Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xcool1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Mam następujący problem otóż cieknie mi ropa w okolicach baku ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting no i moje pytanie brzmi jak nazywa się ta częsć bo nie wiem co mam zamówić, czy w warunkach domowych dam rade sam go wymienic i tu prosiłbym o jakieś wskazówki co do wymiany a jeżeli nie to ile kosztuje wymiana tego przewodu u mechanika? Z góry dziękuje i pozdrawiam Jarek
  2. dlaczego ? przecież ma ładnie na 2.0 ustawiony 2.0 to kąt zadany przez ECU a kąt faktyczny to okolice 3,4-3,6 czyli poprawnie ustawiony.
  3. Wszystko oki z tym, że mi mryga kontrolka od płynu chłodzącego więc tamten temat z moją sprawą nie ma chyba nic wspólnego.
  4. Witam. Mam takie pytanko, codziennie rano jak odpalam samochód to mryga i pika mi kontrolka temperatury płynu chłodzącego. Miałem troche mało płynu wczoraj dolałem do maxa ale dzisiaj znów ten sam motyw zapalam auto i kontrolka znowu pika piknie trzy razy pomryga chwile i gasnie. Czy ktoś wie co to może byc?? Pozdrawiam. Jarek
  5. Witam. Tak jak w temacie jak długo wasze AFB/AKN po odpaleniu powiedzmy po nocy przy minusowej temperaturze silnik pracuje wam na wyższych obrotach tzw. "ssaniu"?? Pozdrawiam.
  6. U mnie bez żadnego obciążenia pokazuje 0,7l/h
  7. Pompe zakupiłem w Diseltechnika Lublin, dają gwarancje na całą pompe :> koszt to 2200zł plus kaucja za starą pompe 600zł którą po odesłaniu starej pompy oddają. We wtorek zamówiłem a dzisiaj już na aucie i wszystko ok
  8. Ile wyniosła Cię regeneracja??
  9. Witam wszystkich. Tak jak w temacie muszę zregenerować pompe moglibyście mi polecić jakiś porządny serwis zajmujący sie tym najlepiej z okolic Wrocławia lecz nie koniecznie :> Z góry dziękuje i pozdrawiam
  10. Tak u mechanika sam nie bardzo dałbym sobie rade :> Miał mi to zrobic przy okazji wymiany rozrządu ale ciężko było się zorientować skąd dokładnie cieknie jako, że mam zaprzyjaźnionego mechanika całość z uszczelkami kosztowało mnie to około 600 zł
  11. U mnie tez tak to wyglądało ale po podklejeniu miski dalej był problem dopiero po uszczelnieniu podstawy filtra oleju, miski dolnej, górnej i jakiegoś dekla znajdującego się za rozrządem wycieków brak :>
  12. Zacznij od przyczyny wycieku czyli wymień/wyczyść odme bo pewnie jest zapchana i niedługo zacznie się więcej wycieków pozatym czysta odma to prawidłowe smarowanie wałków :> miałem to samo auto trzy razy było u mechaniora nim zlikwidował wycieki :>
  13. Czy obydwie temperatury powinny się pokrywać??
  14. A ja obstawiam przepływomierz :>
  15. xcool1 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam wszystkich mam problem z wyciekiem oleju a konkretnie wygląda to tak jakby saczyło się nad alternatorem. Auto juz dwa razy było u mechanika uszczelnione zostało, o ile dobrze pamiętam: -dolna podstawa filtra oleju -simering na wale(chyba tak to się nazywa) -uszczelka miski olejowej -uszczelka na pompie olejowej W piątek auto znowu idzie do mechanika mówił, że jeszcze jakiś dekielek nad alternatorem jest do wymiany. Czy to może być przyczyną tego wycieku?? Czy może powinienem mu powiedzieć żeby sprawdził coś jeszcze?? Pozdrawiam i dziekuję za wszelkie sugestie i odpowiedzi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.