Treść opublikowana przez Cocco
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
A widzisz, da się ;-) Turbo od CAHA wpadło? ;-) Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
-
B8 AVANT CAGA by r102
Jest spoko, teraz jeszcze tył i będzie git majonez ;-) Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
No tak ja tez niby nie odczulem roznicy, a weź teraz sie przejedz B8 na zwyklym heblu to sie zdzwiwisz Wysłane z Note 3 A co, byłbyś w coś przywalil? ;-) Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
W CAGA 2010 nie ma bagnetu do sprawdzenia poziomu oleju :-)Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Normalnie w serwisie ten dynks dostaniesz, z tego co pamiętam kilkanaście złotych ;-)Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Dzieje się :-D Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
-
B8 AVANT CAGA by r102
Jest konkret Muszę w końcu na żywo zobaczyć
-
B8 TrOOOOp
Gałka może i by pasowała, ale z tego co kojarze mieszek jest inny, znaczy się ten plastik na ktory jest naciągnięta skóra. W b8 jest prostokąt, a w c7 wielokąt, z dodatkowym zalamaniemWysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Wydech już zrobiłeś? ;-) Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
Jestem za, tylko kiedy i gdzie ?
-
B8 TrOOOOp
Hmm, nie powiem Ci, bo nie pamiętam, ale opcja to chyba 'folding mirrors' i dajesz off, chyba w opcji locking Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Da radę w MMI to ustawić w opcji car, i oba lusterka nie składają się w takim samym czasie Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Oprocz tego, w 3g low, 3g high i 3g+ w centralnej konsoli masz czytnik kart sd, w 2g high zmieniarke Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
B7 Crew
Panowie, szybkie pytanko. Kolega chce kupić używane auto i zastanawia się nad czymś takim jak VIP Gwarant Service. Czy warto coś takiego brać? Ktoś miał z tym styczność, warto to brac? Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Panowie, szybkie pytanko. Kolega chce kupić używane auto i zastanawia się nad czymś takim jak VIP Gwarant Service. Czy warto coś takiego brać? Ktoś miał z tym styczność, warto to brać? Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Upchac się da ;-) Sam mialem tylko kompresor i piankę, do kupilem sobie zestaw z lewarekiem, dołożylem swoją piankę i kompresor, do tego dosjazdowka 19" i wszystko ładnie pasuje;-) Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Również potwierdzam, 245/35 r19 na 8,5 cała siedzi idealnie ;-) Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Coś czuję, że Ty i od RSs bys ugotowal :-P Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
A ja słyszałem, że tragedia, na deszczu jak na lodzie. Jeżeli szukasz nowych opon w miarę rozsądnej cenie, to polecam Nexen'y. Ja osobiście mam Nexen N8000, i jestem mega zadowolony ;-) Na oponeo są nawet tańsze niż te nankangi: http://www.oponeo.pl/dane-opony/nexen-n8000-245-40-r18-97-y-xl#106284803 Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
No właśnie, tak mi się też kojarzy, że w łap timerze oprócz temp oleju nic mi się nie wyswietlalo Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Podejda bez problemu, musisz tez dokupic oslony tarcz i dluzsze przewody hamulcowy (55cm) najlepiej od razu w oplocie.co do boost gauge, to jest on uruchamiany z lap timerem w autach po 2009roku O, to musze to sprawdzić ;-) Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Pogadaj z Krissem, on ma wprawe w takich rzeczach. Z tego co pamiętam na początku chyba pomalowal ramkę, ale farba schodziła, więc potem okleil czarna folią połysk i chyba jest gitara. Z tego co wiem oklejal całą dużą powierzchnia, środek idzie na stratyWysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka Cocco, którego Krissa masz na myśli? Pytam, bo znalazłem dwóch, ale obaj nieaktywni od dawna.Kriss Sierrafan ;-) Od bialej B8 na 20" od RS7 ;-) Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Pogadaj z Krissem, on ma wprawe w takich rzeczach. Z tego co pamiętam na początku chyba pomalowal ramkę, ale farba schodziła, więc potem okleil czarna folią połysk i chyba jest gitara. Z tego co wiem oklejal całą dużą powierzchnia, środek idzie na stratyWysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
O proszę, w zyciu bym nie pomyślał ;-) Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
wkręcasz to w piastę jak koło zmieniasz, taka prowadnica poprostu.A widzisz, a ja się morduje z kołami i dystansami. Dzięki.A tak przy okazji, pewnie większość wie że śrubokręt też się przydaje bo w rękojeści ma nasadowa 17-kę do wykręcania/wkręcania poluzowanych śrub w feldze https://www.google.pl/search?q=srubokret+audi&client=tablet-android-asus-rev&prmd=inv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiE-5TzibnKAhXFqw4KHWiEBmYQ_AUIBygB#imgrc=JwRlmGoHLJUFDM%3A Jak już mowa o narzędziach w bagażniku to jest tam jeszcze taka plastikowa szpatulka. Do czego ona służy?Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka