-
Spoty wrocławskie
Pany co myślicie o silniku 1.8 Turbo Quattro w a3 ?
-
Spoty wrocławskie
Udanego sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku pany!
-
Spoty wrocławskie
Quattro To już wiem, co po Ibizie będzie. A tak zmieniając temat, ile osób było na tym spocie?
-
Spoty wrocławskie
Jasne, że nie.... BTW podpis masz niezgodny z regulaminem i mod jak zobaczy to usunie i pewnie da ostrzeżenie... Sygnatura ogarnięta. Rozumiem, że za tydzień w niedzielę mogę się pojawić ? O ile będzie spot.
-
Spoty wrocławskie
Chłopaki, nic się nie stanie jak wpadnę innym autem na spot?
-
Spoty wrocławskie
Ile chcesz za niego ?
-
Spoty wrocławskie
Kto wstał, ten wstał.
-
Spoty wrocławskie
Jakie to osiedle?
-
Spoty wrocławskie
http://wyslijto.pl/plik/8wcr4n3zjr
-
Spoty wrocławskie
Ja tak, nie wiem jak kolega.
-
Spoty wrocławskie
Przyłączam się do pytania.
-
Ulubione piwo!
Piast,Lech,Ciechan Miodowy.
-
Spoty wrocławskie
Solidnie go przytulił. Widać porównanie nowa buda vs stara buda.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich.