Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. Ładna. Szacuneczek:hi: O ile się nie mylę bo nie było RS4 w B6 A jakieś fotki środka poprosimy
  2. Wice Wersa feat. Natural Dread Killaz - Bakacje - YouTube
  3. Kilka fotek z VAG Inwazji
  4. Dobra gałka nie jest zła
  5. Może zrobił jej wcięcia tu i ówdzie
  6. Widziałem gdzieś temat jak koleś okleił niebieskim materiałem, pozostałym z sukienki swojej baby... Można? I miało to ręce i nogi. Jasno niebieski pasował mu do środka
  7. Był gdzieś temat dekorów.... Albo alkantara
  8. Ja mam polifta tylko czekam na taśmę i obudowę do montażu. Ale zeszliśmy trochę z tematu. Co sądzicie o takiej???
  9. Ale kiera $4 z przedlifta ma swój urok
  10. Niestety nie... Ale żeby zdjąć dekory musisz odpiąć wsuwki.A dostaniesz się do nich jak zdejmiesz schowek i całą obudowę pod kierownicą. Na drzwiach jest łatwiej ale też trzeba całe rozebrać.. A co do klejenia folii to opalarka lub suszarka i jazda
  11. Mówisz, że szczepan???
  12. Szybko i sprawnie.Pewnie że jest kilka niedociągnięć ale o niebo lepiej niż wcześniej Najbardziej się męczyłem ze zdjęciem dekora środkowego ale się udało.
  13. Tu się nie ma z czego śmiać Ale fis jest- chyba z angola sądząc po zegarach...
  14. Myślałem, że nie wychodziły z korbą z przodu.... To ewidentnie biały kruk
  15. Też nad takim myślałem. Nabyłem już poliftową lampkę, tylko mam problem z instalacją... Muszę to ogarnąć, później rżnięcie podsufitki i to dopiero będzie świecić
  16. Dioda led rurkowa i 2x T4W Ba9S tylko trzeba ją było rozlutować i zmienić + z -
  17. Jeszcze kierę s4 i trochę ogarnąć fotele...
  18. Zgadzam się. Poliftowe leżą dużo lepiej i dokładniej zbierają.
  19. Nieee... Jak się trafi w dobrej cenie eSowy, a najlepiej Rs to zmienię. Narazie zostaje siatex
  20. Srebrne. Ale myślałem o oklejeniu ich folią
  21. -Ostatnio zamontowane podświetlane nawiewy- i zrobiło się przyjemniej po zmroku -Poliftowe ramiona wycieraczek- o niebo lepiej zbierają -I kiera czeka na swoją kolej
  22. Cisza coś u nas... Wszyscy przenieśli się na VAG Ale tarcza też niczego sobie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.