Treść opublikowana przez michail55
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
O co biega z ta przepustnica? Wysłane z kosmosu
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
na pewno można taniej ale oni mają już pewną markę wyrobioną w środowisku tuningowców i robią mega drogie i różne auta więc są pewni, w cenie dają również mechaniczną przepustnicę tak jakby, działa ona na zasadzie siły odśrodkowej, super ficzer. Za Millteka (pytałem) do B7 na 2 tłumikach bez przepustnicy 4,000 zł brutto z montażem. byla prmoo na allegro miltek kosztowal 2300zl
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
oni maja ceny troche jak z kosmosu mysle ze obeznany tlumikarz by to zrobil za duzo mniej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja wole kupic starsze zadbane auto z wypasrm niz nowsze z podstawa takie moje zdanie Wysłane z kosmosu
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Jaki koszt zrobienia takiego przelotu na podwojnym tlumiku? Wysłane z kosmosu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Norma w audi Wysłane z kosmosu
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Wymien plyn na ori jak ja. Moze tez byc pasek alternatora jednak zrob najpierw plyn Wysłane z kosmosu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie kumam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czesc wszystkim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
potrzebuje kupic ramiona wycieraczek do b7 bo moja jedna nie dociska do konca i nie zbiera na nowych wycieraczkach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja ci oddam moje(twoje) b7
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moze jakis zryty nie wiadomo Karolu Wysłane z kosmosu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo stac go moze byc ale juz na utrzymanie go nie stac moze o to mu chodzilo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jedzie jedzie i to bardzo dobrze program na 200+ i auto wymiata
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zawsze tusk jest winny- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czesc- Pieni sie płyn od wspomagania
ja w b6 jezdzilem bez plynu kilka dni a pompa wyla jak cholera i nic jej nie bylo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Forma spada ? Hmmmm .........na BT to chyba już tylko potańczyć pojedziesz ?......... zwyczajnie chłopak zna swoje miejsce w domu Zuzia szybko poskromiła tygryska ciekawe czy karol pamieta wszystko co sie dzialo:whistling: ---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ---------- Robimy jutro spota??- Pieni sie płyn od wspomagania
zatarles pompe? krecic trzeba dopiero po wymianie- Pieni sie płyn od wspomagania
Tez prawda Wysłane z kosmosu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ta wy znowu razem ..... :grin: Stara milosc nie rdzewieje Wysłane z kosmosu- Pieni sie płyn od wspomagania
Musisz odpiac werzyk ponizej pompy do przeplukania potrzebny ci bedzie plyn ok 1l i drugi litr na zalanie Wysłane z kosmosu- Pieni sie płyn od wspomagania
To sitko jest mocowane tam u dolu gdzie wpada plyn? Mozna to dokupic? Teraz bo wymianie plynu buczenie i gejzer ustapil Wysłane z kosmosu - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!