-
Naprawy i doposażenie samochodów grupy VW (audi / skoda / seat itp ) Warszawa.
W końcu trafiłem na kompetentnych ludzi a szukałem długo. Chłopaki pełna profeska z pełną dokumentacją cenową i fotograficzną. Zaczeło się od czyszczenia DPF (nie było łatwo, ale rodzyn z andrzejem nie poddali się) skończyło się na: EGR KLOCKI TYŁ ODBOJE TYŁ TULEJE WAHACZY USZCZELNAICZ PÓŁOSI FILTR POWIETRZA FILTR PYŁKOWY FILTR OLEJU OLEJ CZUJNIK RÓŻNICY CIŚNIEŃ + plus kupa drobiazgów estetycznych na które nikt inny nie zwrócił by uwagi. Ceny bezkonkurencyjne. Kontakt zostaje dożywotnio, dopóki będę jeżdził czymkolwiek z grupy VAG. Autko jak nowe. Idzie na sprzedaż. Allroad 3.0, 280 kuca w garażu
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
2.0 TDI CAGA 143 KM. To co należało by jeszcze dokupić, żeby był komplet gotowy do założenia?
-
Zmiany w układzie chłodzenia przy montażu haka holowniczego w A4 B8
Czy takie coś ratuje sprawę w kwestii chłodzenia? czy trzeba po numerach jakos specjalnie wypytać w serwise? Hak założyłem org. westfalii http://allegro.pl/wentylator-wentylatory-audi-a4-a5-a6-8k0121003ad-i5062749450.html Oczywiście jeszcze stterownik do tego. Pozdro
-
JAKIE DYSTANSE DO ET52 felga 18 cali
Odnośnie dystansu to może ktoś coś polecić? Wiem że na pewno eibach będzie ok., ale może coś tańszego i w miarę dobrego. Czy takie coś by się sprawdziło? DYSTANSE 5x112 piasta 66,5 VW AUDI 30mm + ŚRUBY (3233814072) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. z tym że akurat te z linka napisane że nie pasują pod ori felgę, ale chodzi mi o samą firmę
-
JAKIE DYSTANSE DO ET52 felga 18 cali
nie wykluczone że tak jest, czekam na odpowiedź od kolesia, ale z tego co udało mi się znaleźć na forum i wywnioskować z odpowiedzi to chyba nie wejdą bez dystansów
-
Jaki rozmiar felg ??
ale przy 143 koniach to póki co chyba 19 nie ma co wstawiać
-
JAKIE DYSTANSE DO ET52 felga 18 cali
Witam, Przymierzam się do kupna 18 chyba takie (Audi A6,TT - 5x112 ET 52 komplet felg.AUDI 18 cal. (3243424587) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.), ale maja one et52. Pytanie jaki dystans założyć na oś, żeby wyglądało koło konkretnie. Czy 40mm na jedną oś będzie ok? Drugie pytanie jakiej firmy dystanse polecacie, żeby były w przyzwoitej cenie? Dzięki
-
[ALL] Pęknięty zbiornik spryskiwaczy
Dołączam się do tematu bo nie chcę zakładać nowego. Zauważyłem dziś że też mi cieknie jak naleje do pełna płynu. Wiecie może jaki jest numer części, ile może kosztować, albo czy będzie pasowało może z wcześniejszego modelu, bo na aukcjach nie znalazłem jeszcze do B8. Czy do sprawdzenia faktycznie trzeba zdejmować koło i nadkole? Dzięki za pomoc
-
[ALL B8] TELEFON
Temat zamykam. Znalazłem rozwiązanie, może się komuś przyda,. Po prostu zaktualizowałem oprogramowanie telefonu i wszystko śmiga.
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
Odgrzewam kotleta:) Może coś podpowiecie, bo wiele linków z tego wątku już jest nieaktywnych. Może coś spod linku z ostatniego posta? Pzdr
-
[ALL] Serwis Warszawa Ursynów/Mokotów
Z tego co czytałem na forum to w tej lokalizacji więcej na tak niż na nie jest opinii o K&K serwis przy wyścigach. Sam jeszcze nie byłem więc nie wiem
-
[ALL B8] TELEFON
Jak dorwę kabel to sprawdzę. Dzięki.
-
[ALL B8] TELEFON
Gdzie to sprawdzić?
-
[ALL B8] TELEFON
Instrukcje właśnie sobie ściągnąłem i ją wertuję. W tym menu Memory wszystkie inne opcje nie są podświetlone i nie da się na nie najechać, a są tam owszem phonebook itp. Łączyłem się też za pomocą tel. i wyszukiwałem Audi...Może tel. trzeba w jakiś inny tryb ustawić Jak coś wydumasz to daj znać
-
[ALL B8] TELEFON
Dla MMI 2G jak jestes w 'Telefonie' to masz opcje Import (chyba lewy gorny rog). Wybierasz potem skad: czy telefon, czy sim. Niestety sprawdzałem i nie mam takie opcji. W lewym górnym rogu mam Memory, i jak tam wejdę mam tylko aktywne menu Directory. Próbowałem też z E52 i jest to samo. Może jakieś inne sugestie?
matyz
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta