Treść opublikowana przez wojtek162
-
[B5 ADR] by wojtek162
Jeszcze nie mialem kiedy ich wstawic ale sa
-
[B5 ADR] by wojtek162
A to super dzieki kolego ---------- Post dopisany 16-04-2012 at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2012 at 19:52 ---------- Nowe foteliki siedza juz w audiczce kilka fotek
-
[B5 ADR] by wojtek162
Kierunki w lampkach i w blotniczkach zmienione na dymione
-
[B5 ADR] by wojtek162
Aha ale wlasnie co konkretnie bedzie nie pasowalo i czy sie da to przerobic
-
[B5 ADR] by wojtek162
panowie mam pytanko kanapa z kombi bedzie pasowala do sedana bo chcem zmienic wnetrze na skore ????
-
[B5 ADR] by wojtek162
Tak nie bylo zadnych problemow
-
[B5 ADR] by wojtek162
Lampki zamawialem na allegro pasowaly bez przerobek i wygladaja super
-
[B5 ADR] by wojtek162
Mala sesyjka w dzien
-
[B5 ADR] by wojtek162
Felgi oraz zawiecha jest juz w audi kilka fotek wieczorkiem jutro dodam cos nowego
-
[B5 ADR] by wojtek162
Tak zrobie panowie najpierw co u mnie jest ważne to spolerować kolo na wiosnę położyć audiczke na przyzwoita glebę a następnie zrobić inne dopieszczenia [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 23:31_________________________________________________xenonik jest juz w lamkach a tak wyglada wieczorkiem 4300k [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 22:54_________________________________________________Panowie mam pytanko ile mogę dostać za oryginalne radyjko razem ze zmieniarka ??? Z góry dziękuje za odpowiedzi [br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 19:36_________________________________________________Kola będą jednak ats które właśnie poleruje na przyszły sezon, a od środka będę lakierował na bardzo jasny zielony kolorek pokryty klarem wiec będzie nieźle prezentować sie felunek [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 22:54_________________________________________________jedna felga juz spolerowana oto foto :> na wiosne zostanie tylko polakierowac fele od srodka na zielen z palety kawasaki [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 20:36_________________________________________________ [br]Dopisany: 13 Luty 2012, 22:58_________________________________________________Przyszlo juz do mnie zawieszenie do awdi FK teraz tylko zostaje czekac do wiosny i mozna wsadzac juz wszytkie graty :gwizdanie: Uploaded with ImageShack.us
-
[B5 AHU] Granatowy Muł (czarny bixenon na sprzedaż)
Fajny wydeszek a jaka jest srednica rury ??
-
[B5 ADR] by wojtek162
Lampki sa juz na awdi. 2 fotki wieczorkiem jutro w dzien zrobie jakies lepsze foty [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 20:04_________________________________________________Obiecane fotki [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 15:15_________________________________________________[/img] Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 15:20_________________________________________________ Uploaded with ImageShack.us
-
[B5 ADR] Zielony Zord by endrike
Ostatnio malowałem podobne aluski w srebrny metalik wyglądały naprawdę bomba sam powinieneś pomyśleć nad takim albo polerka
-
[ALL B5] moje 1.9 tdi
Wiec kolego nie czekaj i zrywaj a autko od razu zaczyna ładniej wyglądać
-
[B5 ADR] by wojtek162
panowie co trzeba przerobić żeby wstawić lampki po lifcie ??
-
[ALL B5] moje 1.9 tdi
nie no cos ty podważasz delikatnie i patrzysz co sie dzieje bo one sa przyklejone jakby taka pianka tak no wygląda ostatnio zdzierałem u siebie i bylo spoko bo musiałem lakierować klapę
-
[ALL B5] moje 1.9 tdi
ja bym jeszcze zerwał z tylu dwa znaczki a4 i tdi
-
[B5 ADR] Zielony Zord by endrike
No audiczka świetna kolorek jak u mnie właśnie dążę w takim samym kierunku co u ciebie pozdro
-
[B5 ADR] by wojtek162
Najpierw ogarnę jego porządnie na zewnątrz a w przyszłym tygodniu będę właśnie zamawiał do niego lampki na przód z xenonem 4300 k
-
[B5 ADR] by wojtek162
DZieki kolego dla mnie tez już się zaczyna to podobać za kilka dni jak wyschnie dokładnie lakier jeszcze przykleję 4 kuleczka bo bez nich wygląda jakoś pusto :gwizdanie:
-
[B5 ADR] by wojtek162
Kilka fotek z dzisiejszej pracy nad wywaleniem spojlera Uploaded with ImageShack.us [br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 01:47_________________________________________________A tak wyglada po lakierowaniu Uploaded with ImageShack.us
-
[B5 ADR] by wojtek162
To juz na ostatni koniec zostanie tak myślę chyba ze cos sie ładnego trafi [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 12:03_________________________________________________Wtorek bądź środa wpadną na tyl takie oto lampki Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 20:04_________________________________________________Lamki sa juz na miejscu jutro zostanie zdemontowany ten spojler
-
[B5 AGB] Kosiniak S4 Powered By MRMotors
Kurcze ostatnio bylem w Łomży i niestety nie spotkałem na własne oczy tej zacnej fury a szkoda
-
[B5 AGB] Kosiniak S4 Powered By MRMotors
Cudo dosłownie pozazdrościć takiej audiczki a jak cudnie chodzi
-
[B5 ADR] by wojtek162
U mnie juz kolego nie ma śniegu byl przez niecały dzien a teraz została chlapa A co do felg to tez wole te pierwsze jak wszystko sie uda to bede szczęśliwy hehe [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 10:58_________________________________________________Kilka obiecanych fotek zrobionych na szybko Zawieszenie na przyszły rok