Treść opublikowana przez Avancik
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
nie podoba ci się na tym zdjęciu co ja wkleiłem ??? to też są ledy uniwersalne .... ps. mnie osobiście nie podoba się to jak to świeci u ciebie....za blisko siebie są te światła i wygląda jakby audi robiło zeza... :gwizdanie:
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
faktycznie na tym drugim zdjęciu fatalnie wyszły....jutro zrobię zdjęcia i pokaże ci jak to świeci ps. idą święta więc choinka się przyda...
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
źle wyglądają np. takie ?
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
wszystkie fotki co tu wklejasz to albo ledy na metry albo jakiś tani mały chińczyk wklej coś z lampa philipsa lub hella...
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
może i będę oglądał takie fury na zlotach ale jak otworzę maskę to buchnę śmiechem pamiętaj nie rób z kadeta nexi i powiedz mi co do tych twoich świateł dziennych w zwykłych kloszach ...czy to jest legalne ? czy twój klosz ma oznaczenie że może być używane jako światło dzienne ? jak tak to podaj co masz za klosze ? ps. czyli jak ktoś zrobi sobie ładnie wkomponowane ledy po całej długości kratki to będzie dobrze ? nie będzie wsi ? czyli mam rozumieć wsią jest dla ciebie zbyt krótka lampa led...jak będzie odpowiedniej długości to ok ?
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
jutro porobię foty i pokaże jak to wygląda u mnie... wsią dla mnie jest robienie z TDI - s4 lub rs4... stylizacja i wogólę ... wsią dla mnie jest światła led w kloszu w b5 tak jak to jest w b8 wiejskim tuninigiem nazywam też fury z silnikami 1.6 a ospojlerowanymi jak mclaren jakby miały rozwijać 250km/h itp, itd ps. a w polifcie te kratki na dole idą przez cały zderzak...to co według ciebie, mają iść po całej długości?? ps2. czy moduł DRL w miejsu świateł długich jest legalny ?? bo przecież klosz nie ma oznaczenia RL... czyli jazda na takich dziennych jak ty masz kończy się zabraniem dowodu tak ?
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
właśnie mówię ze te co mają po 50 led świecą jak choinka...ile diód mają ledy z ori s6 ?
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
nie zgodzę się z wami...wiadomo jak się kupi dziadostwo za 200zł to się nie dziwcie że się popalą ledy po paru dniach czy tygodniach...mam u siebie założone philipsy i jeżdżę na nich już drugi rok i nic nie paruje i nic się nie pali...świecą bardzo ładnie i widać je dużo lepiej niż w tych autach co kowi pokazywał w jakimś tam innym temacie...dla mnie zakładanie lamp ala b8 czy w miejsce długich jest wsią na maxa i festynem... natomiast ledy które mają duże odstępy diód i jest ich mało np. 5 czy 6 wyglądają ładnie..prawie tak jak te ori z s6... zgodzę się natomiast z tym że te ledy na metry czy te co mają po 18 diód to wieś bo świeci jak choinka...
-
[ALL] jakie głosniki przód bo B5 pod Bose
dzięki
-
[ALL] jakie głosniki przód bo B5 pod Bose
nie chce zakładać nowego tematu więc pytam tutaj... czy radio navigation plus DX można przekodować na BOSE ??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
twój post rozwiał moje wszystkie wątpliwości...dzięki
-
[ALL B6] Podgrzewane fotele
jakby po podłączeniu słabo grzały...to tu masz rozwiązanie sprawy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23888.0
-
[ALL] Dbanie o karoserie zima
można kupić pokrowiec na auto tak jak to się dawniej widziało
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
ja zalałem płyn 4max zapachowy z jakimiś tam cząsteczkami NANO....tak bardzo nie śmierdzi i cena w miarę dobra
-
[ALL B5] CZARNY GRILL A4 LIFT - OKRES ZIMOWY ....
są czarne...zobacz http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-b5-s4-rs4-black-i1950887878.html
-
[B6 ASN] Czy klocki ate są dobre
pracuje w hurtownii motoryzacyjnej i powiem wam że jest dużo reklamacji na tarcze ATE...( i to raczej nie podróbki bo firma ma pewne dojścia do częsci) ,a wcześniej tego nie było...teraz jak będę zakładał tarcze to tylko BOSCHA warsztaty i ludzie sobie je chwalą...
-
[B5 1Z] Drgania drążka zmiany biegów
dokładnie tak jak kolega powyżej napisał musisz prawdopodobnie wymienić takie małe tulejeczki ...kolega wymieniał kiedyś takie w peugeocie 605 i pomogło
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
napewno zaleję olej z taką normą...ale jestem ciekaw co kolega robert miał na myśli pisząc że są lepsze oleje z normą 505.00 niż motul x-cess o jaką markę mu chodziło
-
[ALL B5] CZARNY GRILL A4 LIFT - OKRES ZIMOWY ....
powiedzcie mi ...te grille z allegro ala rs4 (plaster miodu) co są po 130zł to są coś wartę ??? czy to chiński bubel który rozwali się zaraz po założeniu
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
robert nie odpowiedziałeś na moje pytanie co to za olej ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
przecież takim chciałem zalać 5w40 ale napisałeś że są lepsze pełne syntetyki z normą 505.00... to jak byś mógł zdradź tą tajemnice i napisz co to za olej
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
mówisz o 0w40 ?? to co ty polecasz ?
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
mnie rozkodował spec z kłomnic pod częstochową...koszt 50zł
-
[B6 AWX] Co daje filtr powietrza K&N w dieslu??
była już dyskusja na ten temat...poszukaj to znajdziesz.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
zaleje tak jak napisał HUGO w pierwszym poście....Motulem X-cess 8100 5w40