Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. ch.. zespawany.. Bez foto mody się nie liczą Btw. Był u mnie kolo czarną b5/b7. Teraz już b5. Ale mu lakiernik spaprał maskę i zderzak.. Boszsze..przy okazji nabył u mnie grila z polifta dystansow narazie nie sprzedaje bo różnie może być. Ale tak jak pisałem z tylu Ci nie spasi. U mnie jak odpadł kołnierz to pewien tokarz dorobił mi pod felgę centrowanie. Na 66 http://olx.pl/oferta/zamienie-opony-205-35-18-na-215-35-18-nankang-ns20-CID5-IDb3xqX.html#f563327d08 http://olx.pl/oferta/zawieszenie-gwintowane-gwint-germany-fk-audi-vag-CID5-IDb2kep.html#e39ac1591d
  2. mam 17 i 5 jak coś. Wiesz gdzie mieszkam U Ciebie w Q chyba z tylu nie będzie takiego problemu jak u mnie. Trzeba by było zmierzyć
  3. To Panie, nie w tą stronę Jakie dystanse zamówiłes? Bo z centrowaniem to z tylu nie podejdzie mniej niż 20. Jeszcze zależy od 'konstrukcji' dystansu. U mnie 17mm urwało kołnierz bo oparło się o piaste...
  4. Polift w dobrych pieniądzach znalazł ale grila od eSy odemnie nie chce......... Jak ktoś chętny to za 150 z małymi uszczerbkami oddam
  5. Czikita. To Ty namówiłeś swojego nabywcę gwintu na zmianę body z b7 na b5? Czy to moje rady zadziałały? Dziś montuje zderzaki i maskę ori. Może coś z niego jeszcze będzie...
  6. Licznik mam ale do polifta, węgierka jest a z lampami bez zmian ...... Zobaczysz jak to jest.....
  7. Ryba dzwoniłeś a nie zdarzyłem odebrać, a potem zupełnie zapomniałem. Co tam? Ile,jaką i na kiedy ?
  8. Ja mam imieniny 'mamusi' wtedy...
  9. Wczoraj widziany w Jazowsku lecący do Nowego Sącza szary sedan b5 rej KR Wczoraj widziany w Jazowsku lecący do Nowego Sącza szary sedan b5 rej KR
  10. ale Was wzięło na te wesela i dobrze. Cyt. Jak wyżej Wszystkiego dobrego Czikita, doszły mnie słuchy że pozbyłeś gwinta
  11. siara odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Aczy też znajome z Łącka????
  12. To jest niedaleko mojego domu Trochę tych zdjęć porobili więc myślę że jeszcze coś się ukaże
  13. Dzięki za nimi spota w końcu szaraki w komplecie czekam na zdjęcia. Ryba możesz mi wrzucić fotki na maila? Oczywiście jak będziesz miał chwile
  14. Krzysiek, zmiana na duuuuuży plus. Jeszcze tam grilla odpowiedniego brakuje. A przynajmniej z eSy
  15. Loko pozdro z drogi Ciekawa ta b7. W sedanie 2.0 T Usa. Do południa latał tym mechanik a później odbierał młody chłopaczek chyba z mamusią, przyjechali czarnym Infiniti
  16. No można można. Ty Ryba pochwal się kiedy ten dzień co się będzie działo nadejdzie bo mi doniesiono że nie długo
  17. Już z jest na dobrej drodze,,,, Jak u mnie byłeś to już lampy miałem zdjęte. czekają na rozklejenie i malowanie
  18. Ja również dziękuję plan jest dobry. A jak coś to dziś będę znowu przed 16 w Kamienicy
  19. Bry. Wszystkim Piotrkom i Pawłom sto lat :) o ile któryś jeszcze kontaktuje
  20. Loko szkoda, że pojechałeś , bo za chwilę przyjechał avant o takim samym kolorze...
  21. Stary... To ja nie wiedziałem...... Sto lat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.