Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emil_em

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emil_em

  1. jak dla mnie samochod elegancko:)
  2. jedynie DIESEL:) bardzo ladna
  3. super wyglada:)
  4. moze i ja sie kiedys pojawie na zlocie:)
  5. emil_em odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no ja namawiam po raz kolejny do zorganizowania jakiegos malego zlociku Naszego wspolnego... jak nie moglismy sie spotkac w wiechlicach wszyscy to moze spotkajmy sie gdzies indziej w jakies weekend...?? dzisiaj np u mnie w miejscowosci na tym osrodku gdzie wczesniej juz pokazywalem odbyl sie zlot "Toyoty MR2"... bardzo fajny zlocik mila atmosferka fur duzo nie bylo bo tylko 10 albo az 10... ale z tego co wiem bo znajomy tez tam byl ognisko nocleg mala popijawka w dobrym towarzystwie... moze i my wkoncu cos zrobimy...??!!
  6. Dzisiaj zrobilem kilka nowszych fotek powiedzmy samochodzik umyty takze mozna bylo porobic... 1) 2) 3) 4) 5) 6) No I to kolejne fotki mojej kochanej oczywiscie jeszcze nie przerobionej bo przerobki przewidziane sa na wiosne czekam na Wasze opinie [br]Dopisany: 02 Styczeń 2008, 13:49 _________________________________________________[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2008, 22:27 _________________________________________________a to dzisiaj po malunku felunek moich kochanych umyty z czerwonymi zaciskami swierzutko pomalowanymi 1) 2) 3) Teraz wyglada zdecydowanie lepiej moim skromnym zdaniem jeszcze kilka rzeczy kierunki i lampy tylnie beda prawdopodobnie zrobione
  7. emil_em odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no tak tylko trzeba by bylo jakis termin gdzie najbardziej nam pasuje wszystkim... bo niektorzy wyjezdzaja na weekend niektorzy nie... a tym bardziej jak tak malo ludzi sie tu pokazuje na forum... to ciezko bedzie zabrac ekipe...
  8. emil_em odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no teraz zaczynam zalowac ze nie moglem pojechac... ale za to teraz samochodzik z nowo zrobionym felunkiem wyglada dobrze znacznie lepiej... mam nadzieje ze niedlugo zorganizujemy cos wspolnego... pozdro
  9. emil_em odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    kurde kurde ajjj nic mi nie mowcie... taki bylem wk***i*** caly dzisiejszy dzien taka pogoda super a tu d*pa siedzialem jak ten kolas w domu... zamiast smigac gdzies tam z Wami...
  10. emil_em odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no niestety takie zycie... ale mam nadzieje ze bedziemy mieli okazje wszyscy cale lubuskie spotkac sie gdzies niebawem... na cos wiekszego a nie jak to czesto bywa 2-3 samochody... trzeba sie zgrac na wieksza ekipe i zrobic zlot nawet gdzies na noc... pozdrawiam
  11. emil_em odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    mialem stalowki... rozstaw nawet ten sam tylko sie okazalo ze w audii troszke szerzej jest... chcialem nawet kupic opony na stalowkach tylko sie okazalo ze tysiac zl... a siana tyle nie mam aktualnie... no nic musze poczekac az sami cos wkoncu zorganizujemy i gdzies sie wszyscy spotkamy... nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc Wam jutro udanego zlotu... pozdrawiam
  12. emil_em odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no i po zlocie qr**... felgi nie dojechaly... tylko idzie sie ze tak powiem wkur***... no nic trudno sie mowi nic nie poradze...
  13. emil_em odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    witam ja tez postaram sie przyjechac... jak felgi do mnie dojada... bo zawiozlem w tym tygodniu do zrobienia i nie wiem czy napewno dojada... mam nadzieje... takze jak cos to ja tez sie pisze...
  14. emil_em odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    witam.... pogoda jest jaka jest i sadzicie ze zlot sie odbedzie jelsi bedzie taka...?? czy zostanie przesuniety na inny termin...??
  15. emil_em odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a moze bysmy sie spotkali w zielonej o jakiejs umowionej godzinie i pojechali bysmy np w te 4 czy 5 samochodow... fajnie by to tez bylo taki wlot razem a nizeli osobno... co wy na to ...
  16. emil_em odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no postaram sie na 90% bede w Wiechlicach...
  17. emil_em odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a no witam witam... widze troche sie tu porobilo przez ten tydzien... no ja mysle ze srodek wojewodztwa bylo by najlepiej... no ja myslalem tak nie wiem moze PSZCZEW... to jest tak polozone po srodku miedzy Zielona Gora a Gorzowem... mozna by bylo zrobic jakis zlot taki z noclegiem np... jest tu kilka osrodkow nad jeziorkiem... czy tez mozna pomyslec o tym ale jak zrobi sie znacznie cieplej... taki zlot posiedziec przy piwku sobie jakies ognisko/gril zrobic w milej atmosferze... a tak dokladniej to myslalem o tym osrodku: www.ow-karina.pl zastanowcie sie nad tym... Pozdrawiam Emil
  18. z tego co wiem w poznaniu i we wroclawiu mozna wsadzic wirusa za jakies 600zl chyba... kolega wsadzal do VW.... ladna seria:)
  19. emil_em odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    moze sprobowac jeszcze raz ustalic dokladny termin... i wkoncu zrobic ten lubuski zlocik...
  20. emil_em odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a no chyba ze... nie wiem mogli bysmy sie spotkac wszyscy razem gdzies... tylko mowie zeby bylo najsprawiedliwiej wybrac jakies miejsce na srodku wojewodztwa... zeby kazdy mogl przyjechac... mysle rowniez ze trzeba by bylo do kazdego kto jest z lubuskiego napisac prywatna wiadomosc bo nie wszyscy tutaj zagladaja a wiadomosc raczej kazdy odbierze... pozdrawiam
  21. emil_em odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no trzeba by bylo pomyslec nad tym...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.