Treść opublikowana przez siara
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pamiętacie jak mówiłem, że kumpel sprzedaje miśki? Trochę się z czasem zmieniły Ronal Misie bbs,vw golf,polo,caddy,rm,rs,oz (3480668642) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Masz jeszcze kilka Felgi 17'' 5x112 Mercedes B C E SLK CLK Vito Viano (3476438537) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Audi VW 5x112 ARTEC RH ZW5 8.5-10.5/17 BBS OZ RANT (3479866269) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ORYGINALNE FELGI SKODA SUPERB 5X112 (3499439521) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. prawie jak rs6 FELGI 17''AUDI A3 A4 S4 A5 S5 A6 S6 A7 A8 VW SKODA (3439870804) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tylko pewnie małe
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mercedes S klasa W220 7,5Jx17 ET46 oryginał (3456090327) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Spoko wyszło tylko te wulgaryzmy . Ech ta dzisiejsza młodzież A ktoś jeszcze znalazł jakieś foty z Inwazji? Może na forum golfa? Też by coś fajnego skleił
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mercedes A250 Sport - Adrenaline Motorsport. ---------- Post dopisany at 00:41 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ---------- Ładny wynik zetorka. Co zmieniałeś w silniku?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wiem wiem, Dlatego piszę że + Powinno być ++- B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Widać fachową rękę ---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ----------- B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Przytulnie kto Ci prał tapicerkę? Namiary proszę- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Fajna, B7+? Tylko ten biały pasek......- B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Musti graty zakupu Ładuj ringi, taki zdeś Poliftingowy zderzak do A4 B5 Olkusz ? Tablica.pl i na pewno wrota B5B będą dla Ciebie otworem- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ktoś szukał dawniej.... Dixon? http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/dekory-czerwone-283837/ ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Widzę sporo nowych twarzy było... I eSowy zderzak ---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------- [ALL B5] CZIKITA big REACTIVATION A4 B5 optic RS
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Na dysku mam 2 GB podpisane z (prawie) każdego spota ---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://a4-klub.pl/podkarpackie-88/spoty-rzeszowskie-zapraszamy-11-sierpnia-godz-17-00-a-2400/index592.html#post3733588- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Audi 80 14444.00 PLN. Włoszczowa - otoMoto.pl ---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ---------- A w tle v8- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ile Ci powiedzieli i dlaczego drożej?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A co do Inwazji... Ktoś został do końca? Było jakieś liczenie aut? dostaliśmy puchar? Bo jak nie to będę napastował Panią sponsor/organizatorkę o należną nam nagrodę Na ulotkach co dostaliśmy była reklama salonu fryzjerskiego, który jest obok mojego miejsca pracy...- [B5 AJM] Czarny Avant by zychu
Zostaw żółty :kox:będziesz miał plusa u Czikity- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Albo białej- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak bardzo chcesz to Ci przypomnę A kto lata u nas po okolicy czarną B6 Avant na klubowych KNSach? Bo jak jechaliśmy na Vaga stał w Starym na parkingu ---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 02:08 ---------- Crisu 100 lat :banan::banan:- [B5 1Z] Mój czarny zetor
Kilka fotek z Vag Inwazji- Aczwóreczka by Wolantt
Jednak w jaśniejszym kolorze brakowało z przodu - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt