Treść opublikowana przez Avancik
-
[ALL B5] Grill RS4
Jak klikniesz na nie to sie powiekszy... A mialem wczesniej w reku grill od rs4 i numery mial wybite z tylu na tych kółkach od znaczka, a na tym zdjeciu nie ma tych numerow
-
[ALL B5] Grill RS4
To gdzie ma numery???
-
[ALL B5] Grill RS4
Mam pytanie do fachowców... czy to jest ori grill rs4 do b5 ??? nie widzę tam wybitych numerów a sprzedawca twierdzi że to ori....
-
[ALL B5] Okna same się otwierają
po wysuszeniu pompki centralnego na grzejniku wszystko wróciło do normy...czyli jest ale może na przyszłość wsadzić tą pompę w jakąś zrywkę czy coś ? żeby ta wilgoć tam się nie dostawała...
-
[ALL B5] Okna same się otwierają
pomka od wczoraj leży na grzejniku
-
[ALL B5] Okna same się otwierają
Dzisiaj w nocy przyszedł do mnie sąsiad i mówi że wyje mi alarm...więc schodzę do auta i okazuje się że autko jest otwarte i szyby z przodu otwarte na maxa.... nawet jak nie zamknę auta pilotem tylko z kluczyka to i tak po jakimś czasie samochód i szyby się otwierają....w różnym czasie, raz po minucie a drugi raz po 15 minutach po zamknięciu samochodu słyszę jak pompka centralnego co jakiś czas chodzi w bagażniku, więc dobrałem się do niej i zauważyłem że ta gąbka ochronna pompki jest mokra.... i teraz moje pytanie czy to raczej pompa jest walnięta i trzeba wymienić czy raczej instalacja gdzieś w samochodzie dostała po pupie i robi zwarcie?? jak siedzę w aucie i włącze tym przyciskiem do zamykania drzwi to autko się zamyka i normalnie otwiera jak wyłączę ...ogólnie raz to działa , a drugi raz nie zadziała...ale jak wsadzę kluczyk do stacyjki i wyjmę to znowu zacznie działać....pomóżcie koledzy bo narazie radzę sobie tak że odpinam klemę od aku i zamykam autko ręcznie przybijając "gwoździe" :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 18:07_________________________________________________Doradzi ktos???
-
[ALL B5] Montaż Navigation Plus na oryginalnej instalacji z przedlifta
ja nie mam bose(ori system nokia) ale moje tweetery grają głośno...słyszę je doskonale...
-
[ALL B5] Światła dzienne
chodziło mi o dokładkę zderzaka ...gdyż kolega OLIVER tam właśnie zamontował te ledy. a z tego co widziałem ty zamontowałeś w kratce... ps. pokaż foty jak to u ciebie wygląda w tych kratkach
-
[ALL B5] Światła dzienne
czyli mamy kompromis kowiemu podobają się lampki led w zderzaku...byle by miały minimum 30cm szerokości...powiem szczerze że mnie też to się lepiej podoba niż te co ja mam o dł. 20cm...ciekawe czy wtyczki są te same...tak to bym tylko podmienił same lampki
-
[ALL B5] Światła dzienne
nom podobne do s6 ...chciałbym jeszcze zobaczyć jak to świeci w słoneczny dzień
-
[ALL B5] Światła dzienne
oooo Kowi pochwalił dzienne to kiedy takie zakładasz
-
[ALL B5] Światła dzienne
no lampki ładne i szerokie...i to są chyba te same co z pierwszego posta... Kowi wypowiedz się ... dobre na szerokość ? ps.gorzej jak zgubi dokładkę zderzaka
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
haha zobaczcie jak to w nexi zrobili
-
[ALL B5] Tylne Lampy LED Avant, czy ktoś ma na aucie?
no ale wydać 750 i po dwóch latach mieć "co drugi wystąp" to
-
[ALL B5] Tylne Lampy LED Avant, czy ktoś ma na aucie?
kiedyś dzwoniłem do gościa z allegro i pytałem o takie lampy...i mianowicie dowiedziałem się że jest gwarancja 2 lata....a po dwóch latach jak się spali taka dioda to ponoć nic nie da się zrobić bo są nie wymienialne...tak powiedział gość który je sprzedawał, a już dużo aut widzę na mieście z popalonymi tymi diodami...i wygląda to nie ciekawie ps. są też ciemne
-
[ALL B5] Grill przedift i polift
i wszystko jasne
-
[ALL B5] Grill przedift i polift
co do rs4 to ok ...mój błąd ale s4 wychodziły od 99r ? nie było wcześniejszych ?
-
[ALL B5] Grill przedift i polift
no dobrze a czy grile z s4 i rs4 były przedliftowe i poliftowe ?
-
[ALL B5] Montaz 2din navi
tutaj też forumowy kolega ładnie wszystko opisał http://audi.pacula.eu/audi-a4-b5-wymiana-radia-concert-plus-1din-na-symphony-2din
-
[ALL B5] Światła dzienne
założyłeś kolego te światełka ??? jak tak to pokaż zdjęcia
-
[ALL B5] Grill przedift i polift
nie zwracałem wcześniej uwagi na ten chrom...szukałem różnicy w tej kratce plastikowej...teraz jak patrzę to widzę , jest więcej tego chromu i przez to wydaje się być grubszy EDIT: a czy wychodziły grille od s4 w tak jakby poliftowej wersji ? bo z tego co widzę to chrom w nich jest taki jak w przedliftach....to samo pytanie mam o grill rs4 pytam z ciekawości :gwizdanie:
-
[ALL B5] Grill przedift i polift
ale ktos przeciez mogl kupic kiedys nową podróbkę i później sprzedac...wiec tez bedzie uzywana ale podrobka , wiec pytam jak odróżnić je ?
-
[ALL B5] Grill przedift i polift
no dobrze... ale jak odroznic podróbke od ori ?? Rozumiem ze ori ma wybite jakies numery z tylu tak ??? Bo przodem to pewnie sie nie roznią
-
[ALL B5] Światła dzienne
a możesz jeszcze powiedzieć jakie oznaczenia na kloszu musi mieć lampa aby miała homologacje na xenon ?
-
[ALL B5] Światła dzienne
a czy hid w homologowanej lampie , ze spryskami i samopoziomowaniem będzie legalny ???