Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. Raczej tak ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?230331-Tylne-lampy-LED-smoke-sedan ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- Może jest ktoś chętny? Na coś takiego bo leży mi w domu i się kurzy... http://moto.allegro.pl/spoiler-listwa-na-klape-audi-a4-b5-95-00-sedan-i2256828975.html
  2. Wolantt a takie sobie Pani zapodała 18' do tego Seata co widzieliśmy ostatnio. Zajebbbbb szkoda że robiona fota kalkulatorem ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- Fajny pomysł http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?215144-Klubowa-Poczta
  3. Witam wszystkich. Ciekaw jestem czy jest jakaś różnica między wahaczami A6 2.5 TDI, a A4 1.9 TDI. Napewno V jest cięższa, ale czy to ma znaczenie?
  4. U mnie skrzypi na dolnym wahaczu w miejscu gdzie spoczywa amor. Tam się chyba ze strzykawą nie wbiję....
  5. No kur....cy można dostać
  6. Ja narazie zalałem WD-40, jakby trochę ustało, ale to jeszcze nie to...
  7. No zobaczymy co powie pan doktor...
  8. Loko widziałeś? http://www.ebay.de/itm/Audi-Original-Zubehor-Endrohrblende-8K0-071-761A-/220998673275?pt=DE_Autoteile&hash=item33748c237b#ht_500wt_1202
  9. Ta może nie żółta ale jak lata.... Ktoś od nas ze stolicy? ---------- Post added at 18:19 ---------- Previous post was at 18:11 ---------- I ku przestrodze http://www.youtube.com/watch?v=OzFGUUR1UDI&feature=related
  10. U nas też burzliwych tematów nie ma coś ostatnio... ---------- Post added at 21:25 ---------- Previous post was at 21:23 ---------- http://vimeo.com/40007603 ---------- Post added at 21:27 ---------- Previous post was at 21:25 ----------
  11. Akcja z TV w Realu w NS http://www.youtube.com/watch?v=BWzU41YxFco&feature=player_embedded
  12. Pewnie wahacz... u mnie teraz na "wiosnę" też tak jest. Wcześniej z lewicy a teraz stereo.... oszaleć można Prawdopodobnie dolny pod amorkiem- u mnie
  13. Bo to są diody i tak dziwnie wyszło. W realu nawet jest w miarę równomiernie
  14. Będziesz się teraz łączył z bazą
  15. Jednak żyje... Zrobiła sobie jeden dzień wolnego
  16. Tu masz jeszcze LEDY z Wieliczki http://allegro.pl/lampy-audi-a4-b5-tyl-led-tuning-i2256764527.html
  17. W BT jeszcze można było dostać gustowną czapeczkę
  18. Ładna biba ---------- Post added at 23:59 ---------- Previous post was at 23:54 ---------- Już wiem w jakim celu promem płynęliście.... Bo na drugim brzegu była..
  19. Dobrze mówi- dać mu wódki A któż to wam zgasnął? "Janek Wiśniewski padł.."

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.