Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. Toż to zwykła gładka S (czy tam s-line) z B6. troszkę skrócona. Ale w ręce trzyma się spoko- polecam ---------- Post dopisany 23-10-2013 at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany 25-09-2013 at 08:51 ---------- Dzięki koledzy za eskortę do kościoła
  2. To życzymy szybkiego powrotu do Audi Choć jak polatasz trochę Ameryką, to pewnie na nic innego nie popatrzysz jak V8
  3. kolega STASIU jest z twoich okolic chyba.on czasem przyjezdza.mozesz przyjezdzac .spoty sa co 2 tygodnie. Pewnie, że zapraszamy w NT masz jeszcze JONNYxPL i z Zakopca zychu Zbierać ekipę z pod samiućkik Tater
  4. Narazie skromnie-nic nie mówiła, ale rękę ma dobrą
  5. Z racji że Cziki nie ma neta, a niedziela bez zdjęć to lipa, więc coś z przed 3 tyg
  6. Michał, a wyposażyli Cię w roczne wyżywienie JD?
  7. Ech.... Będziesz w niedziele ?
  8. Lanscar 1999 Audi A4 1.9 TDI Recaro Symphony Bose (3624998887) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  9. To jak będziesz przejeżdżał przez Jazowsko to wpadnij do mnie do firmy. Jest tam spory placyk, żeby opony rozgrzać ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ---------- Sprzęt jest nieziemski
  10. Ta ostatnia będzie pasowała P&P bez dodatkowych zakupów Taśma i obudowa zostaje stara,wieloklin ten sam. Natomiast nad dwoma pierwszymi trzeba trochę popracować. Ale to nic trudnego.
  11. Jarek, jak udały się zakupy w galerii?
  12. Odwiozłem Młodą do fryzjera to miałem troszkę czasu.... ---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ---------- Ja mam czarny jak chcesz no właśnie swój przemalowałam na czarny i to nie był najlepszy pomysł... ;/ Ja też mam ori srebrny. I jakiś DOPE by się jeszcze znalazł
  13. sedan. Juz dawniej gdzieś mi migła , myślałem że to Ślepy ale rejka KN ---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ---------- A jeszcze w sobotę (wesela mego) werbowałem w Łącku kolesia z KLI B6 ładnie posadzoną, ale czas mnie gonił....
  14. To jak to mówią: przyjemne z pożytecznym Gratujejszyn ---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ---------- a dziś w NS widziałem zielone b5 w wersji USA, Jakaś pani powoziła
  15. O co chodzi??? Bo nie jestem w temacie?
  16. yyy nooooo tak;) ale na ten sam model;D Właśnie grilla poznałem
  17. Panorama musi być. Pamiętacie moją? Z sedana udało się avanta zrobić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.