Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Serwis Warszawa Ursynów/Mokotów


sirad

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś jeździłem do warsztatu za Megasamem, na dole - w tej chwili nie pamiętam nazwy. Wjeżdża się od surowieckiego tak jak na orlen i dojeżdża do bramy. Zmieniałem u nich stabilizatory, zakładałem większe hamulce, wymieniałem pompę wspomagania. Kiedyś pękł mi przewód i wyciekał płyn chłodniczy - oczywiście naprawili, ale wzięli 200 pln za dosztukowanie kawałka przewodu gumowego i dwie opaski zaciskowe na końcach, więc się wkurwiłem i przestałem tam oddawać, ale generalnie myślę że dla starszych aut są ok - części mają pod nosem (chyba intercars) więc nie było z tym nigdy problemu.

Jeśli chodzi o elektryka to zawsze był dobry obok orlenu na migdałowej - warsztat wygląda(ł) koszmarnie, ale naprawiałem tam drobiazgi w kilku autach. Przykładowo za połamane przewody od klapy (tak, że przestała się otwierać w ogóle) wzięli 100 PLN 3 lata temu i działa do dzisiaj.

Tłumiki itp - Nowoursynowska, zaraz za stadniną koni w kierunku centrum - zawsze stoi kilka aut, jak kiedyś pytałem o założenie prostych końcówek na wydechy to chyba powiedzieli ok 50 pln.

Jakieś 200 metrów dalej jest warszat, który jeśli dobrze pamiętam reklamuje się jako elektryk - wstawiliśmy kiedyś tam punto z kilkoma sprawami, m. in. wymiana miski olejowej - generalnie ok, bez zachwytu, ale też nie przypominam sobie, żeby coś było nie tak.

Ostatni rok serwisowałem w Mega Car, ale po ostatniej naprawie chyba już tam nic nie oddam z powodu takiego jak wszyscy - droga robocizna i w dodatku przerzucili się tylko na oryginalne części, no chyba że im się wszystko przywiezie...

No więc szukam czegoś innego. Jakby ktoś potrzebował numer do któregoś z tych miejsc to dajcie znać, nie mam ich zapisanych, ale jak coś to się szybko zorganizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Ursynowa i nie znalazłem tu jakiegoś warsztatu który mógłbym polecić, stąd już od wielu lat jeżdzę do Piaseczna do Autotronik-a

Profesjonalny serwis samochodów wszystkich marek, sprzedaż części zamiennych, autoryzacja Bosch. Po wizycie u nas odzyskasz radość z jazdy! Warsztat Samochodowy Piaseczno, Serwis Samochodowy Piaseczno, części Samochodowe Piaseczno - BS Autotronik - A

To nie jest daleko, nieco ponad 10 km.

Warsztat może nie jest z tych najtańszych, ale tańszy niż ASO, a moim zdaniem bez porównania lepszy.

Przez kilkanaście lat jeszcze nic mi nie schrzanili, w co sam nie bardzo mogę uwierzyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam klubowicza lub speca który umiałbym wymienić żarówki ksenonowe w Octavii 1 . A może znacie jakieś zakłady mechaniczne które działają dłużej niż do 18, albo pracują rano od 8 na terenie Warszawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...