Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mash1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. mash1 odpowiedział(a) na tata23 temat w Audi A4 B5
    Witam Czy rozwiazales problem z tym wspomaganiem. Ja mam to samo jak zimny to chodzi ok. Jak sie rozgrzeje to cieżko chodzi na wolnych obrotach. Teraz jeszcze zaczeła pompa głośniej chodzic.Magiel regenerowałem jakiś czas temu i pompe wtedy tez założylem nową jakiś zamiennik. Już nie wiem czy zmienić pompe na uzywany original czy zalać inny płyn
  2. dlatego chciałem jakieś namiary na serwis co się zajmuje takimi rzeczami...
  3. Jak naciskam cd eject to nic nie słychać zeby płyta sie nawet kreciła. Przytrzymywałem nawet przycisk i nic zer reakcji.
  4. na allegro za przeyłke wiecej zapłace. I jeszcze tylko jak wyciagnać tą płytę. Jak wyciągne radio z auta to bede ją jakoś mógł wyjąć przy czyszczeniu lasera. Czy musze to zrobić prędzej
  5. Wiem jak sie wyciąga płytke. Ale jak wchodze w menu i naciskam cd eject to nawet nie reaguje. Na zgaszonym silniku to robiłem. A gdzie sie kupuje ten izopropanol jak coś.
  6. Czy ktoś wie gdzie moge w tych miastach naprawić taką nawigacją. Problem w tym ze nie czyta mapy. Wsadziłem płyte z mapami i w ogole nie reaguje (podczas ładowania zawiesiło sie w połowie i nie chce już ruszyć). Teraz nie moge jej wyciągnąć. Prosze o jakieś namiary
  7. ale chyba moze mi ktoś odpowiedzieć na pytanie
  8. i jak uporałeś się z tym wyciem. Ja tak samo wymieniłem na nową pompe wspomagania i dalej wyje i płyn sie buzuje. Nie wiem co zrobić. Czy to maglownica czy jak. Prosze o pomoc
  9. Ja u siebie ten tłoczek tez naprawiłem. Papierem sciernym zeszlifowałem troche tą gumke. Chodzi teraz idealnie. Jutro zabieram sie za klejenie zawiasu. Tylko sie zastanawiam czy dawać jakiś drucik lub coś innego albo skleic zawias poprostu tak jak był z klapą schowka
  10. (Trójmiasto) Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.