Treść opublikowana przez Avancik
-
[ALL B5] Grill przedift i polift
czy grill z polifta będzie pasować plug&play do przedlifta ??? i czym się te grille wogólę różnią ??? grill od s4 i od rs4 mają inną tą kratkę w środku...ale przedlift od polift nie widzę różnicy.... i jak odróżnić oryginał od podróbki ?
-
[ALL B5] Światła dzienne
poczekajmy aż kolega z pierwszego posta zamontuje te co mają 30cm i wklei zdjęcia jak to wygląda... ja swoich nie założyłem dla wyglądu....w twoich poczynaniach chociaż temu przeczysz też widzę że założyłeś w jakiejś tam mierze po to by nie jeździć 24h na bixenonach.... ps. zobaczymy jak będziesz miał spotkanie z miśkami...pożegnasz się wtedy ze swoimi dziennymi
-
[ALL B5] Światła dzienne
dałem ci filmik i to są te ledy 30cm co są na allegro...i one mają się jak najbardziej do tematu ledów o których piszemy co do funkcjonalności to ...żarówki, akumulator.. dla mnie to wystarcza , a po co ty założyłeś dzienne ??? dla wyglądu?? ps. przynajmniej na naszych ledach nie zabiorą nam dowodu...tak jak tobie
-
[ALL B5] Światła dzienne
Kowi ...to ma dzialac...nie wygladac...(poniżej filmik) a swieci to lepiej niz te twoje pseudo dzienne pozatym jak juz ktos pisal b5 do urodziwych aut raczaj nie nalezy...co innego b6,b7 i b8 to sĄ bryki naprawde ladne... Wiec nie spuszczaj sie juz nad tą swoją b5 ..jak to ona za***iście nie wyglada ... bo wyglada jak wyglada i te ledy nie popsują jej ani nie polepszą jej wygladu.... Nawet jak tam wstawisz cały body z rs4 to i tak bryla samobodu bedzie z lat 90... A ja nie kupilem swojego samochodu dla wygladu tylko dla funkcjonalnosci i nie bede "tuningowal" samochodu tak jak ty... dla kowiego ...przesun sobie na 50 sekund filmiku to zobaczysz jak to widać z daleka i nie pieprz głupot że słabo http://www.youtube.com/watch?v=R1VkvMGnHs4&feature=player_embedded
-
[ALL B5] Światła dzienne
jak zamontujesz to pokaż zdjęcia...ja z chęcią obejrzę ps. zamówiłeś te co mają 30cm długości tak ?? mierzyłeś i się zmieszczą?[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 15:18_________________________________________________ O gustach się nie dyskutuje bo gust albo się ma albo się go nie ma ta....ty to masz gust te czerwone felgi .... noi te lampy led z tyłu ( montowali takie fabrycznie w latach 90 ? )
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
są zwolennicy i przeciwnicy... wydaje mi sie ze temat juz jest wyczerpany...kazdy zrobi jak uwaza.. pozwolę sobie też wrzucić filmik uniwersalnych DRL...efekt widać przy 0:36 sek filmiku http://www.youtube.com/watch?v=R1VkvMGnHs4#noexternalembed-ws nie wiem czy to są te lampy co na filmiku ale to są najszersze jakie znalazłem z uniwersalnych na allegro...mają 30cm każda dioda ma ponoć 1W http://allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-drl-523hp-led-e4-gwaran-i1937203475.html
-
[ALL] Pochłaniacz wilgoci
czyli daje sobie spokój z tym tematem
-
[ALL] Pochłaniacz wilgoci
czyli jakbym miał licznik Jaggera w przedlifcie to miał bym ten samochodzik ? bo do tego żeby wskazywało czy są drzwi otwarte to trzeba mieć przecież te czujniki w drzwiach ? te takie wciskane .
-
[ALL] Pochłaniacz wilgoci
no szkoda... bo widziałem że raggaman też ma licznik z przedlifta (z analogowym zegarkiem) i u niego to działa więc myślałem że się da...
-
[ALL] Pochłaniacz wilgoci
nie chodzi mi o ramki (ramki mam) tylko na fisie u ragamana wyświetla się obrazek samochodu z otwartymi drzwiami...u mnie tego nie ma...a też mam pełnego fisa ...można to jakoś przeprogramować ?
-
[ALL] Pochłaniacz wilgoci
foteliki bomba ,a grzane dupki też, tylko myślałem że to będzie szybciej grzać ale przyzwyczaiłem się już fotele się grzeją tak szybko ja samochód na 90 stopni...mniej więcej.... piotrek mam do ciebie pytanko z innej beczki...widziałeś mojego FISa nie ? i ja nie mam na nim ikonki takiego samochodziku jak jest np. tu u Raggamana on ma też licznik przed liftem czyli z zegarkiem analogowym a ma to fajne ustrojstwo
-
[ALL] Pochłaniacz wilgoci
zimą pod akumulatorem woda mi stała ...więc pewnie do przetkania..
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
jeżeli chodzi o widoczność to nie wiem ile te moje ledy mają watów ale jak kolega zrobił rundkę moim autem to już z daleko raziło mnie po oczach...więc widoczność mojego autka jest bardzo dobra, a założyłem te ledy nie ze względu na stylizacje samochodu tylko po to żeby nie włączać normalnych świateł bo moje H7 bardzo często się paliły (zresztą w firmowym aucie też) noi także ze względu na oszczedność akumulatora i ponoć mniejszego zużycia paliwa...ale tego ostatniego nie odczułem
-
[ALL] Pochłaniacz wilgoci
jak te kanały się czyści ?? trzeba rozbierać pół samochodu czy wystarczy tam jakiś gruby drut wsadzić i przeczyścić ?
-
[ALL] Pochłaniacz wilgoci
żebym to miał ciepły garaż ale latem chyba to już wyschło...możliwe że mam też zapchane kanały sciekowe czy jak się to zwie, to pod akumulatorem czy obok niego ...
-
[ALL] Pochłaniacz wilgoci
jak kupiłem auto to miałem przerwany przewód od spryskiwaczy i lało mi na wycieraczkę...więc miałem małą powódź
-
[ALL] Pochłaniacz wilgoci
i tu jest właśnie mój ból...autko przeważnie pokonuje małe dystanse...do pracy i z pracy nie zdąży się nawet zagrzać silnik a co tu mówić o zagrzaniu wnętrza...dlatego w jakiś inny sposób chce się pozbyć wilgoci filtr kabiny mam nowy klima też nabita i odgrzybiona
-
[ALL] Pochłaniacz wilgoci
Może stosował ktoś pochłaniacz wilgoci w samochodzie i może coś dobrego polecić lub ma jakieś ciekawe opinie na ten temat. Chciałbym zakupić coś takiego bo szybki mi parują i rano jak jest mróz to szybka przymarza od wewnątrz...przynajmniej w tamtym roku bo w tym jeszcze nie było dużych mrozów... a mianowicie chodzi mi o coś takiego http://allegro.pl/pochlaniacz-wilgoci-do-samochodu-auta-wklad-gratis-i1942070706.html[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 18:56_________________________________________________EDIT: znalazłem już taki temat...ten można usunąć a ja podpytam się w już istniejącym...przepraszam za kłopot
-
[B5 AFN] problem z odbiorem fal radiowych
powiem ci że nie wiem czy to zbieg okoliczności ale po zamontowaniu navigation plus też słabo mi łapie fale radiowe....wcześniej miałem concerta i łapało za***iście...a z anteną nic nie ruszałem...
-
[ALL B5] Szyba przednia w aucie Audi A4
mnie też niekiedy zamarza...zastanawiam się nad kupnem pochłaniacza wilgoci, może to coś pomoże
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
Duzo rzeczy bylo tu nie na temat...dla ciebie bzdury dla mnie nie ale nie tobie to osadzac !
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
mam swoje zdanie i tego sie trzymam...nie ide za wiekszoscią... Nie podoba sie to nie czytaj
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
Grila i lotki nie kupilem bo po dluzszym namysle stwierdzilem ze to wies... Chcesz s4 to kup sobie s4 a nie rob z tdi biturbo ...
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
Glupoty gadasz...pokaz tego poste gdzie jest napisane ze uniwersalne drl stoją wyzej niz te ori???
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
ostatnie dwie foty kozackie...ale czy to też nie jest wieś ??? lampeczki, choineczki, dupereleczki ?