JarekMusi

O JarekMusi

Osiągnięcia JarekMusi

Reputacja

1. Witam! Jestescie moja ostatnia nadzieja, w skrocie, A4 B5 97 mam juz miesiac, po wypadku chryslerem z rocznym synkiem wypadlo na audi, nie zaluje, zmienilem na pelny fis, wszystko dziala, nie bylo ori radia, wiec kupilem concert, problem jest taki, nie wyswietla stacji w fis, przerabialem juz chyba wszystko, 3 przewody poprawnie podlaczone, polaczylem sie bezposrednio z radiem, ustawilem na 2 wyswietlacze, kodowanie licznika z 16xxx z przodu (bylo 00xxx), kanal 62 niedostepny, prosze osoby znajace temat o konkrety, leb mi peka o czytania dziesiatek stron, siedze w audi 3 dzien jakbym domu nie mial, tematy podobne czesto zostaja bez odpowiedzi, co jeszcze moge zrobic?
  2. Witam! Jestescie moja ostatnia nadzieja, w skrocie, A4 B5 97 mam juz miesiac, po wypadku chryslerem z rocznym synkiem wypadlo na audi, nie zaluje, zmienilem na pelny fis, wszystko dziala, nie bylo ori radia, wiec kupilem concert, problem jest taki, nie wyswietla stacji w fis, przerabialem juz chyba wszystko, 3 przewody poprawnie podlaczone, polaczylem sie bezposrednio z radiem, ustawilem na 2 wyswietlacze, kodowanie licznika z 16xxx z przodu, kanal 56, 62 niedostepne, prosze osoby znajace temat o konkrety, leb mi peka o czytania dziesiatek stron, siedze w audi 3 dzien jakbym domu nie mial, tematy podobne czesto zostaja bez odpowiedzi, co jeszcze moge zrobic?[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 01:59_________________________________________________... sprostowanie, kanal 56 mam po podlaczeniu bezposrednio vagiem do radia, k-bus nie mam w orginalnej wtyczce.
  3. Dziekuje za odpowiedz w sprawie prefixu, fajnie jak bym wiedzial skad to sie jeszcze bierze ale i tak przynajmniej wiem jaki mam. Wracajac do tematu, sprawdzalem napiecie w trakcie wlaczenia na silniku i tez sie nie zmienia, myslalem ze moze od spadku napiecia lub cos z ladowaniem, ale wszystko w normie. Musze chyba czekac az kogos spotka cos podobnego i sobie z tym poradzi, jak do soboty nie znajde rozwiazania, kupie dmuchawe, nie mam innych pomyslow.
  4. Witam! Od miesiaca jestem posiadaczem A4, ale gnębi mnie dziwny dźwięk z silnika dmuchawy. Wyciągnąłem go, szczotki ok, ale najwiekszą zagadką jest to że przy wyłączonych światłach pracuje cichutko tak jak powinien, wystarczy że włącze pozycyjne i zaczyna wydobywać się zniego dodatkowy furczący dźwięk, bieduny prawidłowo, nikt raczej wcześniej nie grzebał. Proszę o pomoc. Pytanie do Wszystkich, dla Was to pewnie oczywiste, ale prefix wybraałem przypadkowy bo kompletnie nie wiem skad mam wiedzieć jaki jest przypisany do mojego auta. Pozdrawiam
  5. Witam wszystkich, od 24 grudnia stalem sie posiadaczem Audi A4 B5 Avant 2.6 V6 automat 96r, wrazenia miłe, zaczynam od przekladki na pelny fis, mam nadzieje ze bede mogl liczyc na Waszą pomoc. Pozdrawiam serdecznie