Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michall51

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michall51

  1. Witam. Poszukuję Alusów 17 cali 5x112x. ET w nich to chyba 45? a szerokośc 7J lub 7,5 J? do mojej B7. Ma ktoś takie u nas na forum na swojej Audi A4B7 i chciałby pokazać jak to wygląda na aucie? z góry dziękuję Wzór alusów nr 2.alu z b8 x.webp Ma ktoś je na swojej B7 ? pochodzą one bodajże z B8 z tego co sie doczytałem . Model : "8T0 071 497" 5x112. r17. Otwor 66.6 Et 28 7.5J
  2. michall51 odpowiedział(a) na michall51 temat w 1.8T
    Pierwszy błąd był od kiedy kupiłem auto (początek stycznia) wtedy został podłączony komputer i wykasowany błąd, lecz po ponownym podłączeniu komputera znów jest owy błąd i za każdym razem gdy podepnie sie kompa, wcześniej nie wiem czy był ten błąd. Auto nie ma alarmu. Nie bawiłem sie w kodowanie. Okej, więc zacznę od przekaźnika. Dzięki wszystkim za pomoc
  3. michall51 odpowiedział(a) na michall51 temat w 1.8T
    Halo, halo Spotkał się ktoś z błędem 17069? Pozostałe ze zdjęcia zostały ogarnięte
  4. Witam, można prosić o numer telefonu i dokłądny adres do monterów w Osmolicach? Edit. Zakład Pana Bartka Malca przeniesiony do Piotrowic ( wioska obok Osmolic ) info od użytkownika @toman .
  5. michall51 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, mam 3 błędy ( zdjęcie poniżej ) 1. 17069 ECM Power Relay COntrol Circuit - o co chodzi z tym błędem, gdzie szukać przyczyny, czy to coś poważnego? Szukałem i nic konkretnego nie znalazłem. Po usunięciu Vcds'em pojawia się znów. 2. 17947 to błąd od czujnika położenia pedału sprzęgła, jutro mam zamiar go wyjąć i zlutować tą blaszkę według poradnika z forum. 3. 16795 to coś z pompą powietrza wtórnego tak? Trzeba coś z tym robić czy mozna tak jeździć?
  6. Ok. Ale rozumiem ze mozna tak jeździć? Nic się poważnego nie stanie, jedynie to po prostu ta pompa SAI moze przestać pracować?
  7. Powiesz mi gdzie znajduje się dokładnie przekaźnik lub wtyczka? Może banalne pytanie, ale jestem zielony w temacie tej pompy SAI
  8. Niech jeszcze inni się wypowiedzą co według nich moze wydawać taki dźwięk. Jak sprawdzić czy ten odgłos wydaje rzeczywiście pompa SAI? I jeżeli to ona to można z tym jeździć, czy cos może się stać? Co radzicie?
  9. Witam Panowie. Pacjent Audi A4 B7 1.8T BFB 2005r. Przebieg 252 k. Co według was wydaje taki dźwięk po uruchomieniu silnika ( filmik w złączniku ) po dłuższym postoju (około 3-5 godzin od ostatniej jazdy) mianowicie rano po całej nocy postoju tego dźwięku jak do tej pory nie było ani razu. Dźwięk pojawia się dopiero gdy pokonam obojętnie jaką odległość następnie samochód postoi (2-5 godzin) odpalam i wtedy jest ten dźwięk przez około 30-50 sekund, po czym ustaje. Rozrząd kompletny INA wymieniany 600 km temu, wszystkie rolki, paski, sprzęgło alternatora również, świece nowe. Wymieniony został też olej na Motul 5W-40 x-cess (filtr oleju, powietrza, paliwa) Poprzedni właściciel jeździł na castrolu 5w30. Dlatego też przed wymianą na Motula została zdjęta miska olejowa w celu czyszczenia, smok również został wyczyszczony (był w połowie zabity z tego co mówił mechanik) wyczyścił również wszystkie brudy, nagary pod pokrywą zaworów. Pozdrawiam 49-51 sek filmiku - wyraźnie słychać jak dźwięk ustaje VID_20190206_173904.mp4
  10. @black_edition Dzięki, za odpowiedź. Rozumiem, czyli pozostaje mi sie przyzwyczaić do tych lewych gałek
  11. Witam, po podłączeniu komputera do audi A4b7 1.8T bfb pokazuje następujący błąd. Co to może oznaczać? bo kompletnie sie na tym nie znam.
  12. Teraz rozumiem. Poczytałem trochę opinii na LPG-Forum i większość użytkowników poleca Pana AUTO-GAZ Adam Rogowski Snopków 56A21-002 Jastków, Lublin . Moje pytanie brzmi czy ktoś z tutaj obecnych na forum zakładał u niego instalację LPG w 1.8T bfb i podzieliłby sie opinią? Ponieważ mam 140 km do jego serwisu i chciałbym sie upewnić czy warto jechać. Drugie pytanie, czy jest jakiś warsztat godny polecenia ( bliżej mnie, czyli Zamość ) ?
  13. @przem8 a gdzie byś polecał w Lubelskim założyć LPG do 1.8T ?
  14. Witam jestem z woj. Lubelskiego, planuje założyć gaz do swojej a4b7 1.8T BFB 163 km. Przeczytałem cały temat i wywnioskowałem, ze najlepszy rozwiązaniem jest Auto Gaz Warsztatownia w Lublinie. Chciałbym więc zapytać czy nadal dobrze tam zakładają i stroją instalacje LPG w silnikach 1.8T ? Czy może polecacie jakis inny warsztat? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Auto Gaz Warsztatownia Wojciechowska 40 20-704 Lublin tel: 793161085 .
  15. Czyli pozostaje mi sie przyzwyczaić do tych " lewych obrotów gałek " ? Dziwne uczucie mnie ogarnia, gdy jadę i nagle chce szybko ściszyć, a w moim przypadku radio sie podgłasza ? no nic, może jakoś się przyzwyzaję. Dziękuje za odpowiedzi panowie. A jeszcze jedno pytanie, radio Concert 1 to jest z jedną gałką na środku panelu? bo ja mam z dwoma gałkami po pokach, czyli mam model CONCERT 2? Pytam, bo w instrukcji mam napisane tylko " concert "
  16. Ta regulacja uszkodziła by sie w jednej gałce i drugiej jednocześnie? ale ogólnie te gałki działają elegancko nic sie nie zacinają, ani nie robi sie tak ze: raz podgłasza sie w prawo a raz w lewo lub że kręcąc nic sie nie dzieje. Tylko za każdym razem w lewo sie podgłasza, a w prawo ścisza, powolne kręcenie też nie robi różnicy, gałeczki elegancko działają, lecz w odwrotną stronę. Od 10 stycznia, ( data zakupu auta) za kazdym razem w prawo elegancko sie scisza a w lewo podgłasza, wiec stąd moje zdziwienie
  17. Witam, szukałem podobnego tematu, lecz nie znalazłem. Zakupiłem audi a4b7 z 2005 r z radiem Concert i lewą gałką od którą się podgłasza ( kręcę w lewo - podgłasza się, kręcę w prawo ścisza się) odwrotnie niż a każdym normalnym radiu i stąd moje pytanie czy tak powinno być? Druga gałka z prawej strony od ustawiania fal radia, od zwiększania/ zmniejszania basu działa również w odwrotną stronę... gdy kręcę w lewo fale radiowe idą w górę 100.1, 100.2 itd. a kręcą w prawo 100.2, 100.1 i w dół. Panowie o co chodzi?
  18. Witam, jestem nowy na forum i nie bardzo potrafię odnaleźć ten temat do którego był podany tutaj link. Mógłby ktoś mnie nakierować? Z góry przepraszam i dziękuję :)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.