Treść opublikowana przez siara
-
Diody led
Coś koło 6 zł
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siemano !!! Zawsze mówię, że można być alkoholikiem, byle nie anonimowym "Ludzie pijący alkohol są dla mnie niczym... niczym bracia" ---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ---------- A tak nawiasem mówiąc to B8 pod Europą to pewnie Trzeźwy ---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ---------- KNS? Może i mądrze mówi ale nie mogę go słuchać....... I do tego tv Trwam ---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ---------- http://moto.allegro.pl/rc-i2338847796.html http://moto.allegro.pl/alufelgi-borbet-18-polerka-5x112-audi-vw-skoda-i2349745632.html http://moto.allegro.pl/mercedes-w123-coupe-2-8-i2333549424.html#tabsAnchor - widziałem na żywo Szczawnicy
- Strefa Śmiechu
-
Muzyka w naszych autkach
" oddał bym wszystkie wersy za jeden Magika..." !
-
Diody led
E nie. poszedłem na łatwiznę i w pobliskim sklepie elektrycznym kupiłem za parę peso takie cuś:
-
Oklejanie dekorów folią 3M - porada
Ze wszystkim tak jest...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Takie życie... ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ---------- Może być dobry film http://www.youtube.com/user/WarnerBrosPL?ob=5
-
Diody led
U mnie było podobnie. Dziś założyłem nowe SMD w rejestrację zobaczymy jak te dadzą sobie radę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja też już kończę Leszka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Broń Boże. Jest git.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
gdyby wszyscy co jeździli dawniej się pokazali to była by niezła grupka...
-
Czy kiera od B6 pasuje do B5 ????
Cztero ramienna pasuje nawet do przedlifta + redukcja wielokl. ale jak jest z poduchą?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bry. Dixon jak udały się zakupy w Europie?- Oklejanie dekorów folią 3M - porada
Pomyślimy- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A klapę widział? ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- W b5 to chyba ciężka sprawa... Chyba że na drugą stronę założysz "symulator" Nie mówię że to jest niemożliwe....- Oklejanie dekorów folią 3M - porada
Ja jestem ciekawy jak z trwałością takiej folii na zewnątrz... Też myślę o lusterkach- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
USA do B7 :naughty: http://moto.allegro.pl/klapa-tyl-tylna-audi-a4-b7-sedan-usa-czarna-i2346143434.html ---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ---------- Jak znajdziesz chętnego to daj znać to puścimy 2 komplety- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Widzę, że się udało - od razu lepiej I SWAP do kosiarki !- Muzyka w naszych autkach
- Oklejanie dekorów folią 3M - porada
Ja oklejałem taką właśnie folią. Ma "chropowatą" strukturę. Wydaje mi się, że nie ma lepszej folii od 3M. A to moje wypociny- [ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
Też polecam taki zabieg. W końcu wygląda tak jak powinno- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dokładnie... same okazje cenowe ---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- http://a4-klub.pl/showthread.php?235134-Ringi-chromowane- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To już coś... A jak tam zakup esy?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co tak sobie pogwizdujecie??? ---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- Ale widziałem dzisiaj Batmobil z akcentem na BAT ... Czarno-żółtą Calibrę na KNT - masakra - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt