Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kicoro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kicoro

  1. kicoro odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, byłem na wyjeździe przez dwa tygodnie ale sprawy posuwają się do przodu, wygląda na to że za tydzień lub dwa będą gotowe pierwsze 4szt (w tej chwili już złożyłem i uruchamiam pierwszą sztukę) pozdrawiam @klaczek84 jeśli i tak nie jesteś zainteresowany, nie masz do wniesienia nic konstruktywnego, to ogranicz swoję niskie pobudki oraz nie zaśmiecaj wątku
  2. kicoro odpowiedział(a) na PAW99 temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, jak komuś zawadza to ja odkupię taki moduł telematik do testów, najlepiej z wiązkami..
  3. Witam, jak komuś zawadza to ja odkupię taki moduł telematik do testów, najlepiej z wiązkami..
  4. kicoro odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Za miesiąc lub dwa. Nie na początku nie chcę od razu dać wielu użytkownikom, gdyż pewno na początku będzie więcej zgłoszeń o poprawki w firmware VFIZ jak byłoby dużo użytkowników to nie wyrabiałbym się czasowo i bęłoby zbędne niezadowolnie z działąnia. pozdr
  5. kicoro odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    baszmak7, gregorio, 3sztuka dla znajomego poza forum, czwarta dla tego co ma Telematik do sprzedania, wypożyczenia do testów... nie wiem jeszcze kto ma z forum i chce VFIZ, znalazłem że telematik chyba ma paw99, darek, xDiselx, kkam, ktoś jeszcze najlepiej z okolicy śląska ? pozdrawiam
  6. kicoro odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Siema, no bez komentarzą, napiszę że pierwsza dostawa 4szt planowana na styczeń
  7. kicoro odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Nie będzie różnicy miedzy czerwonym a białym jeśli chodzi o VFIZ, ale w tej chwili obsługiwany jest tylko biały.
  8. kicoro odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Cześć w tej chwili VFIZ testuję się u dwóch znajomych i po wprowadzeniu ich uwag VFIZ będzie dostępny na szerszą skalę. pozdraiwam
  9. kicoro odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Siema, prace zwolniły gdyż trafił mi się remont i przeprowadzka w miedzyczasie ale na pewno będzie dokończony. pozdrawiam
  10. kicoro odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, Temat nie umarł ale wypadł temat remontu i przeprowadzki, dlatego mało czasu miałem. pozdro
  11. kicoro odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Postanowiłem jeszcze przeprojektować płytkę VFIZ, wieć troche jeszcze trzeba poczekać np miesiać, w miedzyczasie powstaje tez strona poświecona VFIZ pozdrawiam
  12. kicoro odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Widzę że ktoś też myśli podobnie, tzn też nie podoba mi się słupek w wskaźnikach.. :> Dużo roboty (wraz ze słupkiem), koszt za X wskaźników wysoki, przysłania widok.. i autko zaczyna wyglądać jak choinka Co do rysowanie wykresów to nie obiecuje że wszedzie będą prawidłowo działać, gdyż na liczniku RB4 działają ok a na drugim RB8 czasami źle się rysuje (testowałem tylko dwa liczniki) szukałem przyczyny u mnie a wygląda na to że RB8 może mieć jakiś błąd w wewnętrznym oprogramowaniu nie udało mi się jeszcze obejść tego problemu..
  13. kicoro odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    pilot_24, czy fabrycznie w 2.0TDI jest montowany czujnik wartości ciśnienia oleju ? bo w innych autach wiem że były tylko czujniki zwracające czy jest OK czy NIE OK .. jesli nie ma fabrycznego to trzeba by sobie dolozyc taki czujnik adamoo, aktualnie nie mam takiego kabla do RB4 czy RB8 i nie planuje kupna bo one sa drogie np >1500PLN licznik który masz jest RB4 czy RB8 ? jedyne co moglbym zrobic teraz to tylko sprawdzic dokladnie jak to wyglada i w przyszlosci sprobowac dodac do VFIZ
  14. kicoro odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Wydaje mi się ze w dowolnych zegarach cos takiego powinno dać się wlaczyć zmieniajac po prostu zawartosc eepromu potrzebne bylyby zegary RS4 oraz odpowiedni kabel - ja niestety takiego nie mam. Mozna cos podobnoego zrobic w VFIZ ale to pewno roznilo sie troche wygladem. pozdrawiam
  15. kicoro odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Mozesz podesłać link np do filmu na youtube pokazujące je ?
  16. kicoro odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Koszt dla czerwonego bedzie taki sam jak bialego gdyz roznica bedzie tylko w oprogramowianiu. pozdro
  17. kicoro odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Cześć, Zrobiłem inne demko możliwości pozdro
  18. kicoro odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Narazie nie, najpierw potrzebuje doporowadzic do dobrego stanu VFIZa PYTANIE czy jest na forum ktoś z okolicay co ma B6 z mdułem telmatik, potrzebowałbym zlogowoać protokół komunikacji w celu rozbudoway interejsu uzytkownka, ewentualnie ktos zna tu kogos, oczywiście nie za darmo albo "oddam" vfiz po kosztach
  19. kicoro odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Czesc, nie ma sprawy teraz planuje zrobik ok 5szt, a ewentulanie reszta za ok 2miesiace jakie masz auto aktualnie ? Mozna sobie samemu ustawic ktore parametry sa wyswietlane i w jakij kolejnosci Snda egt to prawdopodobnie nie w kazdym silniku jest instlowana Moge tez zmodyfikowac soft na zyczenia ale jesli zmiany bylyby duze to wtedy wiadomo odplatnie, oczywisce poprawki usuwajace ewntulane bledy zawsze za darmo Sterowac VFIZ mozna i z kiery oraz manteki. Mam jeszcze pomysl aby wswietlac doladowanie w postac bar gr afu w miejusc informacji od radi Test zegarow tez moge zrobic ale bedzie troche wolniejszy od ori i wymaga to dolozenia troche gratow do VFIZa pozdro
  20. kicoro odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    No jasne, można wyświetlić prędkość aktualną, nawet prędkość samych kół tylnich, co jest bardziej wiarygodne jeśli ktoś ma ośkę i przednie mu się ślizgają podczas startu.. ---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:52 ---------- Na początek polecam lekturę z linku http://canhack.net/viewtopic.php?f=11&t=988&sid=0769aef992a01125936ff3d5f3448293 tam jest sporo informacji chociaż nie wyszstko
  21. kicoro odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Jeśli ktoś jest rzeczywiście zainteresowany to najlepiej niech wysle maila do mnie, pozwoli mi lepiej sobię zaplanowąć prace, będę też wykonywał urządzęnia w kolejności zgłoszeń, pewno zrobienie każdego zajmnie ok. 2-3 tygodnia gdyż jedynie wieczorami mam na to czas
  22. kicoro odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Myślę że to jest dopiero w fazie początkowej, zobaczcie na date w pierwszym filmie 19.3.2012 Na filmie nie widać żeby było jakieś menu ani nic wiecej oprócz kilka podstawowych wartości. Link do watku jest poniżej, piszą że chcą to dopiero zrobić i sprzedawać http://www.a4-freunde.com/forum/showthread.php?68388-beliebiger-Text-im-FIS-darstellbar/page18 strona 18 i 19, wcześniej była dyskuja o cenie, stwierdzili ze 150euro to będzie za mało za takie coś Moje już umie rysować wykresy, mam boost oraz odczyt stanu DPF Jeszcze tydzień i będę mógł zrobić kilka sztuk jeśli będą chętni
  23. kicoro odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    To orientacyjny koszt samego VFIZ z obudową, nie uwzględnia on kabli do licznika, takie kable można sobie zrobić samemu, z fragmentów starych wiązek od audi b6/b7 lub VW mk4 (golf4/passat b5) trzeba połaczyć jeden do jeden, dwie pary 32pinowych wtyczek od liczników (zielona-zielona, niebieska-niebieska) moge pomóc przy "zorganizować" wtyczki z przewodami ze starych instalacji, ewentualnie pomóc znaleźć kogoś kto to zrobi
  24. kicoro odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    OILT - temp oleju IAT - temp powietrza zasysanego (inatake air temp) ... Wiecej skrótów jest poniżej: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ArzNI6TM4kuDdG9mNVFlM05CVndfbFN5OVl0NDJRWWc
  25. kicoro odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    da radę, a masz na myśli manetkę czy dial'a na konsoli? Nie powinno byc ztym problemu, tylko musiałbym sie z kims postkac np w gliwicach lub katowicach w celu podpiecia vfiz najpierw w celu sciagniecia logow.. Mam zapasowe 2 płytki, ewentualnie mogłym je zmontować na za ok jeden miesiąc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.