Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. A co tu dziś taka cisza?
  2. Był już ten temat omawiany. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6137.0 Czytałem go nawet wczoraj, bo miałem ten sam problem. Ale parę razy otworzyłem i zamknąłem wóz z kluczyka w drzwiach i puściło... oczywiście WD 40 Twoim przyjacielem jest
  3. Było kilka kompletów w dziale sprzedam
  4. siara odpowiedział(a) na audi1987 temat w 1.9TDI
    A dlaczego kupujesz takie dziwne swiece...? Na rynku jest pelno bardzo dobrych i sprawdzonych swiec zarowych. Np. NGK czy BERU Jak juz pisalam wczesniej komplet mozna kupic za 70-80 zlotych. Jesli mozesz to oddaj te swiece i kup inne... Meyle to firma pakowacz, wiec nie wiadomo co naprawde kupiles. Takie jest moje zdanie, koledzy moga miec inne. A jak stara jest ta twoja swieca, wiesz moze..? Bo w katalogu Beru takiego numeru nie ma. To jakaś gromnica może Ja mam auto 5 lat. Nie wymieniałem bo nie było takiej potrzeby. W tą zimę coś zaczął słabo palić- więc do doktora. Ten stwierdził że jedna coś słabo grzeje więc na pokład zawitały nowe BERU GN 855. Ale dalej nie było tak jak trzeba. Okazało się, że coś z prądem na świecach nie tges. Do tego zmieniłem stację i jak narazie jest
  5. :hi: Jak tam panowie Hawaje? -14 to już upał
  6. Dokładnie tak jak mówi. Podejdzie o ile to też ośka :gwizdanie:
  7. Ale chyba jasna bo pełnym słońcu też rewelki nie ma
  8. "Gentelmani nie mówią o pieniądzach, oni je poprostu mają..."[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 19:56_________________________________________________ :polew: ile?
  9. kierę podmienimy bo chyba ten sam wieloklin A Musti nie chcesz się pokazać a może by przygarnął jak jej już nie chcesz.... co się tak tułać będzie...
  10. na galowo w niebieskim mundurku
  11. siara odpowiedział(a) na audi1987 temat w 1.9TDI
    Więc dlaczego moja stara BERU (wybity nr 0 100 226 172) ma 11v a 92mm?
  12. siara odpowiedział(a) na audi1987 temat w 1.9TDI
    A to nie rocznikowo się różniły?
  13. siara odpowiedział(a) na audi1987 temat w 1.9TDI
    BERU GN 855- aktualnie 3x BERU i 1x BOSCH-11v- wcześniej. Ciekawe czy ma to jakieś znaczenie poprzedni właściciel wymienił sobie jedną....
  14. siara odpowiedział(a) na audi1987 temat w 1.9TDI
    Chyba jeszcze długość ma znaczenie
  15. Pomysły ciekawe... Choć na zimnego łokcia możesz mieć odciski od szyby... Może flachę otwórz z łokcia kilka razy to jeszcze bardziej spuchnie
  16. siara odpowiedział(a) na audi1987 temat w 1.9TDI
    Ja w 1Z mam 11V.
  17. To pasoać będą idealnie
  18. Tu masz koło do A3 http://allegro.pl/s-line-5x100-niebieskie-pirelli-p-zero-nero-204-40-i2104005975.html
  19. e to dałeś d... Trzeba było mówić to byśmy co nie co podmienili...
  20. Póki co jeszcze się nie włączył kanał XXX, to ja wrzucę coś takiego [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 22:01_________________________________________________Za późno
  21. Dokładnie. Do ciemnego auta git Ale ze silver się mija
  22. Dobra dobra ja wszystko widzę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.