechac na jakis spot. :>
-
[B5 AHU] Co sądzicie o orginalnych felgach Audi
mnie sie osobiscie podobaja, sam mam zamiar cos podobnego kupic.
-
[B5 ADP] czas pomysles o nowym felunku
w sumie 17fajana sprawa napewno bym sie nie zastanawial gdybym mial wiekszy silnik.A przy pojemnosci 1,6 to moze juz byc strasznie zamulony.
-
[B5 ADP] czas pomysles o nowym felunku
Witam, wiosna zbliza sie i trzeba pomysles o nowym felunku :th: Narazie sie tak rozgladam, ale mysle o 16cali. Co sadzicie o tych felgach, beda ladnie sie prezentowac na B5? Moze ktos podobna ma? http://moto.allegro.pl/item295051887_alusy_z_oponami_audi_vw_seat_mecedes_ford.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to ja cos zle przeczytałem, bo myslalem, ze chodzi o sobote.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no ja w sobote ide do pracy, jak mi sie uda wyrwac wczesniej to napewno sie zjawie. :th:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
WESOŁYCH ŚWIAT dla wszystkich!!!! i do zobaczenia na spocie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no ja tym razem tez bym chcial zaliczyc wkoncu jakis spot audi :th:
-
[B5 ADR] Wysokie spalanie!!! i duszenie silnika
no mi wyszlo w 1,6 ok 11-12l i tez mysle to to troche za duzo, male odcinki robie , moze tez to ma cos wspolnego, jak tak dalej bedzie pil to pomysle o lpg sekwencji.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
JAK bedzie mi pasowalo to tez wpadne. :th:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2007, 17:07 _________________________________________________ wyglada normalnie czyli palenie gumy, jazda na czas, wyscigi na1/4mila,no i zrecznosciowka itp. oczywiscie to jest zart ogolnie jeszcze nie mialem okazji byc na spocie Audi bo mam dopiero od tygodnia, ale bywalem na wielu spotach meganecoupe i bylo mysle ze tu bedzie podobnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc na imie mam Rafal mieszkam w Bydgoszczy, od tygodnia posiadam audi A4 1,6 101PS, 98rok, ktory sprowadzilem z Niemiec. Zarejestrowalem sie tutaj bo chcialbym uczestniczys w zyciu klubowym, jestem juz klubowiczem na www.meganecoupe.pl, gdyz to jest moj drugi samochod. Bywalem na bardzo wielu spotach, i mam nadzieje,ze tutaj bedzie podobnie. pozdrawiam :th: