Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. Łokieć za 90 peso.... http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/podlokietnik-sub-silnik-1-9-skrzynia-pompka-spryskiwaczy-lamp-236869/ ---------- Post dopisany 16-06-2012 at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2012 at 23:42 ---------- No co Wy mecz oglądacie???? Lepiej do Wawy jechać I Polska Organizacja Odzysku Stolica S A, Audi A5 3.0 TDI S-Line Plus - otoMoto.pl I Polska Organizacja Odzysku Stolica S A, Audi A4 2.0 TDI - otoMoto.pl I Polska Organizacja Odzysku Stolica S A, Audi A8 4.2 TDI - otoMoto.pl i wiele innych.... Ciekawe czy to wałek czy pierwsza rata ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- Cudowne Audi A4
  2. Czekamy na odsłonę drugiego projektu Może nie A4 ale przyjmiemy jak swoją
  3. No właśnie coś z tymi stykami nie tak, bo jak ruszę kablami to się na chwilę poprawia. A teraz zachodzi pytanie czy aby się dobrać do wtyczki czy tam żeby cały ten silniczek wykręcić wystarczy odkręcić schowek? czy coś więcej??? To jest ten silniczek, prawda?
  4. Climatronic pokazuje cuda na wyświetlaczu.... Temp od 0 do 50'C
  5. Michał w końcu odnalazłem wątek Fura na żywo prezentuje się kozacko, a jeździ jeszcze lepiej- bo i noga ciężka Pozdro
  6. Gratulacje :dancing:już nie długo będzie klubowicz
  7. Wyskoczył mi błąd poduszki i klakson coś nie teges....
  8. Raczej nie. Ja miałem ori żółtą wtyczkę. Zmieniłem je tak jak za zdjęciu kolegi i dalej nic.....
  9. Oczywiście bez atrakcji się nie obyło..... Dziś chyba znowu będę walczył....
  10. No właśnie tak czytałem.... A i poduszka m się zaświeciła..... Może coś taśmą nie teges...
  11. I w końcu kiera eSowa i podświetlane nawiewy
  12. Witam. przeprowadziłem dziś taką właśnie modyfikację i jest niestety problem.... Nie działa klakson..... Ten kabelek z instalacji auta zlutowałem z pinem we wtyczce a drugi do śrubki w stacyjce, ale jednak nie trąbi.... podpiąć odwrotnie?
  13. Dziś z rana srebrne B6 2.5 w sedanie rejestracja na ramkach GD w okolicy Łącka
  14. Coś bym Ci dokleił Patrz kilka zdjęć wcześniej
  15. Ja już mam. Tylko opony zmienię ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- A chciałem obejrzeć Twojego Zetora
  16. A wracając do tematu poliftowej A4-owej?
  17. Stary czarny do wszystkiego pasuje
  18. 1. 2. szukam 3. 16'

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.