Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

axel

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Siemka Sesyjka zdecydowanie udana niedługo będe miał więcej zdjęć od fotografa teraz mam tylko kilka... Dzięki wszystkim za miła atmosferę, Reniu dzięki, że umieściłeś fotki to ostatnie nam się najbardziej podoba... Po przeprowadzce jeszcze nie mam neta, ale będe sie jakoś odzywał. Tak na szybko fotki do ściągnięcia: http://www.sendspace.com/file/z1ia4w http://www.sendspace.com/file/jly4vo http://www.sendspace.com/file/trjgo3 http://www.sendspace.com/file/2wyl3u Pozdrawiamy !!! Axel&Agnes
  2. No tak dzisiaj znowu spocik, a ja z żonką mam sesyjke poślubną Jeżeli się wyrobimy to może się narysujemy i zrobimy jakieś fotki Hmmm to mogłoby być ciekawe... tylko troche zimno może być pod tesco...
  3. A ja wróciłem nad ranem do Bydzi.. musiałem odespać prowadzenie przez śnieżyce Było wesoło od Łodzi aż po Ciechocinek biało, a z gór daleko..., 40-60km/h Było sobie kupić tylko mnie mijały znaczki 4x4, AWD, quattro Pozdrawiam i do następnego razu
  4. [br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 19:36_________________________________________________ Kolego od roku latam z takim zestawem i jestem zadowolony co do ceny to nie wiem po ile teraz chodzą takie zestawy.
  5. ja pracuje, ale postaram sie chociaz na chwilke zajrzec...
  6. No cóż spot był...
  7. Ja planuje być O widzę koledzy, że dzisiaj biało! --->pierwsza w tym roku zimowa sesja zdjęciowa ! Kto sie pisze na dzisiaj ??? odpowiadac
  8. Szkoda, że nie mogłem predzej dołączyć... obowiązki, ale miło było chociaż na chwilke zajrzeć Spociki sie rozkręcają dobrze! dobrze! :oklaski: Pozdrawiam!
  9. Dzisiaj byłem o 14 i pustka...
  10. ...pizzeria... "...jeszcze jedna na wynos proszę..." a ta pizza potem była naprawde wynoszona... :oklaski:
  11. Zlocik rewelacja świetna atmosfera Dzięki adadur... Mam nadzieje, że niedługo będzie można w sieci podziwiać fotki osobiście byłem za leniwy, żeby robić swoje.... A właśnie, też już jestem w domu, Audiczka juz zeszła z lawety :/ napinacz... ok 100 km od chaty ... Heh laweciarz ten sam, którego Nies koło Bydgoszczy napotkał.... lol Lawetka mia takie same blachy jak moja... różnią się jedną cyfrą takie dziwne zbiegi okoliczności... Pozdr wszystkich
  12. Tez lece z Bydg ale do 13 raczej sie nie wyrobie...
  13. axel+1 Zaliczka wpłacona, zaksięgują pewnie w pon. Oj bedzię się działo... pozdrawiam
  14. Dzisiejszy spocik był dowodem na to, że można się zgadać Pozdrawiam :th:
  15. Ja mam właśnie taki problem im cieplej tym gorzej.... Wyjąłem więc pompke a tu wstawiona wynalazek z Audi 80 oznaczenie 4 A0 862 257 A na piance od pompki znalazłem oznaczenie 8D0 862 227 C Mam teraz dylemacik czy pompka nie działa prawidłowo gdy jest ciepło, ponieważ się nie wyrabia (ciepłe powietrze jest żadsze) i czy jesli wstawię oryg pompke to mi immo nie wyswietli jakiegos bledu..... Taaaka mistyfikacja... Kiedy otwierasz z kluczyka wymuszasz działanie pompki... wiec to nie kwestia alarmu tylko pompki lub układ jest gdzieś nieszczelny...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.