Treść opublikowana przez laguna
-
Wybór CB radia :)
jasne, sporo, ale nie chcę tutaj się reklamować, zapraszam na PW tu jestem po to, żeby coś tam podpowiedzieć, bo też często korzystam z Waszych porad na tym forum
-
Wybór CB radia :)
Poczytałbys trochę, jest tu tego pełno. Jak chcesz dobrą do 1m kup SIRIO: 1. omega 27 na dużym lub małym magnesie 2. silver 90 kupuj tylko SIRIO, które mają na pręcie żółty kartonik ze zdrapką - tak teraz Sirio walczy z podróbami, które wyglądają identycznie, ale tylko wyglądają
-
Wybór CB radia :)
Najprostszy model Presidenta. daj spokój z uchwytami, bo zniszczysz klapę, wiesz co tam będzie po pól roku?
-
Wybór CB radia :)
kto to pisał - masakra: Zestaw profesjonalny ponad 750 zł Radio: Midland Alan 8001 S Euro. jedno z największych niewypałów Alana, bardzo szybko wycofane ze sprzedaży
-
Wybór CB radia :)
nie wiem, podałem kontakt, napisz do człowieka
-
Wybór CB radia :)
znalazłem, to mail z tej firmy z listopada: Witam, zaproponowałbym zestaw CAN BUS SLIM, obecnie najlepszy z dostępnych, montujemy go w samochodach w których wszystkie inne powodują zakłócenia, są do tego stopnia dobre, że nawet przy rozpalaniu nie powodują zakłóceń. Poniżej link do zdjęcia przetwornic: http://nokautimg4.pl/p-39-85-398520052a85d1f21a9f6589f8e6c010500x500/przetwornica-xenon-slim-can-bus.jpg Cena takiego zestawu to 340zł. http://www.car-art.pl/ Wybierz dokładnie z tymi przetwornicami i będzie super, możesz pwiedzieć, że polecił Ci upierdliwiec od zakłóceń, który kupował do motocykli i do Audi A4. namęczyłęm gościa dobrze w Autku mam jeszce sprzęt krótkofalarski, nasłuch Policji i innych służb, więc naprawdę jestem na takie coś wyczulony ale naprawdę fachowa firma. Możesz nawet u nich wziąć na próbę, wtedy na krótko podłączasz, żeby sprawdzić i wiesz czy Ci pasuje. naprawdę na to zwracam uwagę i byłem przekonany, że będę zwracał, ale NIE Nie wywala błędu. bierz oczywiście barwę 4300K nie pamiętam ich loginu z Allegro, ale są też. Np. jak rok temu brałęm od nich do motocykla, po zamontowaniu stwierdziłem, że jeden żarnik ma minimalnie inny odcień - choć i tak brałem kombinowany zestaw, bo w tym mooto mam 1 żarówkę H7 a drugą H4 i poprosiłem o skompletowanie mi zestawu 1 żarnik bi-ksenon H4 i jeden normalny H7 - nie było problemu. Jak zgłosiłem tą min. różnicę w odcieniu, dostałęm 3 żarniki, żebym idealnie mógł dobrać - resztę odesłałem. Dlatego lubię takie firmy!!! Uważam, że porządnych warto chwalić!
-
Wybór CB radia :)
trzeba na to uważać, ja chyba płaciłem 389 do A4 ale są cudne!!!! Filtr ANL mogę wogóle wyłączyć, nie zakłócają nawet przy rozpalaniu - a to zawsze najgorszy moment
-
Wybór CB radia :)
bo trzeba kupić dobre HIDy, ja zawsze kupuję w jednej firmie i ZERO zakłóceń - a jestem przeczulony. jakość i trwałość super, bo mam też w 2 motocyklach, gdzie drgania są dużo większe i nic się nie dzieje. A na marginesie, radia CB nie powinno wyłączać się zasilaniem!!!! szczególnie radia procesorowe - potrafią się wieszać
-
Spryskiwacze mgiełkowe
Wiem, gdzie to ma być i tam włożyłem, ale trochę wydają się zbędne - bo są super cienkie
-
Spryskiwacze mgiełkowe
dzisiaj zamontowałem U mnie już były krućce kątowe, więc bez sensu wydałem na nie a ASO 24zł - jak ktoś chce chętnie odstąpię z przesyłką za 15zł w oryginalnym woreczku Nie za bardzo kumam po co ten plastikowy adapter Jutro potestuję działanie. Mam spryski podgrzewane i niestety kable są bardzo krótkie - ledwo sytarczyły, bo w tych mgłowych gniazdo kostki jest po przeciwnej stronie wymiana zajęła jakieś 4 min
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
To nie ledy się spalają tylko z reguły ich fatalna jakość osadzenia i gówniane płytki na którch są umieszczone
-
Wybór CB radia :)
To szum procesora, ale nie wierzę, że przyczyną jest zmiana miejsca podpięcia kabla, chyba, że akurat gdzieś tam coś generuje małe zakłócenia
-
Wybór CB radia :)
Bardzo dziwne, ale wszystko się może zdarzyć. Możesz jeszcze spróbować założyć ferryt na kabel zasilający lub kupić gotowy filtr toru zasilania. Zrób prosty eksperyment: odłącz antenę i sprawdź czy nadal słyszysz owy szum (domyślam się że to cichy szum procesora), jeżeli nadal słyszysz, to filtr pomoże, jeżeli nie - nie ma to nic wspólnego z zasilaniem
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
Łukaszz sprzedaje cały komplet, wjejdź w ogłoszenia na forum
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
dzisiaj oglądałem to dokładnie i wydaje mi się, że można byłoby zmieścić tam sprężyny na siłowniki jak to robili w Fordach. Jest miejsce Tylko czy będą w stanie podnieść klapę?
-
Kamera samochodowa, rejestrator, DVR
Ostatnio zachorowałem na taki gadżet i po wnikliwych testach różnych modeli sprawiłem sobie takie cudo Trzeba bardzo uważać, bo większość z oferowanych cudów ma tylko pseudo HD, czyli tylko softwerowo podniesioną rozdzielczość. Łatwo to rozpoznać, jak coś chętnie doradzę. U mnie wygląda to tak: filmik z tej kamery dzień: i w nocy: kamerkę kupiłem u tego człowieka - bardzo konkretna, znająca temat i przesympatyczna osoba: http://allegro.pl/kamera-samochodowa-hd-rejestrator-trasy-i2190496976.html lepiej odrobinę dopłacić i mamy dobrą jakość, można kupić za gorsze - tak samo wyglądające z zewnątrz np. za 139zł z tańszych wybierać ew. dostępne w sieci REAL za 199zł, to filmik z takiej kamery:
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
i jak pisał Łukasz, nie wystarczą, muszą być też siłowniki
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
tu są gołe : http://allegro.pl/audi-a6-c6-4f0-zawiasy-klapy-tyl-ly9b-i2171435045.html a ten nie wie, co sprzedaje:) http://allegro.pl/audi-a6-c6-4f0-zawiasy-maski-przedniej-3-0-tdi-i2191353288.html i jeszcze: http://allegro.pl/zawiasy-zawias-klapy-pokrywy-audi-a6-c6-i2194840382.html Może ktoś się skusi Jak wspólnie poszukamy rozwiązań na pewno do czegoś dojdziemy !!! bardzo mi się widzi ten mod, ale zawiasów nie zmienię !!!!
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
na allegro i tyle - pod warunkiem, że ktoś chce się bawić w zmianę zawiasów. Same siłowniki nie dadzą rady, coś najpierw musi ruszyć klapę Będę kombinował z jakąś sprężyną
-
[ALL B6] PODNOSZENIE KLAPY BAGAZNIKA Z PILOTA W SEDANIE
a ja dostałem od nich maila, ale właśnie z linkiem do forum forda ale jak zamiast amorków??????? DALEJ NAPRAWDĘ PROPONUJĘ PISAĆ TUTAJ!!!! http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?164575-ALL-B6-Elektrycznie-otwierany-baga%BFnik po co rozwalać na kilka takich samych tematów
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
W sedanie nie ma gdzie wcisnąć spręzyn na siłowniki - są za małe, ale może wystarczy dołożenie dodatkowej sprężyny jak u Łukasza Panowie, a mamy w sedanach odbojniki? bo nie chce mi się teraz lecieć i sprawdzać, bo te sprężynowe też coś dają, chociaż by ruszyły klapę z miejsca
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
dlatego trzeba wpaść na lepszy pomysł, ja mam nie malowane powtórnie autko i nie widzi mi się np. zmiana zawiasów. Oczywiście nie neguję pomysłu Łukasza!!!!
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
coś mi się wydaje, ze są prostrze rozwiązania, zobaczcie: to kosztuje tylko 109 dolców, ale nie mają do audi poza tym chłopaki z forum forda zakładają na siłowniki dodatkowe sprężyny http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=149042 stosowali sprężyny od wiatrówek http://allegro.pl/podwojna-sprezyna-do-wiatrowki-b2-b3-slavia-lider-i2093236773.html które nawet dzaiałały w kombikach, hmm bo wymiana zawiasów juz mi się nie widzi
-
[ALL B6] Elektrycznie otwierany bagażnik
Łukasz, czyli zakup tych części za 560zł to nie wystarcza???? A czy same zawiasy nie mogłyby zostać, a wymienić tylko siłowniki i sprężyny?
-
[ALL B6] PODNOSZENIE KLAPY BAGAZNIKA Z PILOTA W SEDANIE
napisałem do nich - może się zainteresują. Wiadomo, jakby koszt nie był zbyt duży mogłoby byc sporo chętnych