Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matig20

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matig20

  1. nie no wątpie żeby było to tak jak mówisz po po dodaniu gazu i przymknięciu troche klapy gaszącej efekt jest identyczny
  2. ale na innym silniku tez mi sie tak działo
  3. witam a więc tak , nie dopisałem wcześniej ale dopisze co mozna wykluczyc : pompa wtryskowa (mam druga ), wtryski tak samo jedyne co dziś zaóważyłem (na ro0zgrzanym silniku:D) to po dodaniu gazu i przymknieciu klapy gaszacej dzieje się dokładnie to samo co na zimnym silniku czyli prawdopodobnie mamy przyczynę tylko teraz co dalej cały ten mechanizm wygląda idealnie . będzie trzeba coś pogrzebać . a tak przy okazji jeszcze chciałem zapytać bo chce wsadzić turbo od awx audi a4 b6 dokladnie to te http://allegro.pl/turbina-turbosprezarka-a4-1-9tdi-awx-038145702-i1911969457.html tylko ze ta turbina niema gruszki sterującej czy podejdzie od mojej starej turbiny (asv) czy trzeba dokupic od awx bądź avf ???
  4. witam dużo filmików jest na yt z blow offem np ten jednak oprócz tego (pssst) nic to nie daje moim zdaniem nie opłacalne
  5. wszystko ok. tyllko że na starym silniku działo się tak samo a nawet gorzej więc myslę ze możnawykluczyć wadę silnika , przegazowałem go bo chciałem nagrać sytuacje przewarznie go gasze jak tak sie dzieje , za tydzień kupie turbo bo ma luzy dodam jeszcze że po odłaczeniu weża od gruszki sterującej turbina objaw ustepuje ,ale samochód gorzej jedzie .teraz pyanie czy jak jest wtrysk padniety to bedzie kopcił na biało??? na filmiku widac że kopci , nie jest to zapach oleju!! tylko ropy ,kopci tylko wtedy jak sie zatnie, jeszcze skombinuje zestaw wtrysków i zobatrzę
  6. myślę ze klape gaszącą można wykluczyć ponieważ po dodaniu gazu silnik nie gaśnie momentalnie lecz chodzi jak by na 2 lub 3 gary i nie przyjmuje gazu lub przyjmuje go troszke po przegazowaniu też to ustepuje ale wtedy jest taki metaliczny głos. ale jutro odeopnę wtyczkę od klapy gaszącej , a co do tego odpalania to najwyrzej nagram telefonem cala sytuacje i wrzucę tutaj[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 18:04_________________________________________________witam dodaje film te dziwne objawy zaczynają sie od 30 s reszte będzie słychac jak otworzę drzwi lecz niezbyt wyraźnie jest
  7. a mozecie mi wytłumaczyć co jest nie tak z tymi szklankami ??? moze to wina turbiny lub zaworu n75
  8. zawór egr jest odłączony i zaślepiony . co to sa te hydrosztosy??? dodam że na innym silniku działo sie to samo a nawet gorzej
  9. witam do autora wątku mam pytanie czy jak ci sie tak zatnie to nie przyjmuje gazu??? i gaśnie , a po prubie odpalenia ledwo co kręci do tego w czasie tego zablokowania słychać metaliczny źwięk czy coś bo u mnie w ibizie asv wszystko seryjne mam i tez sie tak dzieje tylko tyle że na zimnym po dodaniu gazu na biegu na luzie ok
  10. Witam od dłurzszego czasu mam problem z moją ibizką asv 110km . a więc na zimnym silniku jak się jedzie i np. dodamy energicznie gaz do dechy to samopchód jedzie i nagle jak dojdzie do około 2, 2,5 tyś obr zaczyna nie równo chodzić nie przyjmuje gazu i kopci na biało dodam ze teraz jak to sie dieje to śmierdzi olejem , potem jak go zgasze to silnik niechce odpalić kreci tak strasznie opornie jakby ciśnienie z niego nie zeszło dopiero po około 1 minucie jest ok i wtedy juz sie nie zawiesza. początkowo myślałem ze katalizator jest już zatkany i na zimnym blokuje spaliny lecz kata już niemam i dalej to samo , aktualnie mam drugi silnik w samochodzie bo tamten stracił kompresje . czym to moze być??? spotkał sie ktoś z takimi objawami , dodam ze na biegu jałowym tak sie nie dzieje . prosze o pomoc pisałem na stronie seata lecz bez skutku . a na vagu niema żadnych błędów
  11. zmieni sie na gorsze u mnie on jest drorzsze od pb szok jak dojdzie do 6 zł to robie protest i przesiadam sie na rower heh
  12. Witam nazywam sie mateusz pochodzę z małoposki dokładnie z gdowa:D aktualnie posiadam ibize fl oraz audi b6 avf

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.