Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. Jak nie masz jak u mnie wyświetla się cały czas....
  2. Pewnie bym z takich nie wychodził
  3. Takie rzeczy się pamięta - Żałuję, że sam nie wystartowałem... W nagrodę napewno dostał bym gwinta :polew: ---------- Post added at 21:16 ---------- Previous post was at 21:14 ---------- Musti - sprzedałeś B6? bo jak nie to ładne taborety znaleźli Ciekawe czy podejdą z "B7" http://allegro.pl/tapicerka-skorzana-skora-audi-rs4-b7-8e0-i2257023445.html
  4. A no pewnie zloty są po to żeby się dobrze bawić ja się zawsze pcham na wszystko nawet na drift mogę iść jak będzie trzeba z moją przednio napędówą Albo na mierzenie gleby w Starym....
  5. relax po pracy Siara, i byłem u tego typa co mi spawał ten zderzak i powiem Ci, że mi uwzględnił gwarancje i pospawał jeszcze raz i to na miejscu To git. Ewidentne jego niedopatrzenie, więc nie miał się co od gwarancji migać. To pewnie teraz w kolor pójdą dokładki ---------- Post added at 19:28 ---------- Previous post was at 19:25 ---------- A temat wycieczki ciekawy. A na dobicie do Łącka i...
  6. No.... Lema coś koło 250 peso sztuka ---------- Post added at 19:43 ---------- Previous post was at 19:37 ---------- A tak z innej beczki to jako wyższy rangą, powinieneś mieć pod zdjęciem swojej link do swojego profilu- opisu auta+foty Co się na kombinowałem, żeby tak zrobić i w końcu się udało
  7. A prawdopodobnie dolny wahacz ten pod amorkiem...
  8. Same problemy... A u mnie za to coś w zawiasie skrzypi... najpierw z jednej strony a teraz stereo... Czuję się jakbym starym żukiem jechał
  9. Każdemu się może zdarzyć. Ale teraz lepiej zbiera.
  10. Bo to wszystko przez chodzenie po krzywej podłodze.. w Zakopcu
  11. a, takie fele sobie zapodałem http://a4-klub.pl/vb/attachment.php?attachmentid=59&d=1330617298 Właśnie miałem o nie pytać
  12. Albo '67 ---------- Post added at 21:48 ---------- Previous post was at 21:40 ---------- W starych autach jest to coś...
  13. więc na następnego spota przynosi
  14. Klasyka gatunku vs Nasze też jest piękne
  15. W Podegrodziu.... http://moto.allegro.pl/felgi-audi-18-opony-piekne-i2237063535.html
  16. Może na następny będzie lepsza bo pod MM lepiej wychodzą
  17. Tomek oczywiście wiesz że żartuję. Wiem jak to boli. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.