Treść opublikowana przez darecy
-
Lokalizacja Samochodu Gps/gsm Metoda Na Złodzieja
Artur, a masz może gdzieś schemat które piny zmienić?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
wiem Marcin virtualna flacha czeka tu więcej info: http://www.sadeczanin.info/wiadomosci,5/podegrodzie-woda-zalewala-domy-szkoly-niszczyla-drogi,62413#.U-U3D_l_uSo http://www.limanowa.in/wydarzenia/news;ktore-drogi-nieprzejezdne-sprawdz,18578.html
-
B8 TrOOOOp
ja tam się cieszę - drogi i mosty zabiera, przynajmniej materiał do podbudowy dróg i mostów schodzi nam dobrze i możemy cisnąć z produkcją, byle by ludzi nie topiło!
-
B8 TrOOOOp
wycieraczki i ponton to ja mam na miejscu - Limanowa i Kaśinka to moje tereny.
-
B8 TrOOOOp
w poprzednich 18 (niby dobre niemieckie - rial) co roku czyli już 2 razy do prostowania i wyważenia... teraz postanowiłem tylko ori. zwłaszcza, że za tydzień czeka mnie trasa do Londynu i back.
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Twoje rezanie przypomina drogę krzyżową, najważniejsze że się dobrze skończyło i udało!
-
B8 TrOOOOp
coś takiego - prosty wzór 18' pięć ramion - szału nie ma ale cena była mega i oryginalne
-
B8 TrOOOOp
tam zazwyczaj jest montowany przycisk (A) aktywacji i dezaktywacji start/stop Kupiłem już felgi ori 18' dość okazyjnie i prawie na miejscu...
-
B8 TrOOOOp
ET trochę duże, najlepsze około 30-32 i sprawdź otwór centrujący czy jest 66,6 a budżet - oj mało
-
B8 TrOOOOp
przewertowałem pół internetu za poszukiwaniem felg i marnie to widzę... wolał bym coś ori, na tych gumowcach nie chcę już jeździć! Kasinka, Mszana, teraz trochę Sącza pływa ja natomiast jestem trochę wyżej i obserwuję wszystko bacznie kto czym pływa
-
B8 TrOOOOp
Podobno dobrze się gnom a nie łamiom A tak na serio mogą być jakieś dobre podróby byle były sprawdzone...
-
B8 TrOOOOp
Tak, ja tez widzę rotor u siebie ale mój portfel ich nie może zobaczyć A jakiegoś chińskiego ulepa z alledrogo nie chce...
-
B8 TrOOOOp
Potrzebuje jakiś felunek 18' do swojego klekota, stare juz mi sie przestały podobać
-
B8 TrOOOOp
Mce przekazuje sygnał do przekaźnika j413 przez test, czyli może byc walniety sam mce... bo nie dostaje sygnału z taśmy kierownicy. Jesze tu muszę sprawdzic przejście po przewodach.
-
B8 TrOOOOp
jak w Indiach tymczasem w Limanowej ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ---------- Description of operation When the horn plate -H- is pressed, a signal is transmitted via the airbag coil connector and return ring with slip ring -F138- (1) to the steering column electronics control unit -J527-, which evaluates the signal. The steering column electronics control unit -J527- transmits the „horn activated“ signal across the convenience data bus to the onboard supply control unit -J519-. The onboard supply control unit -J519- activates the horn relay -J413-. The horn relay -J413- energises the treble horn -H2- and the bass horn -H7-. i jeszcze wyczytałem że w bloku pomiarowym nr3 w kierownicy 16 można sprawdzić połączenie, a J413 w MCE w bloku 40. - zobaczymy co wyjdzie, a info będzie dla potomnych
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
haczyka brak... ---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- Grześ z testów MCE sygnał działa ---> ale w weekend rozgrzebie go jeszcze raz może faktycznie przekaźnik
-
B8 TrOOOOp
stacyjkę sprawdzałem, jak się zachowuje, czy są problemy po sprawdzeniu info z rosstech i VCDS / VAG-COM: uitleg - tips - trics
-
B8 TrOOOOp
tak czytałem i w pierwszym domyśle ją włączyłem i przetestowałem kilka razy - bez problemu. ściągnąłem też poduchę i sprawdziłem połączenia miernikiem - przejścia są - 0 błędów w steering wheel
-
B8 TrOOOOp
Nic - error sam niespodziewanie wylazł jak grzyb po deszczu
-
B8 TrOOOOp
brak sygnału klaksonu po naciśnięciu... błąd 00576 Implausible Signal w MCE (po skasowaniu błąd powraca) przy teście z VCDS klakson działa OK, sprawdzona instalacja w kierownicy, bezpieczniki, przejścia połączeń, itp... macie jakieś pomysły?
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Od a6 w górę masz juz takie opcje - wtedy już masz klime 4 strefy
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Z tyłu pod kratką masz regulacje ciepło zimno i zamknięcie nawiewu.
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Miodzio - humidity sensor masz w mce, Kupując nagrzewnice z 3 strefami kupujemy wraz z wiązką a nie oddzielnie mniej problemów przy zmianie