Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. Coś koło 6 zł
  2. Siemano !!! Zawsze mówię, że można być alkoholikiem, byle nie anonimowym "Ludzie pijący alkohol są dla mnie niczym... niczym bracia" ---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ---------- A tak nawiasem mówiąc to B8 pod Europą to pewnie Trzeźwy ---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ---------- KNS? Może i mądrze mówi ale nie mogę go słuchać....... I do tego tv Trwam ---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ---------- http://moto.allegro.pl/rc-i2338847796.html http://moto.allegro.pl/alufelgi-borbet-18-polerka-5x112-audi-vw-skoda-i2349745632.html http://moto.allegro.pl/mercedes-w123-coupe-2-8-i2333549424.html#tabsAnchor - widziałem na żywo Szczawnicy
  3. siara odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    :polew:
  4. " oddał bym wszystkie wersy za jeden Magika..." !
  5. E nie. poszedłem na łatwiznę i w pobliskim sklepie elektrycznym kupiłem za parę peso takie cuś:
  6. Ze wszystkim tak jest...
  7. Takie życie... ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ---------- Może być dobry film http://www.youtube.com/user/WarnerBrosPL?ob=5
  8. U mnie było podobnie. Dziś założyłem nowe SMD w rejestrację zobaczymy jak te dadzą sobie radę
  9. Ja też już kończę Leszka
  10. gdyby wszyscy co jeździli dawniej się pokazali to była by niezła grupka...
  11. Cztero ramienna pasuje nawet do przedlifta + redukcja wielokl. ale jak jest z poduchą?
  12. Bry. Dixon jak udały się zakupy w Europie?
  13. Pomyślimy
  14. A klapę widział? ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- W b5 to chyba ciężka sprawa... Chyba że na drugą stronę założysz "symulator" Nie mówię że to jest niemożliwe....
  15. Ja jestem ciekawy jak z trwałością takiej folii na zewnątrz... Też myślę o lusterkach
  16. USA do B7 :naughty: http://moto.allegro.pl/klapa-tyl-tylna-audi-a4-b7-sedan-usa-czarna-i2346143434.html ---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ---------- Jak znajdziesz chętnego to daj znać to puścimy 2 komplety
  17. Widzę, że się udało - od razu lepiej I SWAP do kosiarki !
  18. Ja oklejałem taką właśnie folią. Ma "chropowatą" strukturę. Wydaje mi się, że nie ma lepszej folii od 3M. A to moje wypociny
  19. Też polecam taki zabieg. W końcu wygląda tak jak powinno
  20. Dokładnie... same okazje cenowe ---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- http://a4-klub.pl/showthread.php?235134-Ringi-chromowane
  21. To już coś... A jak tam zakup esy?
  22. Co tak sobie pogwizdujecie??? ---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- Ale widziałem dzisiaj Batmobil z akcentem na BAT ... Czarno-żółtą Calibrę na KNT - masakra

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.