Treść opublikowana przez siara
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
A myślisz dlaczego w wojsku nie byłem??? bo mam chore serce.... Dlatego nie piję i nie palę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
moja też
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
bry Tak sobie wszedłem na forum w pracy i zauważyłem, że nie są widoczne sygnatury i takie tam..... A przecież takie ustawienia każdy robi sobie na swoim profilu, a nie w ustawieniach kompa..... dziwne.... Może dlatego Crisu nie widziałeś mnie.... Właź w ustawienia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tam podobno same "brzegówki"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzie Ty takiego rekina złapałeś???
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
Wkładasz cienki śrubokręcik i odginasz klips. Z tym środkowym jest trochę zabawy ale na pewno dasz radę ---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ---------- Nie pamiętam ale chyba 150 x 30......... żebym Ci źle nie powiedział - wiesz ja już stary jestem i pamięć zawodzi
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
No to teraz mnie wk@%eś
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
3M wszyscy mają czarny więc ja zrobiłem po swojemu. Mi się podoba
-
Diody led
Ja wziąłem 6 to i do seniora (b3) będzie
-
Diody led
Więc zamawiamy
-
Diody led
I jak świecą?
-
Oświetlenie led w podsufitce
Dokładnie- mała operacja i świecą A do tylnych słupków jakie dałeś?
-
Diody led
A jakie postojówki ? ---------- Post dopisany 02-07-2012 at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2012 at 19:17 ---------- A co myślicie o takich na tył w słupek POSTOJÓWKA XENON LED W5W 5 SMD 5050 ŻARÓWKA BIEL (2402765399) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. -------nie będzie za jasno? A takich na postojówkę ŻARÓWKA POSTOJOWA LED W5W 9x SMD 5050 XENON WHITE (2453835999) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ładny parapet..... !
-
Frekwencja na spotach.
To zapraszamy do NS, u nas jest pełna organizacja
-
Frekwencja na spotach.
Nie wiem jak u as ale w Sączu najlepsza frekwencja jest zawsze zimą... Wraz ze wzrostem temperatury i ładniejszej pogody liczba aut na spotach maleje...
-
Strefa Śmiechu
Ameliniowy gazda :polew: Co za gość
-
Frekwencja na spotach.
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------- Strefa Śmiechu
Władca pierścieni ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czytasz mi w myślach- [ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
Ładny furacz i motorek ciekawy 2 Din jest - tylko montować navi RNS E Ale Mały Głód kozak od ponad roku u mnie też jest pasażerem- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- Fajny breloczek jeszcze kilka ma ciekawych BRELOK BRELOCZEK TURBO TURBINA CHROM, SKLEP, FV! (2439923687) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Na pały miałem dzwonić bo zasnąć nie mogłem...... 15 godzin w robocie na takim upale, wracam a tu takie hiciory... ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ---------- Co tam z wieczora??- [B5 1Z] Mój czarny zetor
minimum 18 - musi być pełnoletnia - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt