Treść opublikowana przez siara
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A co tu dziś taka cisza?
-
[B5 ADP] Problem z otwarciem bagażnika
Był już ten temat omawiany. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6137.0 Czytałem go nawet wczoraj, bo miałem ten sam problem. Ale parę razy otworzyłem i zamknąłem wóz z kluczyka w drzwiach i puściło... oczywiście WD 40 Twoim przyjacielem jest
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
Było kilka kompletów w dziale sprzedam
-
[B5 AFN] Świece żarowe
A dlaczego kupujesz takie dziwne swiece...? Na rynku jest pelno bardzo dobrych i sprawdzonych swiec zarowych. Np. NGK czy BERU Jak juz pisalam wczesniej komplet mozna kupic za 70-80 zlotych. Jesli mozesz to oddaj te swiece i kup inne... Meyle to firma pakowacz, wiec nie wiadomo co naprawde kupiles. Takie jest moje zdanie, koledzy moga miec inne. A jak stara jest ta twoja swieca, wiesz moze..? Bo w katalogu Beru takiego numeru nie ma. To jakaś gromnica może Ja mam auto 5 lat. Nie wymieniałem bo nie było takiej potrzeby. W tą zimę coś zaczął słabo palić- więc do doktora. Ten stwierdził że jedna coś słabo grzeje więc na pokład zawitały nowe BERU GN 855. Ale dalej nie było tak jak trzeba. Okazało się, że coś z prądem na świecach nie tges. Do tego zmieniłem stację i jak narazie jest
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
:hi: Jak tam panowie Hawaje? -14 to już upał
-
[ALL B5] Czy zawieszenie tył z avanta 1ba podejdzie do sedana 1be
Dokładnie tak jak mówi. Podejdzie o ile to też ośka :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Straszna zawierucha i:
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
Ale chyba jasna bo pełnym słońcu też rewelki nie ma
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
"Gentelmani nie mówią o pieniądzach, oni je poprostu mają..."[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 19:56_________________________________________________ :polew: ile?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
kierę podmienimy bo chyba ten sam wieloklin A Musti nie chcesz się pokazać a może by przygarnął jak jej już nie chcesz.... co się tak tułać będzie...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
na galowo w niebieskim mundurku
-
[B5 AFN] Świece żarowe
Więc dlaczego moja stara BERU (wybity nr 0 100 226 172) ma 11v a 92mm?
-
[B5 AFN] Świece żarowe
A to nie rocznikowo się różniły?
-
[B5 AFN] Świece żarowe
BERU GN 855- aktualnie 3x BERU i 1x BOSCH-11v- wcześniej. Ciekawe czy ma to jakieś znaczenie poprzedni właściciel wymienił sobie jedną....
-
[B5 AFN] Świece żarowe
Chyba jeszcze długość ma znaczenie
-
[B5 AFN] Twardy podłokietnik.
Pomysły ciekawe... Choć na zimnego łokcia możesz mieć odciski od szyby... Może flachę otwórz z łokcia kilka razy to jeszcze bardziej spuchnie
-
[B5 AFN] Świece żarowe
Ja w 1Z mam 11V.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To pasoać będą idealnie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A jaki masz kolor A3?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tu masz koło do A3 http://allegro.pl/s-line-5x100-niebieskie-pirelli-p-zero-nero-204-40-i2104005975.html
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
e to dałeś d... Trzeba było mówić to byśmy co nie co podmienili...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Póki co jeszcze się nie włączył kanał XXX, to ja wrzucę coś takiego [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 22:01_________________________________________________Za późno
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dokładnie. Do ciemnego auta git Ale ze silver się mija
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jaki kolorek będzie?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dobra dobra ja wszystko widzę