Treść opublikowana przez siara
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Łokieć za 90 peso.... http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/podlokietnik-sub-silnik-1-9-skrzynia-pompka-spryskiwaczy-lamp-236869/ ---------- Post dopisany 16-06-2012 at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2012 at 23:42 ---------- No co Wy mecz oglądacie???? Lepiej do Wawy jechać I Polska Organizacja Odzysku Stolica S A, Audi A5 3.0 TDI S-Line Plus - otoMoto.pl I Polska Organizacja Odzysku Stolica S A, Audi A4 2.0 TDI - otoMoto.pl I Polska Organizacja Odzysku Stolica S A, Audi A8 4.2 TDI - otoMoto.pl i wiele innych.... Ciekawe czy to wałek czy pierwsza rata ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ---------- Cudowne Audi A4
-
A4 B6 Delfin Grau AVANT 2002 r
Czekamy na odsłonę drugiego projektu Może nie A4 ale przyjmiemy jak swoją
-
A co powiecie o takich błędach?
No właśnie coś z tymi stykami nie tak, bo jak ruszę kablami to się na chwilę poprawia. A teraz zachodzi pytanie czy aby się dobrać do wtyczki czy tam żeby cały ten silniczek wykręcić wystarczy odkręcić schowek? czy coś więcej??? To jest ten silniczek, prawda?
-
A co powiecie o takich błędach?
Climatronic pokazuje cuda na wyświetlaczu.... Temp od 0 do 50'C
-
A4 B6 Delfin Grau AVANT 2002 r
Michał w końcu odnalazłem wątek Fura na żywo prezentuje się kozacko, a jeździ jeszcze lepiej- bo i noga ciężka Pozdro
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No proszszszsz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Gratulacje :dancing:już nie długo będzie klubowicz
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
Wyskoczył mi błąd poduszki i klakson coś nie teges....
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Raczej nie. Ja miałem ori żółtą wtyczkę. Zmieniłem je tak jak za zdjęciu kolegi i dalej nic.....
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
Oczywiście bez atrakcji się nie obyło..... Dziś chyba znowu będę walczył....
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
No właśnie tak czytałem.... A i poduszka m się zaświeciła..... Może coś taśmą nie teges...
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
I w końcu kiera eSowa i podświetlane nawiewy
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Witam. przeprowadziłem dziś taką właśnie modyfikację i jest niestety problem.... Nie działa klakson..... Ten kabelek z instalacji auta zlutowałem z pinem we wtyczce a drugi do śrubki w stacyjce, ale jednak nie trąbi.... podpiąć odwrotnie?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś z rana srebrne B6 2.5 w sedanie rejestracja na ramkach GD w okolicy Łącka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Coś bym Ci dokleił Patrz kilka zdjęć wcześniej
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja już mam. Tylko opony zmienię ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- A chciałem obejrzeć Twojego Zetora
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Takie małe....?
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
A wracając do tematu poliftowej A4-owej?
-
Gałka zmiany biegów z polifta do przedlifta
Klasa
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Stary czarny do wszystkiego pasuje
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
- [B5 1Z] Mój czarny zetor
1. 2. szukam 3. 16'- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Może na żółto- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Gałka zmiany biegów z polifta do przedlifta
No ja nie widziałem - [B5 1Z] Mój czarny zetor