Treść opublikowana przez siara
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I podłokietnika Cris też
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Spoko spoko Piotrek, już niedługo nasze B5 będą takimi rozchwytywanymi klasykami ---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ---------- Łokieć za 130... http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/gloniki-tyl-inst-kierownica-pasy-listwy-progowe-polift-236655/
-
Oklejanie dekorów folią 3M - porada
To się babina musiała ucieszyć :polew:
-
Oklejanie dekorów folią 3M - porada
Zajeeee... ten kolor. I wykonanie niczego sobie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co tu taka cisza??????????? Jest klasyk ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- ---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------
-
Strefa Śmiechu
!---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ----------
-
przekladka felg z b5
Dokładnie. ja mam z B7
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Leży super . Ładnie jej w bieli, tylko dach w czerni i będzie git
-
Strefa Śmiechu
- Muzyka w naszych autkach
Trochę klasyki- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja tam nikogo od alkoholików nie wyzywałem... Nie ma co przerywać dobrej passy- Podswietlane klamki zewnetrzne
No na zewnątrz to głównie o to chodzi . Mnie też to wkurza- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ciekawy filmik Police Mustang vs 2 Ghost Rider Chase - YouTube ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ---------- A tak poza tym to- Podswietlane klamki zewnetrzne
Fajna sprawa. O diodach w środku też myślałem. Pewnie jedna do klamki wystarczy żeby nie było za jasno i jakiś opornik- Dach ?
Myślę, że folia to najlepsza opcja. Bo nawet jak Tobie się znudzi albo nie spodoba to zdejmiesz- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
LOKO jak tam głowa? Bo ja poszedłem do baru na piwo, góra dwa- a wróciłem po 5 ---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ---------- Co za koleś....- Podswietlane klamki zewnetrzne
Bardzo ciekawy pomysł gratulacje- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No witamy wśród żywych Coś nas ostatnio zaniedbałeś :acute:Ale Vag się zbliża więc zapraszamy ---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ---------- :grin: ---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ---------- :polew: Żart Bałtroczyka o Jasiu (Menelu) - YouTube- tv lcd- jaki kupić
:grin:Tak naprawdę to stary chce sobie kupić... Ja i tak głównie przy kompie siedzę Co do wymagań to nie ma jakichś wygórowanych.. Oglądać go będą 2 osoby z 2-3 metrów (pozycja horyzontalna ) Głównie chodzi o cenę- nie jest jakimś wybrednym kinomaniakiem Nowy TV LCD 37 Philips 37PF9731 FullHD AMBILIGHT (2370291250) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. TV LCD SAMSUNG LE40C530 NOWY FABRYCZNIE ZAPAKOWANY (2383165671) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- tv lcd- jaki kupić
Witam. zastanawiam się nad zmianą tv. 37' wydaje mi się najlepszą opcją. Jaki polecacie?- Strefa Śmiechu
10 dolarówka z 1914 roku Chłopi i Zbiór konopii- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dobry z rana- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Oj Songo Stary już jesteś... :grin: 100 lat życzę!- [B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Ta... Ale chyba nic z tego... bo cisza z modami...- Oklejanie dekorów folią 3M - porada
- Muzyka w naszych autkach