Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Frekwencja na spotach.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:Koledzy piszcie jaką macie frekwencje na waszych spotach.jak dużymi grupami sie spotykacie?u nas w Nowym Sączu jest nas ok. 10.Czasem zdarza sie ze jest nas więcej. :decayed:

Opublikowano

4, 5 osób max - bieda jak nic :kwasny:

Opublikowano

przeważnie koło 11-14 furek jest (Żory) , nie wspomnę o spotach np.wigilijnym to i ze 30 autek wpada :decayed: (Gliwice)

Opublikowano

U nas też raczej pucha z tego co sie orientuje :P kilka osób

Opublikowano

w Kato w zależności...zawsze jest stała grupka która się pojawia, no powiedzmy 7-10 osób czasem są 3 a czasem powyżej 20 w lecie co tydzień grillujemy :kox:

jedynie co na minus to to, że rzadko kiedy wpada ktoś nowy i decyduje się przyjeżdżać regularnie :thumbdown:

albo tacy co wpadają tylko na Vag'a - dla takich nie ma wjazdu chyba, że zapłacą za usługę

Opublikowano
jedynie co na minus to to, że rzadko kiedy wpada ktoś nowy i decyduje się przyjeżdżać regularnie thumbdown

tez to znamy :naughty:

u nas róznie. czasem 4 osoby czasem 10.

Opublikowano

U nas też raczej pucha z tego co sie orientuje :P kilka osób

widze że ty w każdym wątku się znajdujesz hehe

trza jezdzić to nie będzie puchy !!

Opublikowano

przeważnie koło 11-14 furek jest (Żory) , nie wspomnę o spotach np.wigilijnym to i ze 30 autek wpada :decayed: (Gliwice)

Tak jak już Artur napisał w Gliwicach podobnie, średnio około 10 autek poza małymi wyjątkami np wigilijny :naughty: Było 34 osoby :wink4: z czego 3 nie pojechało dalej na żarełko jak dobrze pamiętam.

w Kato w zależności...zawsze jest stała grupka która się pojawia, no powiedzmy 7-10 osób czasem są 3 a czasem powyżej 20 w lecie co tydzień grillujemy :kox:

jedynie co na minus to to, że rzadko kiedy wpada ktoś nowy i decyduje się przyjeżdżać regularnie :thumbdown:

albo tacy co wpadają tylko na Vag'a - dla takich nie ma wjazdu chyba, że zapłacą za usługę

Muszę się kiedyś w końcu do Was wybrać bo tylko kilka osób Was nawiedza z Gliwic

Opublikowano
  • Autor

musze przyznac ze u nas wczoraj frekwencja dopisała.było 14 samochodów. :hi:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

:wink:

VAG%25203.jpg

Opublikowano
  • Autor

no siara tutaj mielismy ładna frekwencje.:hi::naughty:

Opublikowano

Tego powyższego nie liczymy bo to był zlot vag ale co tam ważne że było ok :decayed:

U mnie w Krk różnie, przez ostatnie 5 lat obecności mogę powiedzieć że frekwencja bywa od 4 do 25 audiczek :grin:

Opublikowano

u nas w lubelskim w puławach ostatni dobry spot był w zime od tamtej pory nie ma spotów:facepalm: jedyne co to na majóVWce, ale tam to raczej zajawkowicze, bo nikt nie przyjechał z grupy spotowiczów miejscowych:thumbdown: a teraz nawet nie idzie sie ugadac na zlot, kazdy pyta a jak coś to tego dnia nie tamtego tez i w ogóle po hu ten spot:facepalm:

Opublikowano
w Kato w zależności...zawsze jest stała grupka która się pojawia, no powiedzmy 7-10 osób czasem są 3 a czasem powyżej 20 w lecie co tydzień grillujemy :kox:

jedynie co na minus to to, że rzadko kiedy wpada ktoś nowy i decyduje się przyjeżdżać regularnie :thumbdown:

albo tacy co wpadają tylko na Vag'a - dla takich nie ma wjazdu chyba, że zapłacą za usługę

A zapraszacie? :decayed:

Opublikowano

Nie wiem jak u as ale w Sączu najlepsza frekwencja jest zawsze zimą... Wraz ze wzrostem temperatury i ładniejszej pogody liczba aut na spotach maleje...:doh:

Opublikowano

u nas kiedyś było tyle

a teraz nic się totalnie nie dzieje

Opublikowano

u nas 2-3 :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

i żadnego audi :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

jest fiat ford i bmw

Opublikowano

U nas spoty niby sa co niedziele... ale prawda taka ze wyklarowała sie stala ekipa od 4 do 8 osób i czasem po 3 razy w tyg sie spotykamy:wink:

Opublikowano

To zapraszamy do NS, u nas jest pełna organizacja :wink:

Opublikowano

Nie pytajcie :facepalm: prosze .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.