Treść opublikowana przez siara
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Raczej tak ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?230331-Tylne-lampy-LED-smoke-sedan ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- Może jest ktoś chętny? Na coś takiego bo leży mi w domu i się kurzy... http://moto.allegro.pl/spoiler-listwa-na-klape-audi-a4-b5-95-00-sedan-i2256828975.html
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wolantt a takie sobie Pani zapodała 18' do tego Seata co widzieliśmy ostatnio. Zajebbbbb szkoda że robiona fota kalkulatorem ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- Fajny pomysł http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?215144-Klubowa-Poczta
-
Różnica w wahaczach A6-A4
Witam wszystkich. Ciekaw jestem czy jest jakaś różnica między wahaczami A6 2.5 TDI, a A4 1.9 TDI. Napewno V jest cięższa, ale czy to ma znaczenie?
-
Lewe przednie koło skrzypi.
U mnie skrzypi na dolnym wahaczu w miejscu gdzie spoczywa amor. Tam się chyba ze strzykawą nie wbiję....
-
Skrzypi przy wolnym ruszaniu w lewym kole.
No kur....cy można dostać
-
Skrzypi przy wolnym ruszaniu w lewym kole.
Ja narazie zalałem WD-40, jakby trochę ustało, ale to jeszcze nie to...
-
Skrzypi przy wolnym ruszaniu w lewym kole.
No zobaczymy co powie pan doktor...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No prawie....
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Loko widziałeś? http://www.ebay.de/itm/Audi-Original-Zubehor-Endrohrblende-8K0-071-761A-/220998673275?pt=DE_Autoteile&hash=item33748c237b#ht_500wt_1202
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
:hi:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Rs to mistrzostwo
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ta może nie żółta ale jak lata.... Ktoś od nas ze stolicy? ---------- Post added at 18:19 ---------- Previous post was at 18:11 ---------- I ku przestrodze http://www.youtube.com/watch?v=OzFGUUR1UDI&feature=related
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
U nas też burzliwych tematów nie ma coś ostatnio... ---------- Post added at 21:25 ---------- Previous post was at 21:23 ---------- http://vimeo.com/40007603 ---------- Post added at 21:27 ---------- Previous post was at 21:25 ----------
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Akcja z TV w Realu w NS http://www.youtube.com/watch?v=BWzU41YxFco&feature=player_embedded
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja pękam z przejedzenia
-
Skrzypi przy wolnym ruszaniu w lewym kole.
Pewnie wahacz... u mnie teraz na "wiosnę" też tak jest. Wcześniej z lewicy a teraz stereo.... oszaleć można Prawdopodobnie dolny pod amorkiem- u mnie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
:naughty:
-
[A4 B5] Ukryte kontrolki w liczniku przedlift
Bo to są diody i tak dziwnie wyszło. W realu nawet jest w miarę równomiernie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Będziesz się teraz łączył z bazą
-
[A4 B5] Ukryte kontrolki w liczniku przedlift
Jednak żyje... Zrobiła sobie jeden dzień wolnego
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tu masz jeszcze LEDY z Wieliczki http://allegro.pl/lampy-audi-a4-b5-tyl-led-tuning-i2256764527.html
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Frontem do rozmówcy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
W BT jeszcze można było dostać gustowną czapeczkę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ładna biba ---------- Post added at 23:59 ---------- Previous post was at 23:54 ---------- Już wiem w jakim celu promem płynęliście.... Bo na drugim brzegu była..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dobrze mówi- dać mu wódki A któż to wam zgasnął? "Janek Wiśniewski padł.."