Treść opublikowana przez Cocco
-
B8 TrOOOOp
Ja ten grzybek czarny plastikowy tez wyciagnalem, ale bez tego tez mi kursor napierdziela, da się pokrętło całe wyciągnąć, cos czuje, ze jest zasyfione, spróbuje je sprężonym powietrzem wyczyścić, może pomoże, ale jeśli wiecie jak, to powiedzcie jak rozebrać cale pokrętło, domyślam się, ze trzeba cały panel ściągać? Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4 Wyciągnąć panel to minuta, rozkręcenie tego badziewia pewnie druga. Ja, na Twoim miejscu, wyjąłbym to i posprawdzał, przeczyścił. Zajmie Ci to mniej czasu niż pytanie przez parę dni, co zrobić. Przyczyna zlokalizowana :/ mam luz na pokrętle i jak poruszę pokrętłem to widocznie ten luz odziaływuje na joystick i zapierdziela po mapie (chyba na zasadzie magnesu to działa). Można kupić same pokrętło, rozumiem, że te 4 przyciski są jego integralną częścią, czy się mylę? ---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ---------- Miałem podobną sytuację w B7, też po zgaszeniu silnika coś zaczynało "cykać" i "tykotać", z tymże nie zapalała mi się kontrolka świec. Wymieniłem przepustnicę wraz z klapą gaszącą i po problemie
-
B8 TrOOOOp
Ja ten grzybek czarny plastikowy tez wyciagnalem, ale bez tego tez mi kursor napierdziela, da się pokrętło całe wyciągnąć, cos czuje, ze jest zasyfione, spróbuje je sprężonym powietrzem wyczyścić, może pomoże, ale jeśli wiecie jak, to powiedzcie jak rozebrać cale pokrętło, domyślam się, ze trzeba cały panel ściągać? Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
dzięki wielkie, a jest gdzieś wątek jak to wymienić?
-
B8 TrOOOOp
Ktoś pomoże Panowie, pilna sprawa, dzięki Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Witam Panowie, Da rade wyciągnąć i przeczyscic sama galeczke od sterowania MMI? Jestem po aktualizacji softu i map, ale nadal joystick wariuje i cały czas lata po mapie. Mechanior zaśpiewał mi 600 zł za wymianę panelu. Może dałoby rade wyciągnąć samo to pokrętło, rozebrać i przeczyacic? Za ponad tydzień jade w trasę do Szwajcarii i chyba zwariuje jak mi będzie tak napierdzielac po mapie. Z gory dzięki za pomoc Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
można za darmo ale płać Teraz nie wiem, czy się ze mnie smiejecie, czy mowicie poważnie Wiem, ze można za darmo, ale jak cos źle zrobię i zrypie, to już będzie gorzej. Czyli jeśli sam się nie chce podjąć, to cena 700 zł jest ok? Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Panowie, ile by kosztowało wgranie do MMI 3G high najnowszych map, polskiego menu i polskiego lektora? Moj macher zaśpiewał mi 700 zł, dobra cena? Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4
-
B8 TrOOOOp
Panowie ktoś pomoże?
-
B8 TrOOOOp
Witam Panowie:hi: Mam u siebie problem z nawigacją. Nie wiem do końca czy jest on software'owy, czy hardware'owy. Stawiam na ten drugi. Mianowicie chodzi o to, że podczas używania nawigacji samoczynnie pokazuję mi się ten kursor, którym sterujemy joystickiem. Włącza się samoczynnie i wariuje, w sensie, że sam sobie "lata" po mapie. Może to być jakieś, nie wiem, zwarcie w pokrętle? Chodzi o to, że jak przekręcę pokrętłem, żeby zrobić zoom, to kursor sam się pokazuje, nacisnę przycisk "return", żeby zniknął, ale za chwile znowu się pojawia i sam "lata" po mapie. Spotkał się ktoś z was z takim przypadkiem? Da radę jakoś rozebrać rozebrać to pokrętło z joystickiem, oczywiście o ile w tym tkwi problem? Z góry dzięki za pomoc Pozdro:wink:
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
Polerka plus woskowanie, nie robilem jakiejs mocnej korekty lakieru. Kolega kolegi mi robił, wiec cenę miałem promocyjna. Szybki przyciemnial mi Kriss przednie boczne 35% przepuszczalnosci, tylne 20% przepuszczalności Na razie zawiechy nie ruszam, może przy napływie wolnej gotówki wpadna sprezynki Eibach
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
Kilka fotek po polerce lakieru
-
B8 TrOOOOp
Również mam lustra tylko grzane, nie składane i normalnie działa ta funkcja
-
B8 TrOOOOp
przy 19", 8,5 ET 35, opona 245/35 przód jest idealnie, na tył malutki dystans (5mm) można by jeszcze dać
-
B8 TrOOOOp
U mnie w sumie jest podobnie, tez czasami tak się dzieje, jak podziałem kompa, to nie było zadnego błędu z tym związanego. Sam tez nie jestem do końca przekonany, czy taka sytuacja jest normalna
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
Hehe, true, true, ale jakieś pasje w życiu trzeba mieć ;-)
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
Ja juz sam nie wiem co mam robic :/ w piatek zostalem objechany przez golfa IV, dzis ten golf dostal od Krissowej B5. Mowilem Krissowi, że już nic nie inwestuje, ale chyba jednak bedzie Turbo od CAHA i DPF out, ale najpierw korekta lakieru ;-)
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
Biedny ten Kriss, caly czas coś ktoś od niego chce
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
Haha, i co mnie tu podjudzasz Najpierw lakier musisz mi doprowadzic do ladu ;-)
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
Wlasnie chyba pojadę. Ktos mi mowil, ze tam jest hamownia inercyjna i ponoc jest niewiarygodna, ale tak patrze na strone www, i tam pisza, ze jest obciazeniowa, koszt 99zl za pomiar ---------- Post dopisany 06-04-2014 at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 18:04 ---------- Wymylem autko, wiec moge pokazac efekt przyciemnienia szybek, szyby przednie po stronie kierowcy i pasażera sa przyciemnione folia 35% przepuszczalnosci, szyby tylne folia 20% przepuszczalnosci. Moim zdaniem wyszlo to bardzo fajnie Szybki przyciemnione dzięki Kriss Works ;-)
-
B8 TrOOOOp
Dalej nie byles na tej hamowni? Wedlug mnie mus po programie. Ja odczulem roznice jak robilem 143 na 180 kucy i niutki wzrosly do 417, a auto naprawde niezle jedzie. Co do samego DPFa to przy kastracji i zaslepieniu/wylaczeniu EGRa w poprzedniej furze auto jakby drugie zycie dostalo i wedlug mnie fajniej sie zbieralo. Nie wywalaj jednak DPFa puki sie z nim nic nie dzieje - hamownia first No wlasnie nie bylem jeszcze, bo musiałbym do wrocka pojechac :/ U mnie w Zielonej Górze jest tylko inercyjna, ale słyszałem, że przełamuje
-
B8 TrOOOOp
Witam Panowie:hi:, mam pytanie, może i głupie, trywialne, ale jednak wolałbym was zapytać Czy wyrypanie DPF będzie mocowo0 odczuwalne? Kurczę, pytam o to, bo mam zrobiony ten program, niby ponad 180 KM, ale był robiony tylko na samym sterowniku, auto nie było na hamowni, i jak dla mnie nie czuję tej mocy, stąd moje pytanie. Czy jak wywalę DPF, to odczuję różnicę we wzroście mocy? Dzięki za odpowiedź
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Rozumiem, ze nie polecasz Castrola ;-)
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie a co sadzicie o Castrol EDGE do 2.0 TDI CR 143 km oznaczenie CAGA?
-
B8 TrOOOOp
Witam Panowie, Mam pytanko odnośnie hamowni. Dzwoniłem przed chwilą do kolesia, który prowadzi tę hamownię w Zielonej Górze. Powiedział, że na tę chwilę obciążeniowa jest nieczynna, bo procesor się zrypał, ale że można zrobić pomiar na inercyjnej. O tej inercyjnej słyszałem, że ponoć niewiarygodna jest, ale może w przypadku tych mniejszych mocy będzie ok, co o tym sądzicie? Jechać na tę inercyjną, czy odpuścić?
-
[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino
Ten mechanior u ktorego robiłem wgral juz kilka takich gotowcow. Z tego co wiem jezdzi do Wrocka ze sterownikami i tam je wgrywaja. Z tego co mowil soft jest zrobiony aby byl bezpieczny. Koszt to 700 zl. Poki co jestem zadowolony.