Treść opublikowana przez siara
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
VT z forum się chowa
-
[ B6 AVF ] S-line tdi
Ładna. Szacuneczek:hi: O ile się nie mylę bo nie było RS4 w B6 A jakieś fotki środka poprosimy
-
Muzyka w naszych autkach
Wice Wersa feat. Natural Dread Killaz - Bakacje - YouTube
-
Gałka zmiany biegów z polifta do przedlifta
- [B5 1Z] Mój czarny zetor
Kilka fotek z VAG Inwazji- Gałka zmiany biegów z polifta do przedlifta
Dobra gałka nie jest zła- [B5 1Z] Mój czarny zetor
Może zrobił jej wcięcia tu i ówdzie- [B5 1Z] Mój czarny zetor
Widziałem gdzieś temat jak koleś okleił niebieskim materiałem, pozostałym z sukienki swojej baby... Można? I miało to ręce i nogi. Jasno niebieski pasował mu do środka- [B5 1Z] Mój czarny zetor
Był gdzieś temat dekorów.... Albo alkantara- Gałka zmiany biegów z polifta do przedlifta
Ja mam polifta tylko czekam na taśmę i obudowę do montażu. Ale zeszliśmy trochę z tematu. Co sądzicie o takiej???- Gałka zmiany biegów z polifta do przedlifta
Ale kiera $4 z przedlifta ma swój urok- [B5 1Z] Mój czarny zetor
Niestety nie... Ale żeby zdjąć dekory musisz odpiąć wsuwki.A dostaniesz się do nich jak zdejmiesz schowek i całą obudowę pod kierownicą. Na drzwiach jest łatwiej ale też trzeba całe rozebrać.. A co do klejenia folii to opalarka lub suszarka i jazda- Gałka zmiany biegów z polifta do przedlifta
Mówisz, że szczepan???- [B5 1Z] Mój czarny zetor
Szybko i sprawnie.Pewnie że jest kilka niedociągnięć ale o niebo lepiej niż wcześniej Najbardziej się męczyłem ze zdjęciem dekora środkowego ale się udało.- Gałka zmiany biegów z polifta do przedlifta
Tu się nie ma z czego śmiać Ale fis jest- chyba z angola sądząc po zegarach...- Gałka zmiany biegów z polifta do przedlifta
Myślałem, że nie wychodziły z korbą z przodu.... To ewidentnie biały kruk- [B5 1Z] Mój czarny zetor
Też nad takim myślałem. Nabyłem już poliftową lampkę, tylko mam problem z instalacją... Muszę to ogarnąć, później rżnięcie podsufitki i to dopiero będzie świecić- Gałka zmiany biegów z polifta do przedlifta
weluresss?- [B5 1Z] Mój czarny zetor
Dioda led rurkowa i 2x T4W Ba9S tylko trzeba ją było rozlutować i zmienić + z -- [B5 1Z] Mój czarny zetor
Jeszcze kierę s4 i trochę ogarnąć fotele...- Różnica ramion wycieraczek z przedlifta a polifta?
Zgadzam się. Poliftowe leżą dużo lepiej i dokładniej zbierają.- [B5 1Z] Mój czarny zetor
Nieee... Jak się trafi w dobrej cenie eSowy, a najlepiej Rs to zmienię. Narazie zostaje siatex- [B5 1Z] Mój czarny zetor
Srebrne. Ale myślałem o oklejeniu ich folią- [B5 1Z] Mój czarny zetor
-Ostatnio zamontowane podświetlane nawiewy- i zrobiło się przyjemniej po zmroku -Poliftowe ramiona wycieraczek- o niebo lepiej zbierają -I kiera czeka na swoją kolej- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Cisza coś u nas... Wszyscy przenieśli się na VAG Ale tarcza też niczego sobie... - [B5 1Z] Mój czarny zetor