Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Zielony Zord by endrike

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nadszedł w końcu czas żeby pochwalić się moim autem,choć na forum już trochę jestem ale jakoś nie było czasu.

Więc tak;

Audi a4 b5,silnik ADR 1,8

-klimatyzacja

-4 x airbag

-elektryka szyb i lusterek

-gaz sekwencyjny

-po za tym to chyba seria

No i trzeba było coś ulepszyć. :>

ZROBIONE:

-podświetlane kratki nawiewu powietrza

-duże lusterko z anglika

-ori wiązka podgrzewanych pup

-gwint KW

-felgi 18" ET35,opony 215/35/18

-podświetlanie nóg

-przeciwmgielny w drugiej lampie tylnej

-lampy przód, polift

-głośniki w tylną pułkę

PLANY:

-wnętrze w jasnej skórze(w trakcie)

-kiera s4

-air na wiosnę jak się plany nie skomplikują

-jakieś fajne audio

-halogeny przód lub zmiana zderzaka

-dekory w jakieś kwiatki :polew:(w trakcie)

Co do reszty planów to się okaże w trakcie.

Zdjęcia:

3474085205cd3f08m.jpg

889979323e6d366am.jpg

9b8046ee1b4a7bafm.jpg

1404285e54429c0am.jpg

Jak można to proszę o opinie na temat auta :tongue4:

Opublikowano

a może jakieś zdjęcia???

Opublikowano

bez fotek to tak ciężko coś napisać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Foty dodane,na razie takie, jutro dodam środka

Opublikowano

całkiem przyzwoicie wygląda z tymi kółkami :naughty: ładny wozik ale fotki mógłbyś ładniejsze i dokładniejsze wykonać a o zdjęciach wnętrza to już nawet nie wspomnę. Ale generalnie spoko :good:

Opublikowano

jedno z najładniejszych kółek do a4 :good:

Opublikowano

No audiczka świetna kolorek jak u mnie właśnie dążę w takim samym kierunku co u ciebie pozdro ;)

Opublikowano

no i co tu pisać...ładniutka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje za pozytywne opinie.

Po świętach wpadnie do auta jasna,podgrzewana skórka a na wiosnę felgi zmienią swój wygląd :kox:

Auto ogólnie wydaje się wysokie ale to tylko takie pozory bo opony są niskie i trochę się rozciąłby, a auto już wadzi o koleiny.

Tak właśnie straciłem osłonę z pod silnika, dlatego na wiosnę prawdopodobnie pojawi się Air. No ale to czas i fundusze pokarzą

Opublikowano

podoba mi sie ta felga, autko bardzo ladne, bezawaryjnosci :hi:

Opublikowano

śliczna... :kox: idealna felga do tego koloru :slina:

Opublikowano
  • Autor

Wiem że felga fajna ale dla mnie za szara. Malowane na szybko i troche nie wyszedł ten efekt co miał być, poprawi się przez zimę :tongue4:

Opublikowano

Ładniutka :slina:

Opublikowano

Ostatnio malowałem podobne aluski w srebrny metalik wyglądały naprawdę bomba sam powinieneś pomyśleć nad takim albo polerka :good::tongue4:

Opublikowano

dokładnie, srebrny meta;lik będzie cacy :good:

Opublikowano

Ostatnio malowałem podobne aluski w srebrny metalik wyglądały naprawdę bomba sam powinieneś pomyśleć nad takim albo polerka :good::tongue4:

Zdecydowanie srebrny metalic :good: polerke musisz co jakiś czas ponowić a lakier na lata, chyba że lubisz latać po krawężnikach :wallbash::polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zacna gablota

  • 2 lata później...
Opublikowano

No nooo ladnaa :D skad jestes ?

Opublikowano
  • Autor

No nooo ladnaa :D skad jestes ?

:hi: generalnie auto teraz wygląda lepiej,jest niższe,dokładki w kolorze,halogeny poliftowe w zdesiu,progi i listwy s4,grill do wyboru s4,rs4,siedzenia w jasnej skórce, kiera s4 i jeszcze kilka innych fantów :naughty: .Jestem z okolic Tuszyna,20 km od łodzi

Opublikowano

No nooo ladnaa :D skad jestes ?

:hi: generalnie auto teraz wygląda lepiej,jest niższe,dokładki w kolorze,halogeny poliftowe w zdesiu,progi i listwy s4,grill do wyboru s4,rs4,siedzenia w jasnej skórce, kiera s4 i jeszcze kilka innych fantów :naughty: .Jestem z okolic Tuszyna,20 km od łodzi
Nooo to widze jedziesz grubo :D to chyba daleko do siebie nie mamy.. ja jestem z okolic Piotrkowa/Kamieńska. Do lodzi mam ok 70 km gdzies :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.