Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. Nie nie.. A czym dojadę na spota & BT?
  2. Raczej Ale wiesz jak jest... Ostatnio też już jechałem- sam widziałeś... a wyszło inaczej
  3. Ja lecę patrzeć co tam u letnich słychać bo może by już pomału się zmienił...
  4. I jak tam pogoda w WWA ? Bo jak patrzę za okno to po górach jeszcze sporo śniegu
  5. ---------- Post added at 21:07 ---------- Previous post was at 20:43 ---------- http://www.youtube.com/watch?v=HLwxlynF-H4&feature=player_embedded#!
  6. Ale dał doopy Drzwi wyrywa z korzeniami... http://www.youtube.com/watch?v=JoAV0YXJi1g&feature=player_embedded#!
  7. Też to wczoraj w wiadomościach widziałem Do tego mówili, że firma VW nie czuje kryzysu, wręcz przeciwnie. Sprzedaż wzrosła i postanowili dać premię dla najlepszego pracownika... chyba 7500 €... Chcieli też wykupić Alfę i Ferrari ale to jeszcze nic pewnego...
  8. :polew: byle nie anonimowym Trzeba mieć jakiś hobby
  9. Zacne 19? ---------- Post added at 18:09 ---------- Previous post was at 18:05 ---------- Jest sposób na odciągnięcie uwagi od cen paliw http://www.youtube.com/watch?v=NEXtpL6Gvb0&feature=related ---------- Post added at 18:24 ---------- Previous post was at 18:09 ---------- Można?
  10. Mike to może klasyka??? http://moto.allegro.pl/harley-davidson-softail-i2183848955.html ---------- Post added at 16:41 ---------- Previous post was at 16:21 ---------- Ja tam na motocyklu nie jeździłem chyba nigdy ale taki mógłby być
  11. A co do auta to R8 sobie chyba kupię.... Lato idzie http://allegro.pl/samochod-podobny-do-audi-r8-pilot-mp3-strong-i2172789486.html
  12. A tego wcześniej w podpisie nie miałeś.... Te co kupiłem są spox tylko przez 3 dni na zewnątrz wietrzyłem bo waliły nieziemsko.....
  13. Jak bym wiedział że sprzedajesz dywaniki gumiaste to bym się dawniej po allegro nie tułał
  14. Jeszcze się kurczowo mnie trzyma
  15. To popchnij gdzieś tą miniATRÓJKĘ i bierz A4
  16. ja również Żywiec ale niegazowany - będę autem, Siara mi dał ????????????? nie przypominam sobie...
  17. ---------- Post added at 00:29 ---------- Previous post was at 00:28 ---------- ja pitole taki masaż
  18. Ja wrzucam do http://www.postimage.org/ i tam masz różne kody do forum (małe i duże zdjęcia)
  19. Naucz się k.. jeździć, gdzie indziej!
  20. ----- I jeszcze jedno, informacyjne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.